Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2012

hladám recept...idem variť šalátovú polievku...... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
22. máj 2012

@denisenko ešte jedna otázočka.............sestra si do reštiky doniesla suroviny?

leninka75
22. máj 2012

@jacka...zatiaľ som si nedala nič, hrdinsky trpím, ale asi idem pohľadať endiex.........skoro nič nejem, len jogurty a aj tak stále niečo výde von 😝 😅 😅 ....

@denisenko ..tá polievka je jednoduchá...len uvaríš šalát, rozmixuješ, trošken zahustíš sladkou smotanou, ochutíš korením a vegetou...strááášne rýchla polievočka 😵 😵 😵

leninka75
22. máj 2012

@jacka .....Lilka už je OK, len má nastekané hlieny, tak ešte kašle......tak sem -tam......a Lolka ešte riadne soplí a tiež kašle ☹

jacka
22. máj 2012

@leninka75 jogurty...........čosi......vobec by som nejedla mliečne...... 😔 nie nie.......

tak máš doma veselo.... ☹

jacka
22. máj 2012

@leninka75 aj ja som chcela tvoj recept ten som niekde strčila ......dikes 😵 😵

jacka
22. máj 2012

@leninka75 tak sa skoro vyliečte...... ☹ ☹ .....nejak sú tu všetci chorý......skoro ☹

denisenko
22. máj 2012

@jacka nie, ja som uvarila pre nich polievočku a druhé robili v reštike, kuracie prsia na prírodno, zapečený syr na tom...a ryžu a hranolky a k tomu moje inštrukcie..... 😀 😀 😀 polievku som doniesla doobeda, oni už len naservírovali....tak sme sa dohodli.....bola strašne zlatá ta baba, čo nám to tam nachystala a aj obsluhovala.....aj decká zobrala do kuchyne, poukazovala im všetko, pizzaman im ukázal ako pečie pizzu, takže sa nenudili..... 😀

denisenko
22. máj 2012

@leninka75 ja idem robiť takú ..zápražka, kyslá smotana,cesnak, kopor...ku koncu šalát a zvlášť zemiaky.... 🙂 Denisko takú jedáva u starkej, on lubi kyslé polievky....... 😵 ...a díky za recept.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
22. máj 2012

jupíííí...Simonkovi už definitívne rastú vlasy na plešinke.....tak nebude hlava ako koleno ..... 😉 😉 😉 😉 😉

zyko
22. máj 2012

ránko dievčence...čoto čoto čítam...zase nové choroby a bacily...heš s nimi 😠

...dnes som ukuchtila cestoviny s dvoma omáčkami,poriadila a ideme troška na vzduch...je zatiahnuté,ale teplúčko 🙂

jacka
22. máj 2012

@denisenko super...si na dobrých ludí natrafila 😵 😵 ................len som chcela vedieť ako to funguje pri takýchot akciách...ozaj kolko vás bolo.....

@denisenko blahoželám k vláskom...... 😵 😵 🙂 🙂

jacka
22. máj 2012

deti vonku obed navarený..........trošku to tu zmetiem pod koberec 😀 😀 😀...a idem za nimi..... 😉

denisenko
22. máj 2012

@jacka nás bolo 9. plus Nicolaskových 16...ale sme si to nejako podelili...takže sme mali 11 ludí na účte.... 😀 ale bolo výborne.....taká nečakaná akcia.... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
22. máj 2012

@jacka a ja nemožem ani pod koberec...nemáme 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
22. máj 2012

@denisenko ja tu mám len jeden maličký v obyvke pod stolíkom 😀 😀 😀

hlavne že bolo dobre.......ked sú dobrý ludia.....že 😵 😵 😵

leninka75
22. máj 2012

@jacka .....niekde som čítala, že kyslomliečne výrobky sú dobré na bruško 🙂 🙂 ...........

@denisenko..aj tá tvoja vyzerá fajnovo 😵..len mne by ofrfotali kôpor 😝 😝 😝 ...jeej vlásky!!! 😵 😵 😵 😵

.....nejako sa neviem rozhýbať 😝 .....mám od soboty rajčinovú polievku, asi už nebude jedlá, že jo?!! 😕

denisenko
22. máj 2012

@leninka75 od soboty? máš ju v chladničke?....ták bude...... 😉

jacka
22. máj 2012

@denisenko nemáš nejaký fajný receptík na bezl.koláčik?...ideme v sobotu na oslavu.....aby mali niečo ......inak je to des....všade kam ideme musím niečo brať.... ☹

jacka
22. máj 2012

@leninka75 ved hej...ale až po........a aj probiotiká treba...tiež po.... 😉
jasné že je jedlá....... 🙂 ,,,,,,ved je len utorok 😉

ani ja tiež som varila špenát dve hodky..... 😝 😝

jacka
22. máj 2012

@denisenko alebo mi aspon povedz ked chodíte na to......

jacka
22. máj 2012

už naozaj padáááááááááááááááááááám.,.............

jacka
22. máj 2012

@leninka75 to mi povedal dr. na gastre pri Peťkovi on dlho nemohol mliečne.......

jacka
22. máj 2012

už tu nie som 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2012

@jacka na čo??? na to,,???? na recepty???? ja neviem, to moja mamina..... 😉 inak, to vám nezávidím, všade so sebou brať,človek si neoddýchne ani na oslave..... ☹ inak u Samka viem že vedie taký ako perník s čokoládou....minule mu tu doniesla asi pol plechu a všetko zjedol behom pol hodinky...... 😵 😵 😵 😵 a robila si im nepečenú piškotovú tortu??? to by tiež mohlo byť....ved sú bezlepkové piškoty..... 🙂 u nás teraz otvorili jednu predajnu, a tu majú kopec bezlepkových vecí...asi z Polska, ale majú aj ranajkové mušličky, kornfleksy, guličky....že "Zdravý život" 😵

denisenko
22. máj 2012

@jacka ja ťa vidíííííííím...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. máj 2012

...keď poviete 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2012

@leninka75 my čo mrazíme všetko sa v tom musíme vyznať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2012

jej, prišla nám pozvánka.....vo štvrtok ideme na uvítanie detičiek...a ja som si myslela že ani tu už sa to nerobí.... 😵

denisenko
22. máj 2012

bambule, ešte taká otázočka.....kupili ste už niekto tašku do školy????? 😕 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre