Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. jún 2012

@leninka75 do frasa....niéééééé,,,,,,,,.............to budem v riadnom šoku......dúfam že donesie nejaký klinec 😠 😀 😀 ......................................dávam.....špeku som dala..... 😉 ..........škoda že si nie trošku bližšie.......hned by som tam bola.....ver mi 😉 ..............kde je tá fotka?........................a našla si ten recept?...ja som si uložila len varechu..... a nie to čo písala deni.......

jacka
28. jún 2012

@leninka75 kde je foto? 😉

leninka75
28. jún 2012

@jacka .... 🙂 🙂 🙂 🙂 ..ja viem 😉 ......tak teraz tŕpni čo donesie 😨 .......však som odfotila len neviem ako strčiť kartu do PC aby som stiahla fotky 😔 😔 😔 ..........ja mám ten recept rovno napísaný na papieriku,ale kuknem či som si to aj neuložila....

leninka75
28. jún 2012
utka
28. jún 2012

@leninka75 že ďakujem pekne...okná síce umývam rada, ale nechám to na odborníkov...Však za chvíľu ideme na obed a potom sa to už šupne...

leninka75
28. jún 2012

...prečo sa na to nedá rovno kliknúť?? 😨

jacka
28. jún 2012

@leninka75 dikes.... 😵 😵 😵 😵

@utka 😉 .......no aspon že sme tu my.... 😀 😀 😀 😉

leninka75
28. jún 2012

@utka ..ale také okná u mňa, nezlomím ťa? 🙂 😉 ; 🙂 😉 😉

leninka75
28. jún 2012

@jacka .za málo 🙂 🙂

leninka75
28. jún 2012

..čo si by som mala ísť robiť, len sa mi nechce 😝 .........

utka
28. jún 2012

@leninka75 lebo si tam mala dať medzeru medzi bodkami a linkom 😉.
A nie, ani okná u teba. Doma ma čakajú...

utka
28. jún 2012

@jacka aspoň to, že ste tu...veru...ale po obede už budem mať čo písať...

leninka75
28. jún 2012

@utka ....tak nič ☹ .....jej aká prkotina, a čo to spraví 😔 😅

leninka75
28. jún 2012

super Lolka sa rozhodla, že budeme mať pestrú podlahu, tak maľuje fixami po zemi 😅 😅 😅

jacka
28. jún 2012

@leninka75 Lolka nemá chybu 🙂 🙂 🙂 ..aspon to ide dole?

utka
28. jún 2012

@leninka75 šikovná Lolka...
Že aký dobrý obed som dnes mala: Pl.pečená paprika, sojovo zeleninová plnka so syrom na šaláte

denisenko
28. jún 2012

mamky, zanedbávam vás..... ☹ ujo kurier mi doviezol klímu, tak som to dávala trošku dokopy a čítala návod.... 😀 😀 😀 😀 ....horúčavy možu prísť...ja som pripravená..... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
28. jún 2012

@utka mnáááám.... 😵

denisenko
28. jún 2012

@leninka75 no, kde je tá fotos??? 😀 😀 😀 😀 ....Lolka rekonštruuje byt?....ved treba....nám píše po ôpodlahách Denisko....perom..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. jún 2012

a kúpila som aj kvietky....2 kytičky malých ruží.....oranžovú a žltu...Denisko newch im to podelí.... 😵

jacka
28. jún 2012

@denisenko leninka asi drhne podlahu 😀 😀 😉 ....my to máme po stenách.....ale len perom... 😝 😉 ..................................čo zaujmavé si sa dočítala? 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. jún 2012

@jacka ..španielská dedina.... 😝 😝 😝 .....ale...funguje.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
28. jún 2012

@denisenko To ju už máš aj doma? Super rýchlosť! Tak už môže byť horúco...A akú si kúpila a za koľko?

denisenko
28. jún 2012

@utka hej, včera som objednala dnes na obed prišla.... 🙂 takáto

http://www.nay.sk/vov-vac-1280/d-294686/#tab=ko...

utka
28. jún 2012

@denisenko dobraaa...ale dosť drahá, či?

denisenko
28. jún 2012

@utka drahááááááá......čo už.... 😝 😝 😝 😝 sú aj lacnejšie, ale vychladia menší priestor...ja som túto nekupovala v nay, ale som si ju zohnala cez net za 320 aj s dopravou... 😵 😵 😵 80E som ušetrila.... 😵 😵 😵

leninka75
28. jún 2012

..umyla som to cifom 😝 ........

....dievčatá vydržte s tou fotkou bude 😉 ...

@jacka ..ako maťkove hrdielko??

@utka....mňáááám to si mala dobrotu!! 😵

@denisenko .....šikulka si ty, takže už je zapojená len stlačiť on?! 🙂..kam si ju dala?...

denisenko
28. jún 2012

@leninka75 aj ja to čistím cifom...asi by sa nemalo, že????? 😕 😀 ...už sme aj stlačili.... 😀 😀 😀 zatial je v spálni, schovaná pred prírodnou katastrofou...Deniskom...už šťukal tlačítka...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. jún 2012
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre