Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. sep 2012

@denisenko tak predsa...ja tiež mám problémy so štítnou, ale ja nechdnem...bohužiaľ. A lieky už budem mať do konca života.Ale čudujem sa, že takto funguješ, lebo vtedy je človek maximálne unavený...bez liekov.
No neviem, či to bude v učiteľke. A samozrejme, že sa Viktor "zabudol" ospravedlniť. Maťko je kamoš už dávno. &ešte ani do škôlky nechodili. Ale čert je odjakživa...

denisenko
21. sep 2012

@utka tak to je vekom 😀 aj s deniskom to byva na nevydržanie...puberta 😀 čo som jednym okom čítala tak únava v priznakoch nebola...ale zato mam všetkY.: nespavosť,nervozita.padani vlasov,chudnutie a časte chodenie na veľkú.,len ja som myslela,ze to je zo stresu z roboty a teraz z detí...tak asi níe :-/

denisenko
21. sep 2012

Dobru noc 😉

utka
21. sep 2012

@denisenko hmmmm ☹
Dnes som sa rozprávala s Vikiho kamoškou o tom, že či bol Viki zlý.Ona povedala, že trochu, ale že učiteľky povedali, že je drzý, lebo sa spýtal, či sa môže rozprávať, keď zníži hlas...ale podľa nej to vraj vôbec nebolo drzé.Tak fakt neviem. asi boli učiteľky už unavené a podľa mňa si Viki neuvedomuje, že to môže učiteľke pripadať drzé. Neviem, či chápe, čo si môže dovoliť povedať učke, že to už nie je škôlka...
No už to nejdem riešiť...
Tak dobrú noc a pekný víkend!

utka
22. sep 2012

Ahojte...
Dnes to vypadá, že tu budem sama...Tak ešte raz pekný víkend.

letty86
22. sep 2012

Ahojte, som tu dlho nebola 😕 ...nedali sme viki do družiny, to bol nápad 😅 🙄 vlastne mi bolo aj povedané, že ked som na rodičovskej, ani by som nemala...a tak ked má 4 hodiny, o 11,40 už klusám ku skole....najhorší je stvrtok, to ma vikinka kruzok 😝
zatial v škole fajn
matulo ma laryngitídu ☹ tak sa liečime, dufam, že vikinka to ustojí

ako sa máte vy? 😉

utka
22. sep 2012

@letty86 vitaj...tak máš frmol a hlevne veselo. Tak sa držkajte a Maťkovi rýchle uzdravenie...

utka
23. sep 2012

Ahojte...
Zase som sama, škoda ☹. Včera sme boli v Avione na súťaži Ninjago. Viki sa tešil. 3 krát sa dostal do finále a tam chúďa vždy prehral. Ale nedalo sa tam nič vyhrať...
@leninka75 všetko najlepšie k narodeninkám, nech sa ti splní všetko, čo si praješ.

jacka
23. sep 2012

ahojte......

moj muž robí zázraky....pobucha potrieska......a ide..... 😀 ...neviem dokedy.... 😝 takže ked zmiznem budete vedieť prečo 😉

jacka
23. sep 2012

@denisenko ja by som ti diagnostikovala celiakiu.....ale mne už s toho hrabe 😝 😝 ........super jedno lepšie ako druhé ☹ ........kedy ideš na endokrin....... ☹

@leninka75 veru opatrne čo pred nimi.... 🤐 .......všetko zopakuju ako papagáje ☹ .........................si viem predstaviť aké kludné dieťa si bola 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2012

zajtra idem s Peťkom na krčné..........dr. u nevie čo s nami tak nás pohadzuje.........ale nedám mandlu von....budem sa snažiť ju zachrániť........a ked všetko bude o.k......tak na alergoimulologiu.........ešteže vymysleli aj niečo také...inak by bola asi zúfalá dr.... 😀 😝 ...............

jacka
23. sep 2012

@leninka75 všetúúúčko naj...naj...naj....naj.......aby ťa všetci poslúchali....... 😵 😵 😵 😵

utka
23. sep 2012

@jacka ahojky...no šikovný manžel. To ja mám tak v robote. Vypína sa mi PC a keď po ňom pobúcham, tak zase na čas ide...
Tak Peťko je stále chorý? ☹

jacka
23. sep 2012

@utka niekedy ani rozum netreba..stačí sila 😀 😀 😀
na nervy s chorobami..... 😝 ....strašní kašle má...ale len ked leží v noci......a ráno..inak za celý den nič 😝 .................vy ako zdravý ste?......
vy sa kedy učíte ked chodíte k svokre...alebo k vašim?...

jacka
23. sep 2012

to je dnes iný hnus celý den..... 😝 😝 typická jesen 😝

utka
23. sep 2012

@jacka Viki celkom dobre...trochu soplí, ale zatiaľ pohoda...
My sme doma tento víkend. A neučíme sa, lebo zatiaľ ni je čo...a aj keby bolo, tak nosíme tašku zo sebou, tak úlohu si môže písať aj tam...aj učiť sa 😉
U nás je celkom príjemne. Slniečko svieti. Ja som si aspoň poumývala okná...

jacka
23. sep 2012

@utka no vidíš a bála si sa že bude zas choručký.... 😉
som myslela že budete vo ZV na jarmoku..........si mohla poslať slniečko....... 😎 😎

dobru nocku....detičky hajuškaju......idem ....aj ja 😉 😉 🙂

utka
24. sep 2012

Ahojte...
@jacka my také akcie veľmi nemusíme...zase by sme pomíňali peňazí 😝 . Do ZV ideme budúci víkend. Ideme oslavovať moje narodky, svokra mala, neterky...takže veľká akcia...hahaha...

utka
24. sep 2012

@leninka75 vitaj

leninka75
24. sep 2012

ahojte!! 🙂 ...

..dievčatá ďakujem!!!! 🙂 🙂 🙂

@jacka..škoda , že ste tak ďaleko sme si mohli s Peťkom ťuknúť!!! 🙂 🙂 🙂..ako ste oslávili???:......urobila si nejakú tortičku??:......som zvedavá ako dnes dopadnete??...Maťko išiel do škôlky či s vami??.....čo by som sa ešte opýtala???? 😀 😀 😀

@utka..kde si mala chlapov cez víkend? 😕

leninka75
24. sep 2012

@utka ..heeeeej nepredbiehaj sa!!! 😀 😀 😀 😀 ........ako po víkende??

leninka75
24. sep 2012

@denisenko....tak štítna žľaza?? ☹ .....kedy ideš na endo?.....u vás bol mráz?? 😕 ......u nás ešte našťastie nie......tiež som rozmýšľala, že ako cez zimu s tým naším prepišťaným fešákom Trixom, či pôjde dnu alebo zostane vonku...no však uvidíme aká bude zima.......

leninka75
24. sep 2012

@letty86...choručký ste?? ☹ ..juuuj, zak nech to rýchlo zaženiete!!........u vás chodí toľko detičiek do družiny, že ti nevzali Viku??? 😕 ...škoda, je to paráda mať trošku kľud aj poobede 😉 .........Viki chodí na tancovanie?....

utka
24. sep 2012

@leninka75 haha...budem sa 😀

leninka75
24. sep 2012

@utka ... 😀 😀 😀 ........nebola si náhodou pokukať po obchodoch či už majú detské zimné topánky??

utka
24. sep 2012

@leninka75 nie, nebola som. Ja som Vikimu vyhliadla na nete cez mimibazar...
Niečo tekéto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12170321&tab=6
A na doma takéto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14894596&tab=2

jacka
24. sep 2012

ahojte.....
@leninka75 ....robila som tortičku.....ale mali sme len takú mini oslavičku....na bud. týžden oslvujeme u našich......sestrina dcera narodky....aj moja mamina narodky......aj počasie bude pekné...čo si možem priať? 😵 😵
Peťko ☹ ☹ 😢 😢 😢 ☹ 😔

@utka ty máš kedy narodky?............veru pomínali sme...ale aspon sa deťom rátalo.....ved raz do roka....treba sa vyblázniť 😉 🙂

jacka
24. sep 2012

@utka dobré topánky.... 😵

leninka75
24. sep 2012

@utka ..už si tak kupovala topánky?.......ja sa nejako bojím bez vyskúšania 😒

leninka75
24. sep 2012

@jacka .......takže mega oslava 😵 😵 😵 ........čo je s Peťkom???...už ste späť z krčného?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre