Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ja som práve zjedla klobásu....zas.... 😀 😀 😀 😀 a nato čokoládku..nemala by som, ráno bol cukor aj na rozdávanie....a nech.... 😝 😀

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ..leto ?? ..a to čo je?? 😕 😕 😀 😀 .......ty si meriaš cukor?

leninka75
15. feb 2012

inak jacka tu na nás hádže rozžiarený kukuč ale aby prišla a vysvetlila,... to ju ani nenapadne... 😝 😀 🙂 🙂..haló jacka??!!!.......

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ....ešteže som si navarila.....zjedla som dva taniere polievky.....uf, uf......zalahnúť a siestovať 😀 😀 😀 .....no, letoooooo........Denisko mi tvrdil, že je to ročné obdobie...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale kedy, ani on nevie.... 😀 😀 😀 ..cukro meriam každé ráno...pre istotu....kedže ma taliani uznali diabetologičkou...... 😀 😀 😀 😀 ale tu na SK som úplne OK... 🙂
@jacka......zasypalo vám kábel?????? 😕 😀

aninka29
15. feb 2012

babule sme doma živé a zdravé..........to je des vonku...kopa snehu,cesty neodhrabané.....každé druhé auto v šmyku....poobede ani nejdem na tanečnú,by som bola blázon 😝 😝

jacka
15. feb 2012

kuk.......... 😀 😀 😀

@leninka75 a čo mám vysvetilť???.... 😀 😀

jacka
15. feb 2012

@denisenko nie nezasypalo....ale ešte len zasype......to je nočná mora.......som volala mužovi ..že ak nepojde pre Maťka tam tak ostane....tak vraj všetko hodí o zem a teda že pojde 🙂 😀 😀

jacka
15. feb 2012

som varila obed a v tom naj...mi došiel plyn....tak som sa zrealizovala.....a potom som volala mužovi že aká som ja šikovnica....a ten ma hned zrušil..že ak som to nezatiahla dobre tak ked škrtnem....vyletím....... 😝 ..som teda šla poprosiť suseda nech mi to príde kuk..............a mám šikovného suseda..... 😀 😀 ......ale všetko bolo o.k..... 🙂 ...

jacka
15. feb 2012

a teraz ste kde vy?.....
deni ...vy ste mali karneval?....ako bolo?....čo mal na sebe?

jacka
15. feb 2012

ešte k tomu noseniu.....jedla.......presne ako deni píše......pekne sa ráno napapať......a učky si možu trhnuť .......ani Maťko toho vela nezje....ale predsa niečo.......aj ked my máme výnimku..nosím mu tam jedlo....ale nie sladké....ryžový chlebík.....alebo....vlárku............................a tiež učky zatrhli sladkosti......som len oči očila .,,,,,čo všetko si to tam nesú...jednej som videl v doze čipsy......no som mala dosť.....tu si nesmu ani vodičku nosiť...potom ked prídem pre neho.....tak vypije pol litra pokial prídem domov..... ☹

jacka
15. feb 2012

a stále nikto???....tak sa idem šupnuť k Peťkovi .... 😔 🙂

jacka
15. feb 2012

🙂 😉 😵 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2012

aha leninka je tu.....

jacka
15. feb 2012

či už zmizla???

leninka75
15. feb 2012

@jacka ...no vysvetliť tie rozžiarené očičká z rána ..táááketo si ich mala 😵 😵 😵 😵 ...a čo si varila, keď ti až plyn došiel? 😀 😀 ..ale inak si šikuľka 😵 😵

......nechápačka počasie..zrazu modrá obloha a praží slnko, normálne je to na slnečné bríle 😎

leninka75
15. feb 2012

@jacka ..už si ma aj odhalila 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. feb 2012

@jacka ..ja lilke nikdy nedávam ráno doma jesť len čajík......vždy musí ochutnať z toho čo je v škôlke 😉 ......problémová býva krupica, ale ani vtedy doma nedostane ráno jesť....tvrdo treba na nich.....na jedlo sa musí robiť, tak nech pekne papkajú to čo je 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2012

som kecala s poštárkou...že každe druhé auto je v priekope...a vraj v BA bola búrka 😕 😕 😕

leninka75
15. feb 2012

@jacka ....čooooo?..búrka?? 😕 ..to čo už tomu počasiu fakt šibe???.......inak lilušu som párkrát po ceste domov švihla do snehu a tak fajne dolu tvárou 😀 😀 😀 😀 ...prišla domov mokrá jak myš 😀

jacka
15. feb 2012

@leninka75 ja chcem Maťka naučiť ráno papať...preto mu kážem aby sa každe ráno naranajkoval.....aj ked len trošku...........a ráno ide do školky okolo 7 a desiatu maju okolo pol 10.............veru nech vedia že treba zjesť všetko........aj ked ja som Maťka ešte neprinutila jesť chlebík....... ☹

jacka
15. feb 2012

@leninka75 no ja neviem či je to pravda......utka by nám mohla potvrdiť

jacka
15. feb 2012

vy máte slniečko?........tu tak husto sneží že nevidím von poriadne 😝

jacka
15. feb 2012

haloooooo.............ooooooooo.................

leninka75
15. feb 2012

@jacka ..tu som len so jedla 😵 😵

leninka75
15. feb 2012

@jacka ..a teraz si idem dať kafčo, nepridáš sa? 😉

jacka
15. feb 2012

@leninka75 pridám.....idem si aj ja urobiť 🙂

jacka
15. feb 2012

žabiatko sa zobudilo.... 😎 🙂

jacka
15. feb 2012

deni hádam ešte spinká.... 😉

leninka75
15. feb 2012

@jacka ..koľko ti spal?......možno deni už zača odhadzovať cestu do škôlky 😀 ...a čo si to varila?...

jacka
15. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............. 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre