Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
31. aug 2012

@denisenko neviem, do ktorej triedy som šla...
U nás je tak pod mrakom a mňa z toho bolí už dva dni hlava ☹...
Dnes sa kolegynke narodila dcérka...taká malinkatá-na fotke. Krásna.

utka
31. aug 2012

Počuli ste, že 13.9. idú učitelia štrajkovať? Ešte bude len začiatok šk. roka a už budú prázdniny...

jacka
31. aug 2012

@denisenko to vieš že skáka...len dúfam že to nie je moc hlboké a bude sa to dať urobiť...............čože Simonka zapieklo?....moje zlatko ☹ ☹ ☹ viem že je dobrá mrkva....len neviem či surová alebo varená ☹ ☹ .....................škoda že tu neprší....... ☹ ..........adivne je vonku......ked slnko tak pečie......ked mraky tak chladno 😝

jacka
31. aug 2012

@utka počula som aj ja....nejak mi je to jedno 😉 😉 ................čo idete oslavovať?

jacka
31. aug 2012

pekný víkedník......... 😎 😎 😎

leninka75
31. aug 2012

ahojte!!......skôr som nestíhala....zemiaky 😝 😝 😝 .......

@letty86....super, že ste zrušili plienky!! 😵 😵 .......budete pokračovať v krúžkoch??...tuším ste chodili tancovať 🙂

@denisenko......ja som dávala strúhané jablko a kamilkový čaj keď sa Lolka nemohla vykakať.......a čože Simčo vytieral prach pod posteľouc 😀 😀 😀 ...........veď ešte stihneš dokúpiť veci pre Niska......prvý týždeň hádam bude ešte taký pohodový.......

@jacka..dík za foto!! 😵 😵 😵.....teda ale rýchlosť majú dobrú 🙂 🙂 🙂...........máš šikovných chlapcov, už od malička si vedia dať rady s autom 😀 😀 😀.......ani neviem ako sa cítim keď nám začína škola..nejako to zatiaľ nevnímam.....asi to príde až v pondelok......... 😉..........dnes sme zaklincovali školské nákupy kvietkom pre učiteľku 🙂........aké boli buchty???

@utka .....počula som o tom štrajku, ale nevidím to nejako tragicky.......neverím, že sa zapoja komplet všetky školy 😝 .......

leninka75
31. aug 2012

.....vlastne dnes sme ešte kúpili fóliu na obaľovanie kníh atypického rozmeru.........celkom šikovná vecička 🙂

leninka75
31. aug 2012

.....tak pekný víkend!!:.... 🙂

jacka
31. aug 2012

@leninka75 čoby som pre teba neurobila.....že 🙂 .........................ešte mi krídla chýbaju a bude zo mna anjel 🙂 😉 ....................buchty....ino numo........dnes ostala len jedna 😉 ................................pošlem aj ku vám chalanov....trošku vyriadiť 😉 😉 😉

dobrúúú nocku.... 🙂

utka
31. aug 2012

@jacka narodeninky...
@leninka75 no ja si myslím, že v BA sa zapoja...nieje mi to jedno, lebo pracujem. Keby som bola doma, tak je to iné.
Dobrú nôcku a pekný víkend.

jacka
1. sep 2012

ahojte........

denisenko
1. sep 2012

ahojte... 😉 mamky, hlásim sa z SK....prišli sme nadránom domov, pár hodín pospali a hned nás čakal ujo so žalúziami...tak už je to konečne hotové....ešte teraz vybaliť...ale ja príííídem,..... 😉

jacka
1. sep 2012

@denisenko vitaj doma....doma......povybaluj a pekne príd 😵 😵 ......aká bola cesta?....ako Simonko?.............

denisenko
1. sep 2012

takkkkkk......................Denisko je 1.B...... 🙂

denisenko
1. sep 2012

@jacka cesta....zápchy ....všetci sa teperia z dovoleniek.... 😝 Simonko cestoval fajn...spinkal, len vždy ked sme zastavili, sa zobudil...za 11,5 hodiny, čo sme šli sme stali 4x...takže super...... 😀 😀 😀 len horšie bolo doma, už bol vyspatý....takže ja som spala necelé dve hodiny... 😝 😝 😝

jacka
1. sep 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super...... 😵 😵 😵 .... 😵 😵

to ste pekne dlho cestovali.....a Denisko tiež spinkal?.............sa teší do školy?......ty si si riadne pospala.....dúfam že túto noc to doženieš.....som zvedavá ako sa bude spinkať Simonkovi..... 🙂

dobru nocku.... 🙂

jacka
2. sep 2012

ahojte........ 😎 😎

jacka
2. sep 2012

ešte knedlík a je to udeláno..... 😉

denisenko
2. sep 2012

dobré ránko.... 😉
@jacka ....spať.....ja sa vyspím až v hrobe ...... 😀 ...ale už som si zvykla že spávam minimum..... 😠 .....robíš bezlepkový knedlík???? 😕 ...my máme rajčinovú polievočku.....kuracie prsia so šampinonovou omáčkou a ryža..... 🙂 ...ionak...Denisko nespal v aute...teda...potiahol dva krát po polhodine....prišli sme o pol tretej...šiel spinkať a spal do pol šiestej ráno....akože úplne normálka...... 😀 😀 😀 ....škola....neviem, či sa teší...povedal že áno, ale takým tonom: akože je mi to jedno.... ☹ ☹ ☹

jacka
2. sep 2012

@denisenko neboj nič raz sa vyspíš... 🙂 🙂 ............................fajnotku...polievku by si Maťko dal.....jedol ju 4 dni a stále málo 😝 ................ja už inu múku ani nemám len pre náš chleba.............takže bezlepkový........fajný je z tej mix b...... 😉 ......................a poobede si Denisko schrupol?......už si všetko vybalila?..................som zvedavá ako dopadnete v škole 🙂
Peťko bude mať tie učky čo mal Maťko.....tak sa celkom teším.......a Maťko vyzerá to tak že bude tá učka čo mala rozrobené s tou valaškou..........dúfam že to tak nebude 😔

jacka
2. sep 2012

@denisenko vidím ťa..... 😵 😵
som si myslela že tu dnes budem viesť monolog.. 🙂 ....

denisenko
2. sep 2012

@jacka ja som jedným okom tu......mi brat musel zas niečo opraviť, nešlo nám spušťať hry.... 😠 ešteže ho máme.... 😵 tatinko sa šiel na chvílku povoziť ,tak sme tu... 😀 😀 😀

jacka
2. sep 2012

šťastné vykročenie do nového školského roku.....aby sa vašim prváčikom zapáčilo..... 😵 😵 😵

utka
2. sep 2012

Ahojte...
Tak konečne máme Vikiho doma. Izbička sa mu páčila. Vedel o nej...aspoň teda o posteli, ale bol riadne prekvapený.
A ako narástol a pribral. Meria 126cm a váži 26,4kg. Je z neho chlap!
Tak teda prajem aj ja veľa šťastia školákom /školáčkam a škôlkárom...

denisenko
3. sep 2012

Dobré ránko... 🙂 školáčikom velké úspechy v škole prajeme a školkárikom radosť zo školky.... 🙂 🙂 🙂 tak a máme doma školáka...... 😉 😉 😉 😉

denisenko
3. sep 2012
lubart7
3. sep 2012

Ahojte, no všetkým prváčikom veľa šťastia...my si trocšku počkáme , moja júlovka ma anginu, tak prevý deň v škole sa nekoná 😒 ...

jacka
3. sep 2012

ahojte............
@denisenko perfektná fotka 😵 😵 ............Deniskovi sa ako páčilo 🙂 🙂

moji sú už tiež tam.......Peťko bez slzičky....uvidíme čo dalej...hádam mu to vydrží.....

jacka
3. sep 2012

aj ste s prváčikmi šli niekde do cukráni?...

denisenko
3. sep 2012

@jacka joooj, Peťulko prvý krát bez mamy..... ☹ ...nie je spolu s Maťkom??? 😕 ...do cukrárne??? ma ani nenapadlo...ale pojdeme kúpiť papuče, tak skočíme na zmrzku... 🙂 Denisko a okolo neho sú kamaráti zo školky...samé kvietka..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre