Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2012

čo myslíte????,

denisenko
23. máj 2012

@jacka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....dúfam, že jej polovička to nečítala......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
23. máj 2012

@denisenko no neviem, neviem. Trochu tam podoba je, ale...

utka
23. máj 2012

Toto mi dnes prišlo mailom: http://www.liecitel1.sk/vpravo.htm

zyko
23. máj 2012

@denisenko no ani ja neviem neviem 😉 ...viac nie ako áno

zyko
23. máj 2012

...ozaj baby a podobajú sa tí vaši chalani na vás,či to celí tatovia,nedajboh svokry 😉 😀

zyko
23. máj 2012

@utka no...prečítala som si to tak zbežne...moc som na takéto druhy liečenia neni...ale tým,že nenosíme tielko,tričko a teda pot nemá čo sať,tak vznikajú choroby??? 😕 😨

leninka75
23. máj 2012

kuuuuk žubrienky 🙂 🙂 🙂 ........

jacka
23. máj 2012

@leninka75 že aj prídeš ty opica 😀 😀 😀 😉

jacka
23. máj 2012

@denisenko no tak toto ......očká sú úplne iné........ale neboj on sa ešte zmení 🙂 🙂 😵 😵

jacka
23. máj 2012

@zyko že svokry...........................to by šli hned na plastiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ...vraj sú moji na muža......ale neverim..............pomaličky sa zmenia 🙂 🙂 🙂

jacka
23. máj 2012

@denisenko ten jej muž musí mať radosť ked to vyhodí do sveta 😀 😀 😀 😀 ...........jááj to sú témy....čo robila v škole.... 😝

zyko
23. máj 2012

@jacka no pozor pozor 😀 junior je celá svokra,iba oči má hnedé po mne...a filipko je celá moja mamina 😀 babiny sú max. spokojné 😉

jacka
23. máj 2012

nikto nikde....už sa tu asi spinká......

dobrú nocku...... 🙂 🙂

utka
23. máj 2012

@zyko Viki keď sa narodil bol vraj celý tatino. Potom sa vic a viac podobal na mň a teraz sa vraj zase začína na tatina podobať...Takže asi taký nás mix...

zyko
23. máj 2012

@utka tak to je úplne najlepšie,keď je mixík...všetci spokojní

zyko
23. máj 2012

@jacka ale kdeže spánok...radler cuckám,panelák počúvam...u vás už ticho?

leninka75
23. máj 2012

dobrú noc!! 😔

utka
23. máj 2012

@zyko zase radler 😀 ?

utka
23. máj 2012

@zyko ja hľadám nejaké dovolenky...

zyko
23. máj 2012

@utka radšej radler ako čokoláda 😀 keď mne najviac chutí kombinovať slané+sladké večer...nejde o to,že priberiem,ale je to nezdravé a nespí sa mi potom dobre...

...a kamže kam?

utka
23. máj 2012

@zyko Bulharsko...pozerám aj cestovky. Ale asi vyskúšame nejaké letenky pozháňať a ubytko zvlášť...bez cestovky...uvidíme...
Tak dobrú chuť a na zdravie 😉

jacka
24. máj 2012

ahojte.........

@zyko u nás ticho už od 8.15 🙂 ...........zato teraz je tu humbuk 😝

@leninka75 ty čo taká stručná 🙂 pochvál sa.........čo si robila celý den.....že si s nami nebola 😉

denisenko
24. máj 2012

dobré ránko.... 😉 ..my zas hore od pol piatej... 😝 😝 😝 😝 guláš navarený, tatinko už stihol natrieť trám na balkone, zaniesol Deniska do školky a ja idem niečo poplatiť do banky....... 😀 😀 😀 😀 a dneska chlapi pojdu plávať a ja so Simčom ideme na uvítanie detičiek..... 😵 😵 ....isto tam zaspííííííím..... 😠 😠 😠 😠
@jacka...že plastika......no,neviem, neviem...... 🙂 Denisko ked sa narodil tak bol kopiou svojho tatinka...ale tiež sa mení......ale nosíky gombičky dohora majú po mne obaja.......a jazyky tiež..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2012

@denisenko nošteky sú podobné....ale ani ušká ani očká nie sú podobné 😉 .............jazyk.....akože podrezaný 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .máte velký dne dneska....... 😵 😵

zyko
24. máj 2012

dobré ránko všetkým zúčastneným 🙂

@denisenko ...to bol skorý budíček,skús s malým troška pospať cez deň...na uvítení som nebola ani s jedným...moc sa mi tam nechcelo,na také oficiality 😅

@utka v bulharsku bol manžel ešte ako slobodný s partiou -pomorie- fajne im bolo 🙂

zyko
24. máj 2012

@jacka ako ? už je po humbuku? 😉

denisenko
24. máj 2012

@jacka ......presne......ako ma dobre poznáš....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no, velký.....dúfam, že zas bude plakať, ako vždy, ked je tam viac ludí......nechce sa deliť o mamu...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. máj 2012

@zyko ja už som zvyknutá tak skoro vstávať..... 😝 😅 a dnes isto spať nehrozí, Nisko je v školke len do 12-tej.... 😠

zyko
24. máj 2012

@denisenko ...aj mňa to bud. rok čaká,do roboty som vstávala 5,45h. 😒 .....a prečo ide na obed domov?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre