Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. sep 2012

@utka aj Denisko sedel s Maťkom....pokušiteľom..... 😀 😀 😀 😀

letty86
7. sep 2012

ahojte 😉
@leninka75 lolka musela byť podarenáááá 😀 😀 ešteže vieš, kde sa inšpirovala 😅
na rodičku nám prečítala školský poriadok a upresnila nejaké veci, ohladne prezúvok, vecí ktoré máme doniesť a že sa detičky mozu nahlásit na krúžky...vikinka pojde do centra na tú zumbu a ešte niečo vyberieme aj v škole
@jacka nalož im aj za nás 😠 len si ho pekne vymojkaj, máš na to celý vikend 😵
@utka uži si stretko 😉 ...tie zošity som myslela, že sme platili 😉
@denisenko ty si taká statočná 😵 už nech máš manželíka pri sebe 😉 krásny kvietok, mám ho rada...ja som pred mesiacom svoj vyhodila, mala som červený ☹ odkedy som ho presadila, tak sa mu nedarilo 😖

vikinka dnes dostala jednotku do žiackej, aj do šlabikára 😵 😵

denisenko
7. sep 2012

@letty86 Viki je šikulka....majú aj žiacke knižky???? naši len tie "zrkadielka" ale nevidela som tam nejaké kolonky na známky...vlastne oni sa ešte nejako moc neučili, až od pondelka im to poriadne začne... 😅 😅 😅 ....ja chcem ten kvietok tiež presadiť, tak dúfam, že prežije....

leninka75
7. sep 2012

@jacka ..aha stihla som 😉 ...jedná spí druhá v družine..no komu je lepšie 😀 😀 .....vieš čo mala si ho odfotiť,alebo sa aspoň tak tváriť, že fotíš možno by sa pohli a snažilisa ho zabaviť..kravy 😝 😝 😝 ........

leninka75
7. sep 2012

@denisenko ..krásny kvietok aj ti bude dlho kvitnúť 😵 ..presaď až na jar teraz sa už kvietky pomaly ukladajú na zimný odpočinok 😉

leninka75
7. sep 2012

@utka ..teraz si ma ale naštvala s tou schovkou 😠 😀 ..ja to tak rada hrám a o chvíľu nám po po hre...koho tým asi jacka myslela, že je prvý na rade 😅 😅 😅

denisenko
7. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 .....noooooooooo...prvý bude asi jej manžel.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

@denisenko ..zatiaľ nám nepovedali aké krúžky bežia v škole.....ale čo si tak matne spomínam, tak je tam tanečný a dramatický, asi 😕....my máme dobrú družinu, takže to bude mať namiesto krúžkov.....každý deň majú nejako orientovaný: pondelok - vševedkovo, utorok - tvorivé dielne, streda - turisticko-športový deň, štvrtok - výtvarný a piatok - prírodovedný..........

leninka75
7. sep 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ...to rozhodne 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

@denisenko ..my sme dostali žiacke knižky, každý predmet je farebne odlíšený a má svoje stránky, osobitne sme dostali knižku na potvrdenia od Dr. a sme moderní lebo máme aj elektronické žiakajdy 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

@denisenko ..kúpila si kvetináč aký si chcela?

leninka75
7. sep 2012

..ozaj som sa dnes dozvedela, že vraj už je v škole grcavý vírus ...jupííí 😝 😝 😠 😠 ☹ ☹

leninka75
7. sep 2012

@letty86 ..už ju stihli bolieť kolená a oči 😀 😀 😀 ......nám dali školský poriadok domov, že študujte si 😀 😒

leninka75
7. sep 2012

..tak idem víkendiť..majte sa!!...

denisenko
7. sep 2012

@leninka75 a mne dneska Denisko vravel, že v triede jedno dievčatko vracalo..... 😔 😔 😔 😔 tak sa máme na čo tešiť..... 😝 😝 😝

denisenko
7. sep 2012

@leninka75 jjjjááááájjjjj, tak to vy ste inááák moderný...... 😅 kvetináč...nie celkom.....chcela som taký tmavší sivý, ale nie úplne antracitový...a zohnala som len svetlosivý...čo už...ked ja som chcela len hranatý..... 😀 😀 😀

jacka
7. sep 2012

@leninka75 aha...trafená sa ozvala....ktorá sa bude prvá schovávať 😀 😀 😀 ............................ale nič v zlom leni 🙂 🙂 😵 ........aj tu grckala ten chlapec čo sa Maťko s ním hrá........vraj volali zo školy........že veci aby doniesli..... 😕 😕 .........to bude asi stres alebo čo....
si si pekne pokecala..... 😀 😀

@denisenko kvietok je nááádhrený...... 😵 😵 😵 čo idete robiť cez víkend.....?

dobru nocku..... 🙂

jacka
7. sep 2012

@denisenko som sa musela vrátiť........urobila som kuk na fb......maličký je perfektný.......mna len tak trhlo som myslela že padol ......ufff.....

denisenko
7. sep 2012

@jacka ...tiež si myslím, že tie deti vracajú zo stresu.... 😝 😝 😝 ....Simčo može byť len nazemi, aby nemal odkial spadnúť, lebo ten už robil parašutistu z každej strany..... 😀 😀 😀 ale takto zas sa pregúľa kam chce.. 😠
...cez víkend.....zajtra majú byť nejaké cyklopreteky pre deti, tak asi pojdeme tam a v nedelu...budeme robiť úlohy.... 😉

denisenko
7. sep 2012

dobrú nocku..... 🙂

jacka
7. sep 2012

@denisenko no dúfam že nás to nečaká.....brrr....to je riadny šok pre deti...... ☹ 😉 .............cyklopreteky......super..... 😵 😵 zajumavý program.... 😵 ................rád robí úlohy?.. 🙂

jacka
7. sep 2012

@denisenko dobrúúú 😵 😵

jacka
8. sep 2012

ahojte.....

akú zlú noc sme mali....Peťko reval že nejde do školky......a ešte aj soplíky dostal......super ☹

jacka
8. sep 2012

@denisenko som si na teba spomenula že nebuntošíme len my.... ☹

jacka
8. sep 2012

😕 🙂 😉 😎 😵

utka
8. sep 2012

Ahojte...
@jacka to akože chcel ísť do škôlky??? Super...

denisenko
8. sep 2012

ahojte... 🙂 idem na skok.... 🙂
@jacka náhodou....my sme boli v noci hore len 3 krát.,.....ale celý den vrieska....a dnes tiež...... 😝 😝 😝 a Denisko mi práve zahlásil: mami, už som po obede..idem si ľahnúť...chudatko moje..... 😔 ho ta škola zmorila..... 😀

jacka
8. sep 2012

@utka práveže nechcel.......aj sme šli do mesta tak vrešťal že nejde do školky..... ☹ 😒

@denisenko tak si možu podať ruky.......aj Peťko je neznesitelný....ale celý soplavý....tak asi s toho..........................takže si ma v noci v tom nechala samú 🙂 ..................a to je len začiatok...... a ked príde zo školy tak si ide oddýchnuť 🙂

denisenko
8. sep 2012

@jacka jaj, Peťulo...má z tej školky nočné mory... 😔 😔 😔 😔 ešte nemá 3, však?

jacka
8. sep 2012

@denisenko nie.... ☹ ...........veru ani nechcem vedieť čo sa mu sníva.... 😔

moji sa chystaju na motokros......ja neviem....mám s toho obavy....... 😝 ......a Peťulo aj tak ostane doma...... 😒 ....................vy idete na tie cyklopreteky?.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre