Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. jún 2012

@jacka a s kým by som ho nechala doma? 😒
Však uvidíme, čo povie, keď príde domov zo škôlky. To ráno je blbé, ale potom je to už OK. Vo štvrtok majú rozlúčku, tak som chcela, aby tam bol. A ešte uvidíme, či ho dám aj budúci týždeň do škôlky, alebo ho už zavezieme k našim.

denisenko
18. jún 2012

@utka ..díky, skúsim pozrieť, len ešte presne neviem na aký termín, len rozmýšlam, že kam, aby si to aj Denisko užil 🙂 ...no povedz, čo majú proti tej školke? v septembri budú frflať, že musia do školy....a potom zistia, ako bolo v školke super...... 😖
@jacka ...no ARO radšej zdaleka obísť... 😝 ..veru, aj s tatinkom, všetci štyria niekam na pár dní vypadnúť, kde sa o nás postarajú....preto zhánam niečo, aj so stravou, aby som si aj ja oddýchla a nemusela variť a umývať riad... 🙂 🙂 🙂 🙂 len dúfam, že výjde počasie..... 😅 ..vy ste minulý týžden kúrili??? ja už som odstavila radiátory úplne... 😉 Maťko už šiel do školky? karanténa skončila???, ozaj, ako to dopadlo, hlavičky čisté???? 😕

utka
18. jún 2012

Teraz mi volal manžel, tak Vikimu bolo smutno, ale neplakal. A vraj sa rozlúčka prekladá na 26.6., tak ho budem musieť prehovoriť, aby šiel do škôlky ešte aj budúci týždeň.

jacka
18. jún 2012

@utka mala si ho už nechať pri vašich.........ale to je už na vás........ 😉 ....statočný je 🙂

@denisenko kurila som.....teda len som prekurila.....zima tu bola......aj Peťko chorý.......................veru vyhnuť sa aru z oblukom.....tá ma tiež hned zruší...ked sa posťažujem o valaške...alebo o všičkách....povie mi čo sa dialo v práci.......tak toto sú len maličkosti.....asi má pravdu.......má trošku iný pohlad na život.............raz mi povedala že padlo dieťa z tej zemeguli........preliezky.....hádam viete z akej...........a nechcite vedieť čo sa s ním stalo.....odvtedy tam moje deti ani nepáchnu ani dotknuť sa jej............................................a všičky......už som nenašla hnidy nikomu.......ale pre istotu ešte dostal muž zábal.......a deťom kuk každý den........aj tak maju kratučké vlásky..... 🙂 .............dúfam že sú načistu fuč..... 😠

ideme na bicykel pokial nei je horučosť 😠 😠 😠 😠

denisenko
18. jún 2012

@jacka ...uf, radšej ani nehovor, čo sa stalo.....aj ked...ja som strašne zvedavá....ale potom by som aasi v klude už nikdy nespala, že?...tu už je horúčava....bicykel...uf,uf,uf...už teraz sa potím..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a Peťko je už v poriadku?...jáj, tolko vecí som si naplánovala,že urobím....a zas nič.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ....teplooooooo

utka
18. jún 2012

@jacka ja viem, že u našich by bol spokojnejší, ale keď ja chcem, aby bol doma s nami čo najdlhšie. Vieš ako mi bude chýbať. Teraz sme boli 6 týždňov stále spolu a zrazu tu nebude 😢 ...
Aj ja som zvedavá, čo sa stalo na tej "zemeguli".
Ja keď vidím Vikiho, kde lozí a skáče, tak mi je zle...

denisenko
18. jún 2012

pomooooooc..tam je vyše 30...a ja sa chystám so Simčom k mudrej...sakra, kto to vymyslel ordinačné hodiny od pol dvanástej do tretej???????......uvarííííííííme sa...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
18. jún 2012

@denisenko tak držím päste...nahoď plavky a choď 😉...

denisenko
18. jún 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. jún 2012

fuj, hic...idem spojazdniť ventilátor.....kutil mama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. jún 2012

@denisenko my máme v kancli klímu, ale bohužiaľ už nesedím sama a moja kolegynka na všetko frfle ☹ 😠

jacka
18. jún 2012

aspon mna tá zemegula odstrašila .....................chlapec...asi taký starý ako náš......vtedy....tak nešťastne spadol..že .....mu opuchol mozog.......a už sa neprebral........

@utka kašli na kolegynu 😝 ......
@denisenko ...držím palce aby ste sa neuvarili............daj vedieť čo ste vybavili 😵 😵 kolko váži.....meria...a tak 😵 😵 ...................................mna výpek čaká zachvílu 😝 😝 😝 bléé 😝 😝 ked pojdeme pre MAťula

jacka
18. jún 2012

@utka tak si uži Vikiho..... 😵 😵 😵 .......

jacka
18. jún 2012

leni....ty si sa nám kde stratila????

jacka
18. jún 2012

aha ju...spomen čerta 😀 😀 😉

leninka75
18. jún 2012

@denisenko ..to akoby si písala o mojej Lilke!!! 😝....teda to Nisko bez teba ani krok.....toľko som sa ju už naposiela na dvor, že veď je všetko zamknuté, je tam babka, dedko..ale nie slečinka bude dupkať a nervačiť, kým všetko nepochystám a ideme všetky tri naraz 😠 😠 😠 😠.........ten krúžok si myslela nejaký modelársky???.......my sme boli na dovolenke v Bešeňovej keď mala Lilka rok a sestra si chválila hotel Hutník v Tatrách.........riadny hic máme v tých našich podkroviach 😵..Lolka zaspala len v body 🙂

@jacka..také smutné veci z ARA radšej ani nevedieť ☹ .....ten tvoj muž 😅 😅 😅 ..dúfam, že si ho poriadne poľutovala 😅 😅 😅 .......teším sa , že zvieratká už sú fuč 🙂 🙂 🙂 ........Peťko ešte stále drhne?....

@utka...viki už to nejako zvládne, už sú to len 2 týždne ☹ 🙂....ani neviem či sa tešiť či čo 😕.....to je radosť ufrfľaná kolegyňa 😝 😝 😝 😝..........

leninka75
18. jún 2012

@jacka ..prašule spomínaj moja nie mňa!! 😀 😀 😀 ..mňa sa nedá tak ľahko zbaviť 😀 😀 😀 ..iba že by som sa ofučla 😀 😀 😀 😀 ......bola som u kaderníčky, tak som za peknú 😀 😀 ..asi to mám fakt dobré lebo suseda ma nespoznala, až keď som sa na ňu zazubila 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
18. jún 2012

@leninka75 vidím že ty zbožnuješ hic....... 😎 😎 😎 ........ja mám rada teplo ale toto je privela 😝 ..............................veru radšej nevedieť......ale ako odstrašujúci príklad........teda mne stačilo....................
😀 😀 😀 to vieš že som ho polutovala.....ešte som ho sfúkla prečo sa tolko dopuje ked mu skoro nič nie je........ 😝 .......vieš ono mu fakt nič nebolo.....normálne chodil...hýbal sa........nechápem 😝 😠 ........................................dúfam že sú načisto fuč.......a už si ku nám nenájdu cestu.........nikdy............a od teraz kuk vlasy každú nedelu.....povinne 😠 ....................Peťka už tak nedrhne.......aj ked kašle tak rýchlo neprejde........

jacka
18. jún 2012

@leninka75 myslíš že to bude tým prečo ťa nespoznala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
18. jún 2012

@leninka75 ale nie mojka......aby si sa neurazila.....hod foto nech si ťa aj my vyobzeráme....... 😵 😵 😵 😵 a pochválime 😵 😵 ......................veru prašule tie by sa zišli ako sol 😉.................a neofuč sa.......lebo sa to tu rozmonoží.....😀

leninka75
18. jún 2012

@jacka ....veru mám rada teplo 😵 😵 😵 ....dobre si toho svojho maróda sfúkla 🙂 ..si mu pokazila radosť 😀 😀 ..daj chlapcom urobiť melír ako bezpečnostné opatrenie proti zvieratkám 😉 .......vidíš, ešte je tu druhá možnosť prečo ma nespoznala, mám od včera opuchnuté ľavé líce, takže tvár totálne deformovaná 😝 😝 😝......a tým to bude!! 😀 😀......a ja hlupaňa som myslela, že aká kočka 😅 😅 😅 😅.......myslíš, že by som sa za to urazila 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉...........ja srandu rada tak ako hic 😵 😵 😵 😵 😵 ..........pamätáš si také dávnejšie foto kde som s rovnými vlasmi??......tak stále mi to tak kadernička urobí, od nej je to pekné ja si to už potom tak neviem ☹ ......

jacka
18. jún 2012

@leninka75 kdeže si moja......hádam si sa neofučala? 😵 😵

jacka
18. jún 2012

@leninka75 to si možeš podať zo sestrou ruky.......tá zbožnuje teplo............ja tak priemer.......25 a dosť.... 🙂 ................to vieš kaderníčka to vie urobiť perfektne..........ona to robí každý den.......mala si si od nej pýtať triky 🙂 😉 ..........................................to bude tým učesom ver mi...... 😵 😵 že ťa nespoznala.............................veru muž nevedel čo mi má na to povedať......... 😀 😀 😀 ............ved ale zas odtial potial.....ne.... 😠 😀

jacka
18. jún 2012

@leninka75 melír 😀 😀 😀 do hola 😀 😀

utka
18. jún 2012

@jacka ale si mu dala /mužovi/ 😀
@leninka takže za peknú si...hmmm...daj foto.
No kolegyňa nie je zlá, len má divnú povahu. Čo už? Ako mi bolo dobre, keď som si tu bačovala rok sama 😉.

utka
18. jún 2012

Ja som v sobotu vykosila Vikiho. Tak sa stále potí. Bude mať aspoň pokoj. Potom volal so švagrinou a povedal, jej, že "Mamina ma ostrihala. Taký som zlatý." Narcis malý 😀

jacka
18. jún 2012

myslíte že som mužovi ublížila 😕 .................. 😀 😀 😉 .............................tak nabuduce budem milšia 😀 😀

@utka daj aj ty foto......nemá chybu......že zlatý..že sa aj pochváli 😀 😵 😵 ,........................ako často ho "kosíš"?

leninka75
18. jún 2012

@utka ..ach tie perly našich detí 😵 😵 😵 😵 .....

@jacka.to akože zasa pozor s tou milotou...to zasa netreba preháňať 😀 😀 😀 😀 😀......

leninka75
18. jún 2012

..ozaj som dnes v jednom papierníctve videla školskú tašku čo chce Lilka zlacnenú o 10 eur.......neviem či ju mám kúpiť, alebo ešte čakať 😨 😨 😨

denisenko
18. jún 2012

už sme doma....aj športku som bola podať, kedže mi Simčo dneska rovno do ruky nakakal... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ved sa nerob...dáááj foto... 😉 školské tašky....no, obávam sa že lacnejšie už boli v zime...ale aj tak sa pohybovali okolo 45E.... 😠
@jacka neboli sme v poradni...Simonkovi opuchlo ráno očko a tečie mu-......tak sme vyfasovali pamycon a framykoin.....blééééééééééééééé......a to som sa zaprisahala, že tak skoro ATB neuvidí...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a ak nepomože, tak na očné, že to budú upchaté kanáliky...... 😝 😝 😝 😝 😝
@utka...to aj ja musím vždy vychváliť Deniska ako dobre vyzerá, lebo inak by to bral tragicky.... 😀 😀 😀 😀 ..neboj, nie sú narcisti....budú len zdravo sebavedomý....ja sa snažím, hlavne preto že deti vedia byť kruté k ryšavým vlasom...a pehám..... 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre