Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. sep 2012

@utka ..tebe aerius predajú bez receptu??? 😨 😨 😨 😨 .......nerozmýšľala si niekedy, nad takým programom, že platíš len to čo prevoláš?.....veď telefón ak nechceš úplnú super novinku sa dá kúpiť celkom lacno.....

denisenko
18. sep 2012

@jacka to je moj brat.... 😉

denisenko
18. sep 2012

a už idem off..... ☹ ☹

jacka
18. sep 2012

@leninka75 15min hore dole 😀 😀 😀 ............. tak to riadne spinká...........to ju o 7h......budíš či sa sama zobudí?......ráno chodíte všetky,::.??:.................................gastro každého pol roka......ale asi radšej pojdu na krv ako do školky... 😀 😝 .....opice

jacka
18. sep 2012

@denisenko o vážne......velmi sa podobaju......tak dakedy dobehni .....

jacka
18. sep 2012

kto nám pošle slniečko ☹ ☹

leninka75
18. sep 2012

@jacka ..budí sa sama, ..zatiaľ 😀 ...keď je hore ideme všetky tri a keď spí nechám svokre vysielačku pre istotu 😉...som sa nasmiala, že radšej na krv ako do škôlky 😀 .....slniečko by si chcela? 😎 ..ako máte zamračené?...u nás je tak napoly, občas kukne občas sa schová..som myslela, že bude lepšie počasie, naši majú branné 🙂 ......

leninka75
18. sep 2012

..práve som vyčistila letné topánky, juj tak mi je smutno za letom a za teplúčkom ☹ ........nemám rada tieto prechody a hlavne to prehadzovanie a odkladanie obelečenia a topánok 😠 .....

utka
18. sep 2012

@leninka75 Aerius mám na recept, ale máme tu jednu lekáreň, kde predajú všetko. Aj ATB. No môj manžel má tak, že platí, len čo prevolá, ale mne len prezváňa, lebo ja mám na Orange zadara...Takže asi nie. A telefón potrebujem lepší-novší, lebo Vikimu je už môj pomalý...hahaha...
Ja síce neviem z vlastnej skúsenosti, čo je to mať dve deti, ale Viki je už veľký a samostatný, takže by som si to druhé vychutnala, po každej stránke...
Naši idú vo štvrtok zo školy do ZOO, tak dúfam, že ozaj neochorie. Vážne som ako na ihlách 😢

utka
18. sep 2012

Volala som na Imunoalergológiu za výsledky krvičky, tak vraj má Viki mierne zníženú imunitu. Máme prísť vo štvrtok po správu a lieky ☹

jacka
18. sep 2012

@leninka75 lepšie sa odkladaju zimnu veci...že ☹ ...veru tu je zamračené......dobré na depku....... 😝 .....už to asi ja aj poumývam....aj kraťasy schovám.......som kuk počasie a hnus nás čaká.....ale už asi nebude na kraťasy ☹ ........................som zvedavá ako sa im bude páčiť odber 😠 😠 ☹

leninka75
18. sep 2012

@utka ..to ti chodí faktúra, že 0 eur?? 😀....... ach tie deti, prečo sú technicky zdatnejšie ako my?? 😝 .......just si tú chorobu privoláš keď budeš na to stále myslieť 😠 ..takže kľud!! 😉

jacka
18. sep 2012

@utka no pekne.........aké lieky bude brať?......ani neviem kedy ste boli na krvi..... ☹ .......musíš dúfať že nebude chorý 😉

jacka
18. sep 2012

@utka veru Viki je už samostaný .......velký....aj ti bude pomáhať 🙂

leninka75
18. sep 2012

@jacka ...však to, že letné sa lepšie vyťahujú 😉......do oblečka sa mi ešte nechce púšťať, keď to urobím tak už to bude fakt a definitívne po lete ☹ ☹ ☹ ....a podľa kalendára ešte pár dní je leto, tak sa ešte budem trošku klamať 😀 😀 😀 , že jupíí leto 😀 😀 .....

jacka
18. sep 2012

@leninka75 máš pravdu......nás schovaju zachvílu do vrecka.......... ☹ 😝

juj ako letí ten čas....... zachvilu pojdem pre deti.... 🙂

leninka75
18. sep 2012

@jacka ..asi sa im odber nebude páčiť ☹ ....my ideme s Lilkou zajtra na kliešťové preočkovanie 😝 .....

leninka75
18. sep 2012

@jacka ..však aj ja kukám na hodinky, že sa idem pomaly obliecť a aj Lolku a pomaličky sa prejdeme ku škole..o jedenástej by mali byť späť aspoň tak bolo na lístku.....

jacka
18. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 ...klamoška 😀 😀 😀 ............som videla v obchode už Mikulášov....dobré čo... 😠 😠

leninka75
18. sep 2012

@jacka ..ako šoférovanie, lepšie??..zabehla si sa trošku? 😉

utka
18. sep 2012

@leninka75 jasné, nebudem myslieť na choroby...
Nieeee...chodí mi práveže dosť veľký účet za mobil, tak to potrebujem znížiť.
@jacka neviem, aké lieky mu predpíše. Vraj nám to nachystá, tak pôjde manžel po to. Boli v utorok ráno na odber.
Viki ja veľký pomocník, ale on nechce bračeka 🙂

leninka75
18. sep 2012

@jacka ...ja keď som to videla v kauflandovom letáku, tie vianočné veci, taký jed do mňa vošiel 😠 😠 😠.......to im už načisto šibe!!!! 😠 😠 😖 😖 😝 😝........

jacka
18. sep 2012

@leninka75dopredu to ide stále 😀 😀 😀 😀 😀 .........inak sa nepýtaj ☹ 😉

jacka
18. sep 2012

@leninka75 chodí aj na obedy do školy?

jacka
18. sep 2012

@leninka75 o 11tej aj ja chodím 😵 😵 😉

jacka
18. sep 2012

@utka sestričku?..... 🙂 bude ju chrániť 🙂 ......................to ste šli na tu krv na odporúčanie pediatra?

leninka75
18. sep 2012

@utka ..tak to máš čo robiť, respektíve manžel, aby sa podarilo dievčatko 😉

@jacka ..nechodí na obedy...tak či tak varím pre seba a Lolku, tak načo budem platiť niečo čo aj tak nezje ☹ ..takže pekne po vyučku domov najesť a o jednej do družiny 🙂 ..nepýtam sa 😀 😀 😀

jacka
18. sep 2012

@leninka75 ešte stromčeky nech tam capnú 😠 😠 hroza....som rada že sa sama nerozčulujem ......

jacka
18. sep 2012

@leninka75 v školke chodila na obedy?

jacka
18. sep 2012

@leninka75 teší sa do družiny?.....potom pre nu idete zas?.....a ako tam chodíte ked Lolka spinká......?......som zvedavá že 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre