Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. máj 2012

@jacka ..zatial spinká pri mne, je to jednoduchšie...také prerušované spanie nič moc, ale lepšie ako keby ešte k tomu aj hodinu plakal, že??? 😅 😅 😅 😅 ...cez den by som si mohla s ním pospať, lenže ja to vždy využijem na robotu, čo treba spraviť..takže upracem, nakúpim, požehlím ...a tak dááááále...... 😔 inak večer zalahne okolo siedmej, potom sa budí už len na papanie...vééélmi často..... 😔 a ráno po piatej je už vyspatý...a o siedmej spinká...tak dve, tri hodinky, potom dve hodinky hore, potom zas pospí zo dve hodinky, potom dve hodinky hore....ked ma dobrý den...ale stalo sa už asi 3 krát, že mal zlý den a to takmer celý den nespal....ale zas v noci sa zobudil len 2-3 krát....asi takto si mi žijeme..... 😨 nič moc, ale mohlo to byť aj horšie..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. máj 2012

@jacka jáj, ešte toto...fotku urobím, len neviem kedy...aj ja chcem mať pamiatku.... 😵 😵 😵 ...moji chlapi už majú cestovné pasy, hurá...možeme ísť za tatíkom..... 😵 😵 😵 😵 ...Denisko ostrihaný, aj sandálky na leto sme kúpili, kým nám starká strážila drobčeka.... 😵

utka
3. máj 2012

@denisenko supe postavička 😉
A daj aj fotku Deniska ako je ostrihaný 😉...

denisenko
3. máj 2012

@utka musím odfotiť... 🙂 ...išiel so starkou do pivnice, lebo už mu nebolo rady.... 😠

utka
3. máj 2012

Robila som tú pizzu, ale @leninka mi odpísala dosť neskoro, tak som nevedela, ako má to cesto vyzerať. Tak som si našla podobný recept na nete, ale tam bolo, že treba dať toľko múky, aby sa cesto nelepilo. A nie je to dobré... ☹

utka
3. máj 2012

@denisenko a čo robia v pivnici?

denisenko
3. máj 2012

@utka ...zakurovali v kotli... 😀 a potom boli krmiť sliepky... 😀 a teraz už je tu, lebo ide čiernava a hrmíííííí....

utka
3. máj 2012

@denisenko jéééj, fešáčik...Zakurovali? Ešte kúrite? Či?

denisenko
3. máj 2012

@utka ..nie, nekúrime...a načo, ked vnútri máme vyše 26 stupnov, ked je vonku teplo-... 😅 ale svokra išla asi zohrievať vodu, tak preto.....si myslím.... 😵

utka
3. máj 2012

@denisenko aha...

denisenko
3. máj 2012

@utka ..ibaže by im bola zima....... 😀 😀 😀 😀 😀 ...joj, ale sa blýska......

jacka
3. máj 2012

@denisenko krásny ste..........Deniskovi to ako sluší.........čo si platila?.....

to vážne máte dnu 26st???........my tu máme horko ťažko...s prižmúrením oboch očí 22............takže ked ideme von tak .....blééééé 😝 😝 ale zas ked ideme dnu tak je tu príjemne.....chvilu ☹

jacka
3. máj 2012

@denisenko pošli aj nám búrku.........dnes je tu fuj....vonku...... 😝 😝 dusno...teplo........sem tam vetrisko.... 😝 😝

jacka
3. máj 2012

@utka Viky ako v školke?

denisenko
3. máj 2012

@jacka čo čo som platila? 😕 strihanie????....2,60 😝 ......zas ide tá búrka...sa to tu nejako točí.....chytáááj kúsok... 😉 😉 😉 😉 😉 ....no vnútri máme teplo, lebo sme pod strechou a doobeda sa nám tu vyhreje cez velké balkonové okná...už začíname uvažovať nad klímou..... 😖 😖 😖 😖 celý den tu sedím v tielku a kraťasoch..... 😉 .. Maťko je už ok? 😕

utka
3. máj 2012

@denisenko žeby? 😀
@jacka Viki super v škôlke...Dnes som ho musela ešte aj čakať, keď som išla po neho...

jacka
3. máj 2012

@denisenko a v lete sa tam upečiete....teda ak tam budete.......a s tu školou ste rozhodnutý do oboch?.....prečo tam už rovno neostanete?........................................že v tielku......tu máme dlhé rukávy a papuče....ktoré nechcú 😝 ..............Maťko je už o.k......klop klop..........už len nádchu má...ale aj tá je pomaličky na ústupe........a nevie sa dočkať kedy pojde zas do školky.....už ráta dni....opica

jacka
3. máj 2012

@utka a ráno ako?

utka
3. máj 2012

Na moje prekvapenie tiež super...Dnes ho síce bolelo kolienko, ale rozchodil 😉...

jacka
3. máj 2012

aktuálne foto..........su ako zmrzliny.... 😝

utka
3. máj 2012

@jacka čo pozerajú?

jacka
3. máj 2012

@utka minimax....alfreda ježka........nechcela som nič také niečo pustiť...zachvilu idu spať...potom ich neodtrhnem od tv...........Peťko na obed spal asi 2Omin...a Maťulo už leží na gauči.........takže.....dúfam že ich nebudem dlho uspávať....

utka
3. máj 2012

Bože...ty sa máš...a ja nemám chlapov ešte ani doma.

jacka
3. máj 2012

@utka už sa konečne spinká.....asi je mu jedno kolko spí cez den.... 😝 😝

dobrúúú

denisenko
3. máj 2012

dobrú nocku 😉

utka
3. máj 2012

@jacka Viki je v posteli, ale ešte nespí...
Dobrúúúú...

jacka
4. máj 2012

ahojte.......

ako ste sa vyspinkali..... 🙂 🙂

jacka
4. máj 2012

😕 😕 😕

jacka
4. máj 2012

ahoj leni....tak ráááád ťa vidím 😵 😵 😵

leninka75
4. máj 2012

..aha a už som tu 😀 😀 😀 😀 .....mám vás prekuknuté 😀 😀 😀 ..či prečítané?? 😀 😀 😀

....že čavte sa!!! 🙂 🙂 🙂

..aj u vás tak leje 😝 😝 😝 ..ja chcem radšej tie horúčavy 😎 😎

@utka.. nemala si špekulovať 😝 😀 ........a mala by si dobrú pizzu ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre