Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. okt 2012

ahojte.....

tak dnes zas druhá..... ☹ 😉 😎

jacka
10. okt 2012

@denisenko no neviem......či bude stačiť......však o týžden možem dosniesť dalšie......... 😀 😀 😀 😀 😉 ...................a kecala som s dr........vraj mudrejší ustúpi že ho mám jeden den nechať doma 🙂 😉 ...........................a muž sa učky ráno opýtal že či je ona dr........ 😀 😀 😀 😀 ............. a učka vraj rodičia sa sťažuju...... 😝 ...už len ktorý ked Peťko príde posledný a prvý odchádza......koza 😀 😀

jacka
10. okt 2012

@utka ....aha.......len teraz neviem kde som to videla......že to maju......aj by som to kúpila..........a to ako často ho nahrievaš?........

jacka
10. okt 2012

@leninka75 aha aj tak velmi nechápem....ale to hned z rána.......pár krát si to prečítam a budem vedieť 😀 😉 ....................................čo tam po muchách tie rýchlo zabiješ...ale v noci ked počuješ ako ti bzučí komár....... 😠 😠 😠 ho behala z baterkou a muž skoro zinfarktoval 😀 😀 😀

utka
10. okt 2012

@jacka však skús zvážiť...Ja ho nahrievam len raz-večer. Ale keď sme boli doma celý deň, tak som ho aj 3x. 5minút vydrží sedieť so zavretými očkami a slnečnými okuliarmi. A najväčšia zábava je, keď si ráta sekundy...

jacka
10. okt 2012

@utka viem je to dobrá vec...opýtam sa ešte našich či to maju...či daju....... 🙂 ................mne to dali ked som bola s Peťkom v nemocke.......som mala kopec mlieka v prsníkoch samá hrča...a pomohlo to....

jacka
10. okt 2012

dnes som sa rozhodla že nejdem robiť nič.......tak som aspon cesto na langoše spravila 🙂

utka
10. okt 2012

@jacka nooo, aj ja keď som bola v pôrodnici, tak to dali mojej spolubývajúcej a tiež jej to pomohlo...
Ozaj, čo detičky povedali na ryžový nákyp. Ja som tiež robila. Vikimu chutil...

utka
10. okt 2012

@jacka takže robenie langošov je nič??? 😕

jacka
10. okt 2012

@utka Maťko pýtal duplu......a ešte aj večeral.....ale Peťko nechcel.........len na večru mu MAťko ponúkol.....normálne mu to "predal".......a dojedol to nom....... 🙂 😵 .....................z čím si robila?.....lebo som našla aj s jablkami.......aj s pudingom...len nechem už velmi vymýšlať ..........................................aj som rozmýšlala žeby som urobila žemlovku....ale neviem čoby som dal dala namiesto žemli..... 😔

jacka
10. okt 2012

@utka pre niekoho je to samozrejmosť 😝

jacka
10. okt 2012

ja som tým mojim lásočkám už dala tielko?....vy ste na tom ako?......lebo inak pojde dole 😉

denisenko
10. okt 2012

@utka a ktoré už vedia písat??? 😕 😕 😕 ja nechápem, prečo každý ide podla iného.....už som fakt z toho jelen.... ☹

mamky, utekám....ešte na poštu, poslat balíček, predala som konečne odsávačku...potom po Deniska do školy, ešte kuknúř do knihy a hajde na autoškolu ale poviem vám, dnes to asi žiadna sláva s tými križovatkami nebude.... 😖

utka
10. okt 2012

@jacka ja už Vikimu tiež dávam. Už som romýšľala aj nad pančuškami, ale bojím sa, že mu bude v triede teplo. Tak som mu dala len také hrubšie nohavice...

utka
10. okt 2012

@denisenko čo sa týka veľkých tlačených písmen, tak už ani presne neviem, ktoré vedia. Ja to nejako nesledujem, lebo Viki vie všetky. Ale pozriem mu do šlabikára...Učiteľka im kázala už doniesť perá, ale ešte s nimi nepísali...
Neboj, to sa ti teraz zdajú ťažké tie križovatky, ale prídeš do toho. Ja som nevedela pochopiť, že ako mám dokázať robiť toľko vecí naraz-šoférovať, rýchlosti radiť a ešte aj sledovať značky. Ale teraz sa mi to zdá ľahké a úplne samozrejmé...

jacka
10. okt 2012

@denisenko neboj ty to zvládneš 😵 😵 😵 😵 ..........toto ťa určite nepoloží 🙂

@utka presne .....aj ja som na tom tak bola.......že čo skor urobiť ked sedíš v aute.... 😝 ....sa mi zdalo nemožné .......stlačiť všetky tri pedále na raz 😉 😉 .....a teraz to beriem ......automaticky...si to ani neuvedomujem................................ale čo sa mi včera stalo......som sa klepala ešte dve hodky..........idem idem.....a zrazu na ceste dva bažanty(živé...nie tekuté 😉 --)........ani sa nepohli.....ale vadilo mi že nejaký debil sa za mnou valí 200kou........a oproti šlo auto....som nevedela čo robiť......či rýchlo brzdiť.....či ísť oproti či zraziť zraziť bažanta.....fuj...ešte teraz ked si na to spomeniem tak sa mi zviera žalúdok ☹

denisenko
10. okt 2012

@utka jaj,tak to naši sa tlačene učia len v šlabikari,vedia všetky zo školky. A perom píšu už druhý týžden.tak mi vobec nepripada že sú pozadu 😖
@jacka jasne,supermamy dokažu všetko 😀

utka
10. okt 2012

@jacka a čo si potom urobila??? Bažanta na víne 😀 ?
@denisenko však aj naši. však preto som nechápala. A @leninka písalala, že písali z tlačených diktát... 😕

leninka75
10. okt 2012

ahojte!!......dnes som za krásnu!!! 😀 😀 .....

@jacka ..ráta sa ako tielko podprda??? 😀 😀 😀 😀 ..........a trafila si teda tie bažanty či uleteli???

@denisenko ..vy máte klasickú prírodovedu??? 😕 ..to čumím!!!...a ako vyzerala z toho písomka??? 😕 😕

leninka75
10. okt 2012

@denisenko @utka...však to je to čo tu stále preberáme, že školy majú pomerne veľkú voľnosť v zostavovaní vzdelávaco-výchovných plánov 😝 😝 😝..potom to tak aj vyzerá, každá škola ide inak 😝 😝 😝........

mucinkaa29
10. okt 2012

Ahoooooooooojky
@denisenko Jej ozaj rovnaky ,ja ho budem mat len mesiac a potom si kupim svoju srdcovku,mesiac tam nejak vydrži🙂 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. okt 2012

@leninka75 preberali ročne obdobia,učili sa mesiace a na pisomku priradovali obrazky. Vy nemate?
@utka ved aj mne je to divne,ked sa to učili na predškolskej 😲

denisenko
10. okt 2012
denisenko
10. okt 2012

Mamky,sedim v škole...križovatky teoreticky bez chybičky 🙂

utka
10. okt 2012

@denisenko šikulka...

letty86
10. okt 2012

Ahojte 😉
konečne mozem kuk 😉
@jacka vikuska v škole zatial dobre 😵 klop, klop...učiteľka ju chválila, že je šikovná a aktívna, tak som rada,v ziackej má 10 jednotiek 😵 😵 a v zošitoch pečiatky a tiez pár jednotiek...tak som rada 😵 ...do družiny nechodí...vraj ked som na rodičovskej tak ani velmi nemože...tak toho vela nestihnem, ked už o 11.40 idem po nu, asponže skolu mám 5 minút od domu
@utka
@leninka75
@denisenko veru, kazdy ide po svojom, co sa stylu učenia týka 😕 ....nasi s perom nepísu, v slabikári teraz preberajú a cítajú A...malé písané a, velké tlačené á 😅 😅 pamatáte 😅 .....písali lastovičky, konečne 😅 ...a z matiky skončili rátanie do 6....aj nasi majú prírodovedu, aj knihu, teda pracovný zosit..učili sa o rodine, o časoch, teraz o zdraví

letty86
10. okt 2012

@leninka75 matko zatial nevyhadzuje zo skrín 😉 snad ho to preslo...som teraz ulozila veci aj do najnizších poličiek, čo teraz nebolo, ale zatial klud 😀

denisenko
10. okt 2012

@letty86 naši čitaju e...to aj šlabikare su rozne?? Vikinka je šikulka, denisko nenosi znamky,len slniečka
@jacka kde si?vidiš čo vas čaka buduci rok? 😀

jacka
10. okt 2012

len si robte srandu z bažanta...urobím z neho mok 😀 😀 😀 😉

@letty86 😵 😵 😵 😵 ...tak je šikovnica....tolko jendnotiek...... 🙂 😵 ....................o tom stíhaní mi niečo hovor........ja idem pre nich už o 11 😝 .......a doobedu akurát stihnem navariť a pálim... 😠 ........a to som si myslela že kolko času budem mať ked budu v školke.......a Maťulo ako....robí stále poriadky vo vyhazovaní 🙂 🙂

@denisenko no vidíš........ 😵 😵 .....pri dvoch deťoch......sueprmama.... 🙂

dobru noc..... 🙂

jacka
10. okt 2012

@denisenko tu som..pokial naťukám a ešte okolo toho pokukám iné veci tak mi to trvá 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre