Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. sep 2012

@denisenko tu bola zato riadna kosa. No pekné písmo 😉, šikulák je to.

denisenko
27. sep 2012

@utka kosa? U nas bolo rano 20 stupňov 😉 a poobede 15 😀 prší...
Veru,takto sa trapime s ceruzkou..a vraj od zajtra s perom 😖 ešte len to bude tragédia

utka
27. sep 2012

@denisenko ráno bolo aj tu 20 a poobede 15. Už s perom? Dobreeee...

jacka
28. sep 2012

ahojte.....

konečne prvá 🙂 😀 ...........a
@utka hurá piatok.... 🙂

utka
28. sep 2012

@jacka ty jedna... 😀
Druhááááá...
Hurááááááá piatooooook!!!

leninka75
28. sep 2012

ahojte!!....tretia, hurráááá piatok!!.......dobre som to?? 😀 😀 😀

@jacka...už sa pripravuješ na oslavu?? 🙂..ako soplíky,pomáhajú tie kvapky??

@utka..viki je šikulko!! 😵 😵..naši už tiež vedia A, M, O, S, E a dnes majú I...a Lilka listovala šlabikár a, že prečo sú tam ďalej zasa tie isté písmená čo majú teraz....tak som jej ukázala, že teraz sa učia veľké tlačené a potom im pribudnú k nim aj písané 😝 .......

@denisenko ..vraj im chýbam, ha-ha-ha 😀 😀 😀 ....veru PB by som mala bližšie, len nemám pedagogické minimum a na gympli by to bol stereotyp, tak neviem 😕 ........Nisko pekne píše!!! 🙂 ..ten plač stojí za to 😉 .......sranda je, že večer žhavíme linky a kontroluje domáce úlohy, každé deco si zapamätá niečo a potom z toho cez telefóny skladáme úlohy 😀 😀 😀 😀

utka
28. sep 2012

@leninka75 dobre si to 😀 ...
Nechápem, že každá škola je iná...všade im to ide ináč, ale však učitelia vedia, čo majú robiť 😉.
Sranda je, že tie úlohy v šlabikári sú také, akoby mali už poznať všetky písmenká. Myslím, že všetky deti aj poznajú 😉.
Včera prišiel Viki z hudobnej, že sa musia naučiť písať malé c, d, e, f- lebo píšu noty...Ale našťastie to vie.
Naši majú úloh síce veľmi málo, ale ak nestihnú dopísať, tak si ich značia červenou hviezdičkou.

jacka
28. sep 2012

@denisenko ved to má pekne napísané...ktovie čo mna čaká na rok.....brr..tiež kazajka.......a som rada že nešiel do školy......a ako sa má Simonko?...................... 🙂 😎 .........Maťko má teraz naj..kamoša Šimonka.....včera vyhral na pretekoch na kolobežke horalku...a kedže ju nemože....tak ju daroval jemu... 😵 😵 .........................a dens to vyzerá tiež celkom fajn.... 😎 😎 😎 😎 😎 ....................to vážne kvoli štíznej je ti tak teplo.......?..... 😕 .........kašli na druhých.....nie sú dôležitý 🙂

jacka
28. sep 2012

@leninka75 jasné že sa pripravujem....už to chladí.........a potom to dorobím........ 🙂 🙂 ...................soplíky ...no tie má stále...len sú vodové....ale poctivo kvapkáme.... ☹ 😢 .........

jacka
28. sep 2012

@leninka75 dobre si to.......ešte pár piatkov a si naša 😀 😀 😀 😀

jacka
28. sep 2012

@utka vy kedy idete..dnes či v sobotu?

leninka75
28. sep 2012

@utka .to všetko je tým, že školy majú voľnosť v zostavovaní si učebných osnov 😝 .......prváci sa musia všetci naučiť rovnaké veci, ale v akom poradí to už je vec školy 😝 😝....nepáči sa mi tento systém v školstve 😝 😝......vy kedy odchádzate z BA, Viki ide aj do družiny?.....

leninka75
28. sep 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 .......zlatý Maťko!!! 😵 ..takže už je naškolený a vie, čo môže a čo nie, zlatko.....to mali v škôlke preteky?? 🙂 .........robíš ten koláčik čo si ukazovala?......si ma predbehla s utkou 😝..nev aspoň to má dupľovane a povie nám 😉

jacka
28. sep 2012

@leninka75 uvidíme komu skor odpoviem............. 😀 😀 😉

jacka
28. sep 2012

@leninka75 ten koláčik robím......... 😉 .......ale na moj vkus....tam ide veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela cukru ..........tak som ubrala z toho.........uvidím či ma pochvália 😀 😀 😀

utka
28. sep 2012

@leninka75
@jacka ideme dnes poobede. Viki ide do družiny, jasné, však my sme v práci. Neviem, či pôjdem pre neho ja, či stihne muž. Nebaví ma tá každopiatková zápcha 😝 . V stredu mal ísť pre neho muž,ale nestíhal, tak som šla ja a bol nahnevaný, lebo už všetkým povedal, že príde po neho tatino 😒 ...Tak snáď dnes...

leninka75
28. sep 2012

@jacka ..jasné, že ťa pochvália!!!! 😵 😵 😵 ......ako často pečieš chlieb alebo rožky??

jacka
28. sep 2012

@leninka75 to dúfam...lebo inak 😠 😠 bitka 😀 😀 ...............aj tá plnka je strašne sladká.......asi si dám ocot do pusy.....brrr

pečiem ako kedy za 7 až 10 dní.......a dávam do mrazáku.......nevydrží dlho..... 😝

@utka akoby na to záležalo kto príde pre neho.......ale inak to poznám.......ani domov nechcel ísť ked mal prísť muž a prišla som ja.......opice 😉

utka
28. sep 2012

@jacka asi tak...ale oni to berú inak. Keď ma zbadal, tak sa zatváril, že sa hnevá a privítal ma so slovami: "ty čo tu chceš?"

jacka
28. sep 2012

@utka ved to že to inakšie berú........ ☹ ..................no to ti "pekne" povedal ☹
tešíš na oslavu?.... 😉

utka
28. sep 2012

@jacka vieš čo? ANi sa veľmi neteším, lebo každá oslava u svokrovcov začína alebo končí hádkou. Je to u nich také divné. Niektorí členovia rodiny sú zvláštni 🤐

jacka
28. sep 2012

@utka to poznám takéto oslavy u strigy.....fuj....... ☹ .........škoda toho.... 😒

leninka75
28. sep 2012

@jacka ....fuuj, že ocot do pusy 😝 😀 😀 .......že bitka 😀 😀 ......nejaké násilnícke skolony sa u teba začínajú prejavovať 😀 😀 😀 ........vieš čo som si predstavila ako hádžeš ten koláč niekomu do ksichtu 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. sep 2012

@utka ..fúha, takže ideš so zlým pocitom čo sa stane ☹ ☹ ....celý víkend budete u svokrovcov?...

jacka
28. sep 2012

@leninka75 bacha na mna..... 😀 😀 😀 😀 😀
vy idete tiež oslavovať?......

veru nezávidím to utke......mna to čaká o týžden...ale nie s tolkými ludmi... ale zlo dokáže urobiť aj jedne človek 😝

jacka
28. sep 2012

@leninka75 koho si si predstavovala ? 😉 😀 😀 😀

jacka
28. sep 2012

dnes mi ani káva nechutí 😝 ... 😀 😀 ...čo je to za den.... 😅

utka
28. sep 2012

@jacka poznám pár báb, čo im prestala chutiť káva...a boli tehotné 😀
@leninka75 vieš, čo? Už som si na to zvykla, že u nich je to stále tak...takže už ani nemám z toho zlý pocit. Som rada, že môj manžel je úplne iný...neviem, kde sa tam vzal 😕
Hej, budeme tam celý víkend.

leninka75
28. sep 2012

@jacka...my sme už dooslavovali, išlo to nejako priebežne aj v týždni 😉 ......voľný víkend pred nami 😵 .......neviem čo budeme 😕..muž spomínal koníky, tak uvidíme či nám počasie neskríži plány....ideš o týždeň, jupii ☹ ☹ 😠 😠 😝 😝......stres už teraz čo? 😝.......som zvedavá aký skvelý darček zasa dostane Peťko, či už dostal? 😕.......akú kávu piješ nescu či turka??......
..no predstavovala 😀 😀 😀

leninka75
28. sep 2012

@utka .....asi ho tam omylom bocian stratil 😉 ..buď rada, že máš doma poklad 🙂 ..ja tiež hovorím o mojom mužovi, že ho museli v pôrodnici vymeniť 😀 😀 😀 ......striedate to jeden víkend u svokrovcov jeden u vašich?.....ozaj a svokrovcom tykáš či vykáš?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre