Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2012

@jacka ..ale veď do pondelka ešte ďaleko 🙂.....skôr ma štve, že nemôžeme von 😝..to sú dni, beeeee 😢 😢 😢

@letty86..lolka je neznesiteľná vždy keď sa už blíži jej čas spinkania, to ju nič nebaví, len rozhadzuje a mrnčí 😝 😝 😝

denisenko
8. mar 2012

no fajn, navarené, upratané, naobedované, ešte dolížeme lízatka a ide sa do postele.... 🙂

denisenko
8. mar 2012

@letty86 si sa trafila...zabudol dať medzerník...ale to má aj s priezviskom......že: napíšem niečo babám..... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

baby..zase ste toho popísali...idem čítať

aninka29
8. mar 2012

dočítané... ehm..medzi riadkami 😀
@denisenko ja som tiež poslíčkov nemala....ale môže byť,ked ti teraz nie je nič 😒
@leninka75 my na spievankove fičíme jedna radosť 😵 😵 😵 jednotku už máme obhranú....teraz v kuse púšťame dvojku.... 🙂 🙂 🙂 .....aj tá angličtina od nich je perfektná...vlastne,všetky cd a dvd od nich sú dobré... 🙂 🙂 🙂

aninka29
8. mar 2012

ráno sme si so Sabkou odbehli do mesta...potom som domka trošku upratala,vyšli sme von s kmotrušou...skončili sme u kámošky na káve..dali sme si aj jedného frťana....takto zrána a už pijeme 😀 😀 😀 ..........teraz sa Sabka naobedovala,zaľahla k tv...........a ja idem relaxovať tiež...........len si ešte vyvesím prádlo,dám dokopy svoje milované orchideyky,doluxujem kúpeľňu,záchod,a nachystám si veci na žehlenie...ale len nachystám...žehliť budem tak o týždeň možno 😀 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

a aj ja Vám prajem krásny MDŽ 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. mar 2012

@aninka29 ..veru aj my máme od nich všetky CD 😵 ..spievankovo je len 1 a 2? 😕 .....mám zatiaľ len tieto..ja to striedam, lebo mne to už potom ide na nervy stále dookola 😝 .....

@aninka29....jaaaj taký frťan 😵...možno si dám večer s mužom, však MDŽ oslavujú hlavne chlapi 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2012

..ja som dnes nejaká oťapená 😝 😝 ...najradšej by som zaľahla na celý deň... 😔

aninka29
8. mar 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 rehocem sa.....si to vystihla....že oslavujú chlapi 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale ten môj má smolu 😀 😀 😀
no pokial ja viem tak dvd spievankovo je zatial len 1 a 2 ..či už majú aj novšie????...hmm

leninka75
8. mar 2012

@aninka29 😀 😀 😀 ...........

@aninka29.......asi teda nemajú...ja len kontrolne, či mi niečo neušlo 😀 😀......ja mám ešte také české DVD Tluče bubeníček, ale to ja na dve veci 😝 😝 😝 ..ani baby to nebaví....

aninka29
8. mar 2012

@leninka75 my ešte máme Bambuľku...tá tiež kočky baví 🙂

jacka
8. mar 2012

🙂
konečne ma hlava prestáva bolieť..klop........klop......to je tak fajn poobed esi hodiť šlofíka.. 😉

jacka
8. mar 2012

@aninka29 to už vidím tie protesty 😠 😉
u nás beží traktor tom, autíčka, červený traktúrek,impyho ostrov,vláčik tomáš,.....Maťuovi sa velmi páči sid dieťa vedy...a.kuzelný autobus.....

aninka29
8. mar 2012

@jacka narážaš na muža s tými protestami....či ty budeš protestovať? 😀 😉
aj my pozeráme všetky tie rozprávky,ktoré si popísala 🙂 🙂 🙂 ale už pomenej...u nás fičia samé barbie toto,barbie hento 🙂
a manža im ešte dal na cd pesničky že Pa a Pi,náš malý pes Bobi,mandarinka Darinka,Korláky od Natálky atď.....také staršie hitovky detské 😀

aninka29
8. mar 2012

pardón...korláky - korálky 😉 😀

letty86
8. mar 2012

@aninka29
@leninka75 Spievankovo sa vdaka komentárom vo fotoblogoch nedalo prehliadnut 😉 ...niekedy sa tým človek inšpiruje, niekedy sa vytočí....myslím tým hláškam vo fotoblogoch 😕 ja som si minule celý den pospevovala Beží koník po nabreží 😀 Vikuska skonstatovala, že vie, ktorá je moja naj piesen, ked ju stále omielam dookola a manža, že pekne, ale dlho 😝
Matulko naaaajviac zbožnuje reklamy, nič nie je zaujímavejšie 😅

aninka29
8. mar 2012

ach jáj...zase doplnili nový nextík 😵 😵 😵 😵 dnes večer budem dlho predlho na pc,kým si popíšem zoznam vecičiek 😵 všetko je také krásne

aninka29
8. mar 2012

@letty86 a moja a Simonkina najoblúbenejšia pesnička..ale tá nie je zo spievankova sú Ružičky červené 😵 ...my ked spustíme,tak sa celý dom trasie od tých vysokých tónov 😀 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

@letty86 ale hlavne,že muž ti povedal,že pekne 😀 😀 😀 to dlho si odmysli 😉 😀 😀 😀

letty86
8. mar 2012

@aninka29 to pekne myslí skôr ironicky 😀 😀 ale nevadíííí...aj tak celkom pekne spievam 😀 občas 😀
vysoké tóny musia byť 😀 😀 počkaj, ked sa k vám pridá Sabuška 😀 😉

aninka29
8. mar 2012

ideme za chvílku pre tú našu bambučku 😵 ...inak,dnes som sa dozvedela,že zase v škôlke šarapatí nejaká črevná viróza...na šľak trafenie 😠 😝

aninka29
8. mar 2012

@letty86 ja vieeeem 🙂 som ťa chcela trošku utešiť 😉 😀
akože nchcem sa ani ja chváliť,ale čoby nie 😀 ja tiež celkom pekne spievankujem...ako dieťa som chodila po všelijakých školských speváckych súťažiach 😵 😵
@letty86 Sabka sa už k nám dávno pridala 🙂 ju spievanie baví viac ako Simi....a celkom jej to ide....najradšej spieva kukulienku a čerešničky 😵

leninka75
8. mar 2012

@aninka29 @letty86 ... 😀 😀 😀 😀 ..podarené ste!!! 😵 😵 😵

letty86
8. mar 2012

@aninka29 potešila si 😀 😀 😉 ...Sabka musí byť podarená 😵 😵 a talentovaná po maminke 😉
pri spojení črevná viróza ma pot oblial 😖 po našej nedávnej skúsenosti 😝 😔

jacka
8. mar 2012

😀 😀 😀 😀 😀 ........tu sa spieva o dušu 😀 🙂

letty86
8. mar 2012

@jacka že 😀 😀 😀 😀 pridaj sa 😀 😉

jacka
8. mar 2012

@letty86 ja neviem spievať.....to by aj deti ušli 😀 😀 😀

aninka29
8. mar 2012

sme doma 😝 Simka prišla zo škôlky taká umrnčaná 😠 ...ona by furt len po návštevách behala,lietala 😠
chjáj,a som vám nepovedala....dnes u mňa zvonili ženské zo zš tu z valala....vraj,že sme neboli na zápise v škole...tak som im povedala,že Simi ide do školy inam,a že pokiaľ ja viem,tak oznámenia si posielajú riaditelia medzi sebou 😝 rodič nemusí ísť do svojej spádovej časti nahlásiť,že tam dieťa chodiť nebude 😝

denisenko
8. mar 2012

@jacka si hodila šlofíka??? aj ja..... 😵 a teraz som tu mala na kávičke tehulku skoro švagrinku, tak sme klábosili....aj Deniska sme zobudili.... 😀 😀 😀 ...spievankovo nehovorí nič ani Deniskovi, ale zato, mamí, akú ludovú pesničku poznáš?????,on celkom rád spieva...hádam vyskúšame niekedy... 😀
@aninka29 to si si na dnes nachystala len tolko vecí???? 😀 😀 ja už nerobím nič.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..že frťana...lepšie zavčas rána, ako celý den nič........ 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre