Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. feb 2012

@letty86 ..maťko spinká či máš doma manžela a máš trošku voľno?..

denisenko
17. feb 2012

@leninka75 asi sme sa dohodli..... 😀 😀 ja ešte tu omáčku trošku mám na dnes ale už len pre jednu osobu..... 😀 ...ten slimák....super nápad....mna by niečo také nenapadlo..... 🙂 ozaj, chcem sa len spýtať....aj tí vaši velkáči sú taký ničitelia zubných kefiek, alebo len ten moj?????? 😕

letty86
17. feb 2012

@leninka75 ked dorastie lolka, ešte sa to rozšíri 😀 😀 😀 to bude arzenál 😀
vikinka chce dlhe vlasy po chrbát, minule som ju podstrihla, tak si to potom poctivo odplakala ☹, vraj veeeľa som jej odstrihla
ja píšem o dušu, kým matko spí 😀 lebo ked sa zobudí, už si neškrtnem 😀 😝 ked ma zbadá pri pc, už aj on chce a najradšej hned s myškou točí, kliká a hned mnam, mnam bobík a ja končím s koníkom 😝

denisenko
17. feb 2012

@letty86 no malovatka a laky.....ja namalujem ráno obočie a hotovo 😀 😀 😀 😀 ale vždy sa rehocem na neteri...príde, herečka...má dva roky...vždy musí mať v jednej ruke kabelku a v druhej mobil.... 😀 😀 😀 😀 a na ručičke omotané milion päť gumičiek do vlasov, to má ako náramky...... 😀 😀 😀 😀 😀 zlatá chodí..... 😵 😵 😵

denisenko
17. feb 2012

@letty86 ..ops, ešteže píšeš o strihaní....som chcela Deniska objednať ku kaderníčke...hlavne že som ráno šla okolo.... 😠 😠 😠 no nič, hned jej aj zavolám, či ho donesiem...... 😵

letty86
17. feb 2012

@leninka75 matko spinká 😵
@denisenko ak máš na mysli povykrúcané štetinky, každá kuká iným smerom, tak áno, aj my to poznáme....a ináč aj manža často takto zdevastuje kefku....to iba ja som taká sposobná 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
17. feb 2012

hotovo...objednané..... 😀 😀 😀 😀 nejako tam majú plno......dokedy sú fašiangy??? 😕

letty86
17. feb 2012

@denisenko vôbec mi nebolo lúto, že nesneží 😠
ups, to teraz tak narýchlo neviem 😕
a ako sa darí tej neterke, čo bola chorá?

denisenko
17. feb 2012

@letty86 ano, presne to som mala na mysli.....mesiac a kefka je kaput.... 😝 keby ešte nebol tu v rajci problem zohnať "jeho" kefku..... 😝 minule som mu musela kupiť ústnu vodu, lebo Listerin je v reklame,že áno..... 😀 😀 😀 😀

letty86
17. feb 2012

@denisenko aj vikinka používa ústnu vodu, tiež to volá listerin 😀 , lebo mi takú používame, jej som kúpila odol detský...ale volá ho listerin 😀 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

@letty86 no, to je ona...mám len jednu neterku.... 😵 druhá sestra má dvoch chlapov doma..... 😵 čo ja viem, to asi nevie nikto, ako to vlastne je.....zistiť nezistili nič presné....boli týžden v Bratislave a aj tak nič...ale vraj zrejme nejaký druh akoby epileptických záchvatov, ktoré by mali po čase zmiznúť....tak asi ako všetko, do 6 rokov..... 😔 😔 😔 😔

letty86
17. feb 2012

@denisenko volá sa sofinka, že 😵 😵 😵 😵 aj moj brat mal a vyrástol z toho, ale bral aj lieky 😔 😔 tak držím palce
ináč u nás si deti každý piatok v škôlke umývajú zúbky...teda začali tento školský rok

denisenko
17. feb 2012

@letty86 že sa pýtam, používaš Listerin????a si spokojná???? 😕 ja som tiež Niskovi kúúpila ten odol...krtkový....tak je spokojný..... 😵 chcel síce originál Listerin, ale tolko drankal, až sme mu ho dali trošku vyskúšať......si mala vidieť ten ksichtík...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 odvtedy už o nom nesníva.....

denisenko
17. feb 2012

@letty86 hej, Sofinka..... 😕 🙂 naši "velkáči" si umývajú v školke po obede, každý den, ale tam sme menili len raz kefku....v septembri jednu kefku a pastu a teraz druhú...lenže Denisko aj tak nechodil 3 mesiace do školky, tak nestihol zničiť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. feb 2012

@letty86 aj ona má nejaké lieky...sestra ju chce dať do školky od septembra, ale asi len na pol dna, kedže to musí vždy na obed užívať, či tak nejako..... 😖

letty86
17. feb 2012

@denisenko áno, ružový krtkový 😉 😉 vikinka nemala problém ani s tým listerinom 😉
s listerinom celkom áno....nezniesla som ho, ked som bola tehu, straaasne mi vtedy vadil, teraz ho znesiem 😉
akú kefku chce nisko? nám zubár poradil curaprox, tak máme všetci a sú fajn

denisenko
17. feb 2012

@letty86 no, mna z neho natahuje..... 😝 😝 😝 😝 😝 teraz som mala ten Curaprox vodu, ale to sa nesmie dlhodobo, lenže ja mám problémové dasná cez tehu, to som mala aj pri deniskovi....... 😖 a teraz som prešla na Lacalut a som spokojná.... 😉 kefku mám tiež curaprox, ale Denisko používa tú parodontax extra jemnú...ale extra...jemu vadili všetky ostatné, že ho potom bolia dasienka......a táto mu vyhovuje.....len sa dosť rýchlo zničí.... 😠

letty86
17. feb 2012

@denisenko tak to je lepšie, že každý den, u nás asi len tak cvične, raz do týždna 😕

denisenko
17. feb 2012

no nič, idem ja niečo robiť....toto moje drobča v brušku sa už natlačilo na jednu stranu a to asi znamená, že mamá, dlho sedíš......ešte prídem... 😵

letty86
17. feb 2012

@denisenko tak to sme mali podobné 😉
mne v tehu na tie dasná odporučila dentálna hygienička pastu Meridol, tak som používala tú asi trošku pomohlo 😉

leninka75
17. feb 2012

vy sa nezdáte, chvíľku si čítame a aha 😝 ........

......nám kefka vydrží celkom dlho, ale aj tak by sa tak cca každé 2-3 mesiace mala meniť, ústna voda to musí byť 😀...lilka hrdinsky vydrží aj dospelácky listerin 🙂.....v škôlke si deti umývajú zúbky každý deň a kradnú si zubné pasty a natierajú ich po kachličkách 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
17. feb 2012

@leninka75 ti hovorím, že písem ako spálená, kym matko spí 😀 😀 😀 😀
tak to len naši raz do týždna 😕 😠
lilka je spôsobná ako ja 😅 dámy takto zaobchádzajú s kefkami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. feb 2012

@letty86 ..jo jo ty máš teraz oheň v prstoch 😀 😀 😀 .........jasné dámy sú dámy 😀 😀 😀 .........len tá moja dáma má na nohách pazúry ako orol a nechce to dať dolu 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
17. feb 2012

lolo má dnes nejakú vtipkársku náladu 🙂 ......chodí tu za mnou a že "ba" to ako spinkať, ja ju vezmem, že ideme spinkať, ona sa začne rehliť a vrtieť hlavou, že eee....a takto stále dokolečka 😀 😀 😀 😀

letty86
17. feb 2012

@denisenko a aby si sa divila, sofinkin brat je Kristán 😵 😵 a druhá sestra má dávidka a samka 😵 😵 😵 😵

letty86
17. feb 2012

@leninka75 vikinka je háklivá na malíček na nohe, ten sa bojí dať ostrihať...pred milión rokmi som jej ho tak neopatrne ostrihala, tak sa teraz bojí 😖
jaaj, veru, plamene šlahajú 😀
podarená je lolka 😀 😀 sa zabáva na mamine

denisenko
17. feb 2012

@letty86 hej...odial všetko vieš????? 😕 😀

letty86
17. feb 2012

@denisenko ja si toho pamatám 😉 tusím si to niekedy spomínala....neboj, nie som tajný agent 😀

denisenko
17. feb 2012

@letty86 tak máš super pamäť..... 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
17. feb 2012

@denisenko matulko už vstal, ideme sa prejst, síce sa po snehu s golfkami tazko chodí, ale nefúka, tak sa trošku vyvetráme 😉
a @aninka29 má neter Anetku a @leninka75 tusím Kiku, ale to som sa možno sekla 😕 😔

jacka
17. feb 2012

🙂 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre