Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
15. máj 2012

Baby, aké máte skúsenosti s čajovníkovým olejom?

utka
15. máj 2012

@leninka ja som chcela Kalobu pre seba, ale neodporúčajú ju ľuďom, čo majú problémy s krvácaním...takže nič ☹. Chcela som to vyskúšať na sebe a potom dať Vikimu.
Dnes nás" potešil" ujo dr. cez telefón, že ak mu do nedele neprejde kašel, tak nevie-nevie, či bude niečo z tej operácie nosnej mandle ☹.
@zyko môj nick je ešte z detstva. Volal ma tak brat a sesternica ma tak volá dodnes...Takže pilates sa páčil? Super.
@jacka, dá sa mu z domu pracovať, však je nejaký IT expert 😉... Nejako sa vie napojiť na pracovný PC, ale to je pre mňa ťažké na pochopenie...

leninka75
15. máj 2012

@zyko.....som rada, že sa ti cvičenie páčilo 🙂 ......môj nick si asi pochopila, je to moje meno lenka 😉 ........a v origináli som chemik 🙂 ......ozaj ako prvá noc v novej izbičke???

@utka.....mne zasa v lekárni povedali, že je to viac pre deti ako pre dospelých....... 😨 .....teda tieto IT veci, som vždy obchádzala veľkým oblúkom 😀 😀 ..nejako to nie je moja krvná skupina 😔 .....

@denisenko.....a čo dobré budete papkať?........

@jacka.....zlatý Peťko!!.....asi mu zajtra brnknem a pokecáme 😀 😀 😀 .........

leninka75
15. máj 2012

@utka .....ja som čajovníkovým olejom natierala mužovi kožnú pleseň, ale nezdalo sa mi žeby pomohol 😒 ...chceš to na niečo???

denisenko
15. máj 2012

@utka...ja používam pleťovú vodu s čajovníkovým olejom a som s nou spokojná...ale čo viem, vraj je to super na herpesy.....ale neskúšala som.... 😒
@zyko..moj nick je od mojho prvorodeného miláčika...Denis....a ked bol malinky tak sme ho volali Denisenko 😉

@leninka75 tie It veci ani mne moc nehovoria...ale to prepojenie cez PC poznám...mám ho aj ja, aby sa moj brat vždy vedel na mna napojiť a opraviť, čo Nisko postváral......super vec, pre mna na prežitie.... 😀 😀 😀 😀

utka
15. máj 2012

@leninka75 čítala som na nete, že je dobrý proti nádche a kašľu a bolesti hrdla...
@denisenko vyskúšam ho...

zyko
15. máj 2012

@leninka75 lenka,pekné meno 🙂 ...vlastne aj krpec spinkal prvú noc v jeho novej izbe(čiže tá stará juniorova izba je už teraz fifkova)...spinkali do rána ako anjelici...teraz sú v tej novej izbe stále nasáčkovaní 🙂 ...chemička-tiež zaujímavé povolanie,ani nikoho takého nepoznám 😉 teda až doteraz 😉

utka
15. máj 2012

@zyko a fotky kedy budú?

zyko
15. máj 2012

juniorova študentská izbička 🙂

zyko
15. máj 2012

@utka odpadnem....aká telepatia...ma práve napadlo,že som ju sem nedala,tak som teraz cvakla chalanov 😉

leninka75
15. máj 2012

@denisenko ..fíha, to si trošken lepšia než ja 😵 ..ja viem PC zapnúť a vypnúť 😀 😀

@utka..vyskúšaj a uvidíš!! 😉

@zyko.... 🙂 🙂 🙂.........super, že sa im páči!! 🙂 ......vieš čo ja ti to čo som napíšem ešte lepšie 😉 : chémia a technológia makromolekulových látok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

..idem pozatvárať zvery do klietok 😀 😀 😀 ...pa zajtra 😉

leninka75
15. máj 2012

@zyko ...no nedalo mi ešte 😵 😵 😵 😵 😵 ...krásna!!! 😵 😵 ...to na stenách sú papierové či látkové tapety??.......

pa 😔

zyko
15. máj 2012

@leninka75 ďakujem pekne...sme sa na nej teda narobili...tapety sú papierové...makačka jak sviňa,3dni sme to s mužom lepili 😝

utka
15. máj 2012

@zyko sranda...telepatia. Noooo, super to vyzerá...
@leninka75 aj mne sa páči meno Lenka. Včera sme sa s Vikim v posteli zase bavili o sestričke. On by vraj veľmi chcel. Tak sme vymýšľali meno...ja som navrhla Lenka alebo Lucka....zamietol to a vymyslel Anetka 🤐

zyko
15. máj 2012

...ešte z druhej strany 🙂

zyko
15. máj 2012

@utka ďakujem 😵 ...junior si vybral meno pre bračeka sám...mal na výber dve možnosti...šimon alebo filip....ja som chcela šimona a muž filipa....a junior si vybral filipka-lebo tak sa volá jeho najlepší kamoš zo škôlky 🙂

jacka
15. máj 2012

@denisenko super že všetko o.k.........a výsledky budeš mať kedy?.........................prefektné že im navaria........ved ja som aj rozmýšlala že ked je najaká velká oslava ako svadb alebo čosi..........ako sa to rieši.......ale to je asi len o chcení 😉.............ona je krstná aj deniskovi?

mucinka27
15. máj 2012

Awoooooooooooooooooooooooooooj našla som stary nick 🙂))ako sa my tu mate:::????

jacka
15. máj 2012

@utka to ta fakt potešili..................škoda že mu to nemožu vybrať aj tak...............juj....blbé.....možno by sa mu to pomohlo........neviem 😕 😕

jacka
15. máj 2012

@mucinka27 ty opica kde si bola celý rok.....a ešte aj predtým?..ha 😠 😠 😉 ................a tiež sa prídeš pochváliť a zdrhneš 😠 😉 😉

jacka
15. máj 2012

@zyko mna tak od malička volaju................... 🙂 .....
pekná izba....to je drevená...či drevotreiska....niečo podbné by som aj aj chcela.....ale len z dreva

mucinka27
15. máj 2012

heheheheh Jacka -pracujem a pracujem a nemam čas,ale už budem mat viac času 🙂

jacka
15. máj 2012

@mucinka27 to dúfam.......... 😉 😉 ...................a teraz si už doma či ešte v práci:?..myslím tým či teho prebieha v poho

mucinka27
15. máj 2012

No ešte chodim do roboty ale chystam sa byt doma je my stale zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,fuuuj ☹(( nebudem to zvladat,nemožem citi zalievanu kavu,proste nesedie my vone *🙂

jacka
15. máj 2012

@mucinka27 nezávidím 😝 😝 ..................a inak teho ako prebieha?....všekto o.k?............čo chceš-.----alebo čo si myslíš že bude?

mucinka27
15. máj 2012

No neni čo 🙂)) aj pri Simonkovy my bolo stale zle 🙂).Dnes som bola u novej gynek. robila ultrazvuk a drobčekovy bije srdiečko 🙂) jue všetko v poriadku 🙂) Strašne by sme chcely dievčatko ale ja si myslim že to bude chalan 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😲 😎 😉

jacka
15. máj 2012

@mucinka27 nevadí...hlavne aby bolo zdravé................ 😵 😵 inak sa ako máte?..idete do školy?

mucinka27
15. máj 2012

No ved hej 🙂)) Nie nejdeme do školy ,mame odklad,logopedička doporučila a ja som schvlaila 🙂) mame čas o nič nenprideme 🙂

utka
15. máj 2012

@jacka ach jáááj..však to, že by mu to pomohlo. Teraz budeme musieť čakať ďalšie 3-4 mesiace...tak to ma porazí. Však to už by bol v škole ☹....Božeee...ani nechcem na to myslieť, len sa modliť, nech sa stane zázrak.
@mucinka27 vitaj. Tak super, že to už máš oficiálne potvrdené. A nebol tvoj starý nick siwi???

jacka
15. máj 2012

@mucinka27 jasné ved to je najdoležitejšie................. 😵
a boli ste aj u psychlologičky?...................a čo neviete u logo?....aj my tam chodíme...... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre