Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

musím ísť..obťažuje ma tu nejaký mini mužík.......aj tak pojdeme von.... 🙂

jacka
16. apr 2012

@leninka75 asi by ho najradšej šupla naspäť 🙂 🙂

však zdvihni mobil a volááááááááááááááááááááááááj...................... 😀 😉

leninka75
16. apr 2012

@jacka mini mužík 😀 😀 😀 😀 .....

denisenko
16. apr 2012

@leninka75 a vieš že sem tam aj hej? 😵 Denisko mi to každé ráno pripomenie...chodí počúvať , či kope..... 😀 a potom sa vždy zasmeje, že ahááá, už ho vidím...vedla mna v posteli.... 😉 ...tých susedov máme asi všetci rovnakých......ale každý frfle na toho druheho, ale že to robia aj oni, tak to sú slepí...... 😝

denisenko
16. apr 2012

@jacka 15kilový mini mužík??????????????...čo mám potom doma ja? ...mikrochlapa? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko prečo mikro?..... 😉 .............teraz od radosti neviem kt. máš na mysli 😀 😀 😀 😉 😉

denisenko
16. apr 2012

@jacka toho najmenšieho...... 😉

denisenko
16. apr 2012

@jacka Denisko je poriadny chlap...aj už lepšie vyzerá.....sa mu tuším aj druhá brada robí...... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko ale vy ste ešte drobnučký...... 😵 😵 ..........ved máte pár dní.......... 🙂 ........................super že sa Denisko rozjedol 😉 .....asi pošlem aj Maťka ku vám 🙂

denisenko
16. apr 2012

@jacka myslíš, že by pomohlo? 😀

aninka29
16. apr 2012

ahojte
@denisenko tak aj tu 😀 ...prajem Ti všetko len to najlepšie k narodeninám.... 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2012

tak mi tu máme oslávenca a nepochváli sa..........

@denisenko všetučko najlepšie......vela zdravíčka.......aby si mala zdravučké detičky.....a aby ťa posluchali 😵 😵 😵 😵

denisenko
16. apr 2012

@jacka @aninka29 dakujeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2012

@denisenko pomohlo by....vyváraš len fajnotky 🙂

jacka
16. apr 2012

@denisenko chodíš aj von so Simonkom?

denisenko
16. apr 2012

@jacka ved preto sa chystáme s Niskom do cukrárne, čo budeme sami dvaja oslavovať...síce svokrovci večer asi prídu, ale tak nič extra sa nechystá..... 😅 my si dáme zmrzlinový pohár, večer objednáme pizzu, kúpime fľašu detského šampusu..to možeme obaja....a hotovo..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@jacka ano, chodíme vonku...aj ked dnes to počasie....brrrrr 😝 ale má fusak, hrubú deku a pršiplášť na kočík, tak hádam nevadí..... 😅

denisenko
16. apr 2012

@jacka že fajnotky...varím len to, čo viem, že zje......ušetrím kopu jedla, čo by som inak aj tak vyhodila a hlavne svoje nervy...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko .....tak predsa ti ho pošlem......... 🙂 len to det. šampanské nemože.................len pekne oslávte.....a neopite sa 😵 😵

a budeš mať na to dvoch...😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko a chviločku s ním možeš ísť von......ved nie je takí zima..... 😉 ...pekne ho nababuškaj...........a bude spokojný 😉

a to Deniska bude svokra brávať každé ráno? 😕

denisenko
16. apr 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslíš, aby nás ráno nebolela hlava, ako dnes nášho tatinka? 😀 😀 😀 😀 😀 on ešte druhý krát zapíjal simonka...včera v taliansku...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@jacka hej, každé ráno....má to po ceste do roboty....len denisko musí chodiť skor, nie o osmej ale o štvrť na osem.... 😅

jacka
16. apr 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 si tak nejak.....lebo by bolela aj Simonka 😀 😀 😀 😀 ......................ej to muž sa nezdá........potom bude oslavovať že má mesiac či ako 😀 😀 😀 😀

@denisenko to máš super že ti ho má kto brať 🙂 🙂 ....poobede pojdeš ty,že?

denisenko
16. apr 2012

@jacka neeee...jemu je tak zle, že má do vianoc dosť....on veľa neznesie...... 😀 😀 😀 😀 😀 veru, je to fajn, že nemusím ísť ráno ja, lebo si to neviem predstaviť......asi by šiel sám, dovidím z okna až pred dvere školky pomaly, tak by sme to nejako zvládli......ale poobede idem ja 🙂 🙂 🙂

denisenko
16. apr 2012

jááj, ked mi tam stále svieti ten nápis že Bioderma...ježia sa mi všetky chlpy na tele..... 😠 😠 😠 😠 😠 človek má znechutený celý den........ 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
16. apr 2012

@denisenko ten musel vyzerať 😀 😀 😀 😀 😀 ........ale ved za tri roky si to može zopáknuť 😉 😉
neverím žeby si ho poslala samého 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................................čo máš bioderme?? 😕 😕...........ja si tei hovadiny nevšímam....😝

jacka
16. apr 2012

muž mi volal že pojde pre Maťka.......zmena plánu....neva...idem si urobiť kávičku....a pojdeme von čakať ich.......vraj okolo pol 5 😝 prídu....hurááá 😒 ☹

utka
16. apr 2012

Ahojte...
Tak v práci katastrofa. Roboty ako na kostole, ešte som aj novú sanitárku zaúčala...
Viki vyfasoval ATB ☹. Ako mi povedal do telefónu, má "zápal spodných pľúc"...čiže zápal dolných dýchacích ciest. Ale zistili to bez odberov. Poslali ho na snímok...
Ak budem stíhať, doma si vás prečítam...

denisenko
16. apr 2012

@jacka proti bioderme mám toho dosť...a ked vidím tie hlášky, že najlepšie na trhu........tak to máme dosť slabý trh.... 😝 😝 😝 ....kávička, nohy na stole a tak? 😀 my sme boli na zmrzke, teraz sme dojedli pizzu a pozeráme DVD 😀 😀 😀 😀 😀 ...len Simonko sa nudi, tak sa jeduje....... 😠 stále by len niekam kukal, a hlavne nech je to stále niečo nové...... 😎

denisenko
16. apr 2012

@utka vy ste tuším na tom tak ako my...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 najprv viroza a potom plúca...... 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre