Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2012

@denisenko ....čosi zo mňa bude, spomenula som si 😀 😀 😀 ............ricinus communis sa to volá 😉

leninka75
11. apr 2012

..ideme sa dať trošken prefúknuť 😝 😝

utka
11. apr 2012

Ahojte...
My vegetíme doma. Ja síce upratujem, periem a idem variť...ale je to taký oddych 😉. Viki pozerá už asi tisíci krát rozprávku Rio. Dala som mu kačací zábal na hrudník, tak poctivo ležká...Teraz chvíľu nekašle,ale ráno to bol zase horor!!! ☹

leninka75
11. apr 2012

..halo dievčatá čo robkáte, že je tu tak mŕtvo ☹ 😕 ......
..z Lolky sa mi stáva riadny chodec 😀 😀 ...dnes sme hodinu poctivo šlapali, po dedine, potom okolo rieky po chodníčkoch 🙂 🙂 ........som zvedavá do kedy jej to chodenie vydrží 😀 😀 ....s Lilkou to bolo nejako podobne, ako maličká by bola stále behala a potom okolo 2,5 roka by sa len vyvážala v kočíku.....

@utka..nebola si už viac s Vikim u Dr.?.....dávaš mu len ten pamycon do nošteka?....

jacka
11. apr 2012

@leninka75 tu som.......včera som velmi nestíhla.....som bola u dr. na recept.....naša nerobila tka k druhej....tá nechcela predpísť.....vraj mám prísť s papierom od gastra.....tak nech si ....vy....e....oko... 😝 .........tak som šla tam zas poobede aj s papierom ....ale robila aj dalšia.....tá bez problém vypísala......ja nechápem čo si myslia o sebe....potom ešte reklamovať papuče..........ešte sa na ihrisku hrali..............ked sme prišli som ešte rýchlo žehlila periny.......a tak ...ved to poznáš 😝.....................................fakt by už konečne mohlo prestať fučať....😝

jacka
11. apr 2012

ideme sa chystať pre Maťula 😵 ......al 😵 e prííídem 🙂

dobrá kosa je vonku 😝

letty86
11. apr 2012

ahojte 😉
@jacka matko spí ešte dvakrtát denne a večer zaspí okolo 8mej. Co máme nové? matko začal na všeeetko hovoriť nie 😝 lubis ma? nie, ideme von? nie, si hladný nie?doteraz pekne pokýval hlávkou a teraz všetkooo nieeeee 😝 😀
@leninka75 ja mám z tých mojich pampúchov už taaaku velku hlavu a hlavne, ked som sama s detmi...idem dusu vyplut...sa natahujú, nahánajú, kvičia 😝 a vikus asi ziarli...už je to iné, ako ked bol matko mimčo ☹ už ho capne po zadku, aj sa na neho nazlostí a skonštatuje, že som na neho milšia ako na nu ☹ tak hladám tu správnu mieru, kedy koho a ako a načo a akým tónom upozorniť 😔

letty86
11. apr 2012

😉 😵

utka
11. apr 2012

@leninka75 však som s ním bola včera...

leninka75
11. apr 2012

@jacka ..veru poznám 😝 ...inak ťa tá dr. dobre vytočila, keď si použila také silné slová 😠 😠 😖 😖 😝 .......ale nečudujem sa ti, to vie dobre naštvať 😝 ..ako často chodíš po recept?.....to je na múku?.... 😕

@letty86...jáááj to keď som sama s babami a šaliem z toho dôverne poznám 😝 😝 😝......u nás tiež u Lolky funguje na všetko nie 😝 😝 .........so žiarlivosťou je to u nás opačne..Lolka žairli keď vidí, že sa Lilka ku mne tulká..vtedy začne ryčať a odháňať ju preč 😀 😀 😀 😀 😀 ........

@utka..sorry!! 😔

leninka75
11. apr 2012

..a čerstvá dvojmamina je kde??? 😕 😕 😕 😕

denisenko
11. apr 2012

ahojte... 🙂 baby, ja nestíham....Velká noc skončila a u nás si tie návštevy stále podávajú klučku.... 😝 😝 😝 😝 ja nestíham ani žiť a kludne kojiť, nie ešte niečo robiť..... 😝 ale už bude kludnejšie....dúúúúúúúúúfam..... 😠
@jacka tatinko odišiel dnes na obed, tak hádam večer bude tam.... 😒 😒 😒 😒 A Nisko? dnes som bola v poradni so Simonkom, tak som zobrala aj jeho, že nech mu pozrú do hrdla, lebo stále vidím, že zle prehltá, niekedy sa sťažuje že ho to bolí, ale ja som tam nič nevidela......tak múdra múdro kukla....a že to je herpes na tých oblúkoch,...no fasa... 😝 😝 😝 😝 ale do školky s tým može, takže od pondelka už pojde.... 😎 už mu treba aj spoločnosť detí..... 😵
@leninka75 ricinus communis.......už som si včera bola kúpiť..... 😉 dakujem... 😉 😉 😉 😉 😉 a tatinkovi odkáž, že poldecáky sú na chľast a nie na polievanie.....moj použil aspon pohár na vodu....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2012

jáj, hlava moja zábudlivá.....toto som chcela....sme boli v poradni, tak moj hladoško pribral za 5 dní čo je doma len 340 gramov...mám mu ešte pridať, ked furt pýta????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už je ako syslík...líčka gulaté 😀 😀 😀 😀

utka
11. apr 2012

@leninka75 v pohodeee 😉

leninka75
11. apr 2012

@denisenko ..odkážem 😉 .......aké mliečko dávaš hladoškovi??...

...smer zumbaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 ...pa

denisenko
11. apr 2012

@leninka75 no hladoš papká mamine...tá masť mi velmi pomáha.... 😉 a dokrmuje sa nutrilonom..... 😠 doktorka nám teraz predpísala ten HA, lebo Denisko má atopický ekzém, tak vraj kvoli tomu..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. apr 2012

@utka asi som to niekde prehliadla...už máte výsledky z tej MR? 😕

utka
11. apr 2012

@denisenko máme. Všetko je OK, tak sa teším 😉...

jacka
11. apr 2012

@denisenko aj mne kázali dokrmovať..kedže sa narodil velký a ťažký....ale .....urobila som si po svojom...... 😝 .........robila som aj nemožné aby som mala fajnučké 😵 ...mliečko.....a pokial by sme neskončili v nemocke tak sa určite ešte napcháva 😀 😀 😀

@leninka75 to ma ešte dnes vytočili v lekárni...... 😠 😠 ale fajn..........teda...moj muž bo vzať "tovar".......a objenala som si tam cestoviny....špirále .....a kolienka......a tie hnusoby hnusné mi dali...fliačky....ktorých mám už na predaj.....lebo mám domáce 😠 😠 .............tak som sa fajne rozčulila že ma až hlava začala bolieť 😝 😝

denisenko
11. apr 2012

@jacka ved ja sa tiež snažím...aj Simonko ťahá ako o dušu.....máme čaje, homeopatiká, babské rady.......aj teraz cucká...... 😀 ale sme radi, že aspon niečo...... 😉 jáj, som už dneska ako vyplutý rezen...... 😝 bordel uprataný, Denisko spí, Simonko si cucká...ešte mám jednu volnú ruku na koníka..... 😀

denisenko
11. apr 2012

@jacka pre teba http://www.najpecenie.sk//recepty-na-pecenie-to... dávala do tej plnky ešte piškoty namočené v káve, alebo pre deti v ovocnej šťave.....alebo tam daj ešte ovocie, aké lubia....a vrch nahrubo postrúhaná čokoláda....dobrú chuť

denisenko
11. apr 2012

@jacka no asi ti to nespustí, tak ešte raz

http://www.najpecenie.sk//recepty-na-pecenie-to...

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
11. apr 2012

@denisenko super...dakujem 😵 😵 😵 😵 .................... 🙂

to ako robíš....aj koník...a aj kojenie.... 😵 😵 😵 ............... 😀 😀 😀 ....super dvojmama..... 🙂 🙂 🙂 ..................čo Nisko,......ešte ho chodí pozerať 😵 😵 ..............................aj mu niečo dr. dala,,,,,.....teda...vraj herpes...zvykne ho mávať?

zajtra neviem či tu budem....chceme ísť ku našim....ale uvidíme podla počasia 😉

jacka
11. apr 2012

ak už nikto nperíde...tak dobrúúúúúú 😵 😵

denisenko
11. apr 2012

@jacka ja som ešte tu...nie žeby sa mi nechcelo spať, ale čakám, kým dorazí moj muž a dá mi vedieť.... 😅 Simonko už spí...huráááá.....hádam si po čase predsa len nájdeme nejaký spoločný režim..... 😕 😨 🤐 s tým herpesom je to tak, že kedže ja mávam herpes a to je vírus, ktorý je v krvi, dostal ho do daru...a ak by aj nie, aj tatinko máva, takže sme ho poistili.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale jemu sa zatial na koži nikde nevyhodil, aj som sa čudovala.....tak ho má vnútri, isto nie prvý krát..... 😔

tak si užite pekný den s vašimi.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vraj bude pršať..... 😝

denisenko
11. apr 2012

@jacka dobrú nocku

jacka
11. apr 2012

@denisenko však ak bude pršať nejdeme nikam.... 😝 ................................ako došiel drahý..... 🙂 🙂 ..................určite si nájdete........to svoje pravé.....len to chce trošku čas..... 😵 😵a potom už bude dobre.... 🙂 .........to dostal pekný dar 😝 .... 😔 ................
už idem......pa 😉

denisenko
11. apr 2012

@jacka drahý volal, že je ešte len na Breneri, takže idem do postele...za dve hodiny bude doma..teda...na byte.... 😖 ..no čo už, aj nechcené darčeky má...herpes a atopický ekzém..... 😖 idem aj ja, pekné sny

utka
11. apr 2012

@denisenko len si oddýchni, kým drobček spinká...
Dobrú noc...

jacka
12. apr 2012

ahojte...... 🙂

@denisenko ....určite došiel dobre.... 🙂 ............chudák Denisko....... ☹ 😔 .........čo mu dávaš na ekzém?.....vraj more je super naj...........akú ste mali noc.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre