Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. máj 2012

http://www.pecivarne.sk/m.php
toto je lepšie.........aj v DM drogerii maju..........tam je zvlášť regál zdravej výživy 😉

jacka
18. máj 2012

@leninka75 to sa už asi nedozviem 😝 .............
hocikedy...... 🙂 kolko má rokov?....

ešte ma napadlo ja im sem tam kupujem jojo žižali alebo rybičky

jacka
18. máj 2012

ahoj leni.....nepoznáš SPIROPENT?...nie je sinupret lepší?

leninka75
18. máj 2012

@jacka ..fakt si zlatá!! 😵 😵..alžbetka bude mať 7, idú spolu do školy 😵

jacka
18. máj 2012

@leninka75 ked možem pomožem.................. 😉 😉 😉

Maťulo je už domka.........dal som ich na chvilu von.............. 🙂 nech si užije slniečka 😉

leninka75
18. máj 2012

@jacka ..veru nepoznám 😕 ..ja mám sinupret overený, tak som mu verná 😉 .....to si niekde našla, či vám dala Dr.?

leninka75
18. máj 2012

@jacka ..ja už asi dnes tiež pôjdem s Lolkou von 😎 ..nech jej slniečko tie soplíky vylieči 🙂 .....dopečiem rybky a pôjdeme....

jacka
18. máj 2012

@leninka75 dala dr..neviem či mu to mám dať 😕 😖

taká som napálené....ten papier na úrad jej vravím bez dátumu nech mi to dá............a hádajte čo 😠 😠 😠 😠 😠 ......ja by som ju rozstrhla................. 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
18. máj 2012

@leninka75 len chodte.......je tam pekne slnečno...treba využiť lekára..... 😎 😎 😎 😎

leninka75
18. máj 2012

@jacka ...to sú ATB??:.......však prečítaj na čo to je ......žeby ti tam dala dátum??? 😀 😀 😠 😠 😠

jacka
18. máj 2012

@leninka75 nie to nie je atb..........čítala som nič zaujmavé som sa nedoozvedela 😝

dala 😀 😀 ......koza 😠 😠 ....muž už má na nu také nervy 😀 😀 😀

denisenko
18. máj 2012

baby,moj muž je asi z marsu..... 😠 prišiel zo záhrady o deviatej, bol dať zorať a trochu to vyrovnať a stretol kámoša....tak mi vraví, že zavolal som ho k nám na kávu aj so ženou..... 🙂 hovorím, že dobre a kedy prídu...?...za 15 minút...... 😝 😝 😝 😝 😝 ..no čím tí chlapi rozmýšlajú....????? 😠 😠 😠
@jacka ATB? a diagnoza?????....Simonko takto spáva takmer každú noc, už pár týždnov...mal len asi 2x nočné diskoteky...ale už sa preorientováva.... 😵
@leninka75 tie sladkosti...myslím že aj v Jednote mávajú tie Celihope výrobky.....aj v Tescu niečo kúpiš.....tie sojové suky má rád aj Samko, a ešte viem že može Orion horkú čokoládu, a ten originál banán v čokoláde..tiež Orion.....a to on je velmi silný bezlepkáč, takže s tým nič nepokazíš..... 😵

leninka75
18. máj 2012

@jacka .....tak nedávaj, keď nič zaujímavé 😉 .....a muž nemá jazyk??? 😀 😀 😀 ......

leninka75
18. máj 2012

@denisenko ..myslíš, že sú iba z marsu?? 😀 😀 😀 ....ja mám občas pocit, že z nejakej úplne inej galaxie 😀 😀 😀 .........ale ty si super žienka, ty to zvládneš 😉 😉 🙂 🙂 🙂........ďakujem za typy 😉 😉...... tie banány v čoko orion bude istota z jednoty ak sa náhodou cez víkend nedostanem medzi ľudí...... a asi majú aj tie čoko čo mi poradila jacka 🙂....

jacka
18. máj 2012

@leninka75 tvoj má? 😀 😀 😀 .....................ved on si to vobec nevšimol...........tak som mu volala.......a vieš čo mi povedal:?.....zavolaj jej a vynadaj 😠 ...ako dobrééé 😠 😝 😠 😠

@denisenko atb volajký ZINNAT tbl.........a dg......sa nedozviem 😝

jacka
18. máj 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 z marsu? 😀 😀 😀 😀 😀 ....no moj je z dalej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..............aj by som ti povedala čím rozmýšlaju......ale ty si šikovná ty na to prídeš 😉 😉

jacka
18. máj 2012

@denisenko ja som v jednote nič nevidela ☹ len v trene.....a to je len v BB

jacka
18. máj 2012

@denisenko ty ten SPIROPENT nepoznáš?

jacka
18. máj 2012

ahoj leni...no mám dnes šťastie na teba 😵 😵 😵

jacka
18. máj 2012

to malo byť TERNO 😝 😝 😝

leninka75
18. máj 2012

@jacka ..veru občas ten jazyk niekde zabúda, hlavne keď som s ním 😀 😀 😀

leninka75
18. máj 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 ..........že si ty dala detičky mužovi 😉 😉 😉 .......takto často tu doobeda nebývaš, ale ja som rada 😵 😵 😵 😵

jacka
18. máj 2012

@leninka75 nie nedala.........čo si....... 😝 .....ten šiel do práce............boli samučký vonku.......žiadne mamííííííííí....tak som netovala 😀 😀 ......kvolu tomu blbému lieku.....a neviem nič 😀 😀 😀

jacka
18. máj 2012

žeby už víkend? 😉 😎

zyko
18. máj 2012

@jacka spiropent poznám,mám ho v lekárničke...junior ho užíval pri kašli,ktorý mohol viesť až k laryngitíde...pár krát skutočne pomohol....bral ho 2x denne
...a kašle malý?

zyko
18. máj 2012

@leninka75 no na tie šatočky sa teším,pekne pofoť 🙂 ...hej chalani spinkajú vo svojich izbách,sú to pokladíky 😵

jacka
18. máj 2012

@zyko kašle veru.... ☹ ......ale že bude brať atb som nedúfala........chcela som ho aby ho len popočúvala....... 😝
poznáš ho ....je lepší ako sinupret?......

pojdeme trošku von........je tam teplejšie ako dnu 😝

utka
18. máj 2012

@jacka aj Viki mal Spiropent, ale nezabral mu ☹

utka
18. máj 2012

A moja dnešná kontrola o ničom...V utorok zase a asi aj na krčné zase. Ale už sa mi aspoň vracia čuch 😉...
Teraz šli chlapi na Kramáre, s Vikim na kontrolu, tak som zvedavá...
Čo varíte cez víkend???

zyko
18. máj 2012

@jacka áno na kašeľ je určite lepší....sinupret juniorovi pomohol iba pri soplíkoch,resp. upchatom nose...mojim chalanom nikdy sople netiekli,vždy mali upchaté nosi,bývajú takí chuchmaví...a na to pomáha sinupret alebo trifed

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre