Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2012

@leninka75 len jeden.....menší.......neviem čo mu v kuse vadí....Maťko zas nemohol zaspať.....ale po pol hodke vrtenia sa mu podarilo......ale toto malé čudo judo 😖 .................tak aj yv ste zle spinkali?...čo sa dialo? ......................veru ...nech rýchlo ubehne......aj ked je tam nuda ako v Brne......stále to isté....aj jedlo...aj program....brr 😝 .......................aj aj by som šla k moru..... 😎 😎

jacka
20. jún 2012

@leninka75 ž bežíííííííííím...vidíš ma 🙂 🙂

jacka
20. jún 2012

@denisenko dávaš Simonka do bazénika........jééj--........som zvedavá ako sa mu tam bude páčiť 😎 😎 😎 😎 😎 ........................ja som bazen nedávala........nechcem aby sa Peťulovi vrátila choroba........až na bud. týžden 😎 😎

leninka75
20. jún 2012

@jacka ...jeej netrafila si sa!! ☹ ..taká ohnivá čiara preletela okolo nás 😀 😀 .....takže sa pekne vráť a spomaľ 🙂 🙂 🙂 🙂 ..a s tým spinkaním, nebol náhodou spln??? 😕 😕 😕 ........však aspoň vieš na čo sa máš u strigune pripraviť keď stále je tam to isté 😉 ..si predstav, že by vám robila prekvapká, však toby bolo na porážku, stále v strehu, že čo vymyslí 😝 😝 😝

jacka
20. jún 2012

@leninka75 to som nebola ja 😀 😀 😀 😀 ....či hej 😀 😀 😀 😀 .....ved ja som buchala trieskala.....zvonila.......a ništ...tak som to zvrtla 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2012

a kde je to čom som písala 😠 😠 😠 😠

jacka
20. jún 2012

@denisenko ako sa maju očká?.....lepší sa to?....vieš čo ma napdalo?....ja som deťom ked mali niečo s očkom......kvapkala materské mliečko......aj do nošetka..... 😉

utka
20. jún 2012

@leninka75 dnes už tu je kolegyňa. Ale nemáme tu až tak teplo, lebo nám v noci chladili kancošky, tak bolo ráno super...
@denisenko no pre mňa nedeľa nič moc. Ale tento víkend sme doma, tak musíme niečo vymyslieť, nejaký program na víkend.
@jacka však aj ja som videla ohnivú čiaru...si si to namierila nejako divne, cez BA 😀 .

denisenko
20. jún 2012

fuj, to je hic.......doteraz sme boli so Simonkom vonku, pod prístreškom v tieni spinkal v kočíku, len horšie, že som ho musela hojdať...aspon som si pokecala so svokrou...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale stále lepšie tam, ako tu vnútri.... 🙂
jáj, čakám kuriera....tatinko má dnes narodky,aj darček príde......len oslávenec nikde..... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
20. jún 2012

@jacka očká sú už dobre...aspon sa mi tak vidí...... 🙂 bazenik bude na poobedie, lebo teraz mi na balkon svieti slnko, tak ked prejde na opačnú stranu..... 😵

utka
20. jún 2012

@denisenko a čo si mu objednala?

leninka75
20. jún 2012

@jacka ..no pekne!!...ešte mi povedz, načo si si zachádzala do BA?? 😀 😀 😀 😀

@utka...ako máte teraz v kancli?..ešte sa dá??.......a už si rozmýšľala čo cez víkend?? 😉

@denisenko..a nemal ten kuriér ísť do IT?? 🙂..aj ja som zvedavá, čo si objednala?.........ako debata so svokrou?...... 😀 😀 😀........aj kávičku ste dali?...

..tú modro-červenú s motýlikom si slečinka vybrala: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13408740&tab=5

leninka75
20. jún 2012

@denisenko ..som zvedavá ako sa bude Simkovi páčiť v bazéniku?? 🙂 ..ozaj a ako ho máš v kočíku, len v body??? 😉.....aj ho krémuješ, či sa snažíš aby bol v tieni? 😉

denisenko
20. jún 2012

@leninka75
@utka ej ale ste zvedavé..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....hvezdársky dalekohlad....mal dostať navigáciu do auta, ale tú sme kúpili minulý mesiac, takže teraz niečo na voľný čas..... 😉 😉 😉 😉 ....v kočíku mám Simča len v body v krátkom rukáve...aj to sa varí.....a nenatieram ho,.......býva zakrytý celý kočík.... 😎

denisenko
20. jún 2012

@leninka75 peknááá...dobrý vkus má..... 🙂

darček je už doma.....že do IT?..tak kurier ma vyšiel 3E...to by asi daleko nedošiel....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2012

@denisenko .to vieš baby v rokoch sú strašne zvedavé 😀 😀 😀 ..prepáč utka 😉 .........Peťo má takého zaujímavého koníčka?!!! 🙂

utka
20. jún 2012

@denisenko super darček. Môj taký dostal na 30-tku.
@leninka75 v pohode, však aj ja som v rokoch...a taška je krásna...

denisenko
20. jún 2012

@leninka75 ....nemá, ale chcel by... 😀 😀 😀 nie, on tužíl mať velký balkon a pozerať z neho večer na hviezdy.....tak už má svoj sen splnený..... 😉

leninka75
20. jún 2012

@denisenko @utka..odkážem slečinke 🙂

leninka75
20. jún 2012

@denisenko ..nie je trošken nenásytný?? 😀 😀 😀 ...to ešte potrebuje kukať na ďalšie hviezdy??.....tri úžasné čo má doma by mu nestačili?? 😵 😵 😵

@utka..tvoj muž ako s hvezdárčením, kuká na hviezdičky??? 🙂

denisenko
20. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to som mu mala kúpiť radšej papuče........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2012

nie je nič lepšie, ako nájsť v mrazáku zabudnutú zmrzlinu....celý liter..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2012

Simčo už zas driemka, obed zjedený, zmrzlina tiež..... 🙂 idem hodiť šlofíka..... 😉 😉 😉

leninka75
20. jún 2012

@denisenko ..veru papučky 😀 😀 😀 😀 😀 ........len si daj šlofíka 😔..idem sa aj ja napapkať

utka
20. jún 2012

@leninka75 môj muž je veľký astrológ...On už roky. Odoberá aj časopis Kozmos...No len tu v BA vidíme prd. Ale občas nejaké tie planétky...

leninka75
20. jún 2012

@utka ..to je super!!..... 🙂 ......a kde sa mu najlepšie sleduje obloha??........

leninka75
20. jún 2012

@jacka ..dúfam, že si sa nám niekde nestratila 😕

jacka
20. jún 2012

@leninka75 to vieš pokial obehnem celé Sk........škoda že ma deni nevidela 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. jún 2012

@jacka ..asi kukala práve do slniečka a prehliadla ťa 😀 😀 😀 .......máš chvíľku kľud?? 😉

jacka
20. jún 2012

@leninka75 mám 😵 😵 .......Peťko spinká 😵 😵 😵 😕 😕 😕 😕
aj to je možné.......alebo vela kecala so svokroušou 🙂 😉

zas ma bolí hlava....😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre