Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2012

@leninka75 ahoj..... 🙂 🙂 ........vieš že si posledná.... 😀 😀 😉

jacka
16. okt 2012

@leninka75 letty prajeme skoré uzdravenie pre Vikušku 🙂 🙂

utka
16. okt 2012

Ja viem, že nezarábajú bohvie čo, ale zase nech sú trošku skromnejší...Však aj jy som v robote každý deň, odrobím si 8 hodín a nemám ani 500€ ☹...

jacka
16. okt 2012

@utka každy by mal zarábať....teda aspon žena.........aspon 600 e....a muž 1000e.......ved sa stačí kuk ako ide všetko rýchlostou vzduchu 😝

utka
16. okt 2012

@jacka veľa ľudí povie, že však robím v BA, tak určite aj dosť zarobím...no prd!

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..to vieš na dobré sa dlho čaká 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. okt 2012

@jacka @utka..jajaj to je taká téma 😝..jednak my to nevyriešime a možno by sme sa tu ešte aj zvadili 😉..ale zasa na druhej strane sa tu dlho nikto nezdul 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2012

@leninka75 jááá chcem sa zduť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
16. okt 2012

takže takto 😉 ....včera nám prišiel dráčikový katalóg a ako som kukala tak som kukala pre Lolku som tam našla veľké nič 😝 ..toto je zasa také nevďačné obdobie 2 roky, že neviem čo jej kúpiť na vianoce a vlastne aj na naodky ☹

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..prídi nakŕmim ťa fazuľou akurát dováram 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2012

@leninka75 tažká téma.......... 😝 ................
aj u vás je vonku hnus 😠 😠 😝 .......................Peťko mi ráno plačkal.....moje zlatinko 😢 😢 ......tak som ☹

jacka
16. okt 2012

@leninka75 ja mám pocit že celkovo je ťažké kupovať...... ☹

jacka
16. okt 2012

@leninka75 ako robíš fazulu......lubim ju..... 🙂

jacka
16. okt 2012

muž si objednal pneu ...maju dnes prísť.....tak hádam ked budem v školke 😠 😠 😠

jacka
16. okt 2012

sama zo sebou keciam 😅 😀 😀 😀

leninka75
16. okt 2012

@jacka ...veru ťažká a človek sa zbytočne rozčúli 😝 😝 😝 .........ja som sa vytešovala zo včerajšieho počasia 🙂 ..tak mi super vyfúkalo obliečky a uteráky, rovno som to večer požehlila 🙂 🙂 🙂 ....ale teraz 😝 ..už stihlo aj pršať 😠 😠 ......Peťko plačkal, sa mu nechcelo do škôlky??? ☹ ☹ ☹ .......verím, že si z toho 😢 ......neboj už isto neplačká....a za dve hodinky ideš po neho 🙂

leninka75
16. okt 2012

@jacka ...ja som tu len odbieham ku Lolke 😉......máš pravdu zle je nakupovať 😝.......kedysi to bolo jednoduchšie nebolo toľko hračiek všade...dostala som jedny vianoce bábiku, druhé kočík a bolo.. 🙂...........jasné, že prídu keď pôjdeš pre deti, však zákony schválnosti fungujú na 100% 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. okt 2012

@jacka ....aký som ja mala včera zlý pocit z toho letiaceho času 😝 😝 😝 ......písala mi sopolužiačka zo strednej, vraj ideme mať stretávku po 20 rokov ☹ 😠 😖 😅 😝 😝 .......brrr, doteraz som si to nejako neuvedomovala, ale keď to napísala, hrozné koľko rokov 😢

jacka
16. okt 2012

@leninka75 ved mi máme svojich dosť......napr. ranné plačkanie 😉 ..................tu bolo aj včera hnusne.......prehánky......zamračené....vietor......no že fúúúj.......a dnes akurát tak isto....len vietor nie je 😠 😠 😠 ....................................som rozmýšlala......kadečo vymýšlaju.....práčku......... šušučku....umývačku......aležeby niečo na žehlenie vymysleli........čoby sa im stalo....................mám starosti čo?... 😀 😀 😀 😀 ............................................veru už aby boli somnou....... ☹ 😉

jacka
16. okt 2012

@leninka75 20 rokov 😕 😕 😕 😕 😕 ................................pomoc........zastavme čas...... 😔 😔 😔 😔

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..teraz varím fazuľku so zeleninou ja ju volám, že na sladko 😉 ..olej popražím mrknu, kaleráb, petržlen, zalejem vodou pridám fazuľu a varíííííííííím......mletá paprika, korenie, rasca, vegeta a nakoniec zemiaky 🙂

jacka
16. okt 2012

@leninka75 tak bud si ujo počká alebo dobehne zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................veru aj moji dostávaju viac darčekov ako ja ked som bola malá.........ale asi je to aj naša chyba,,,,,..... 😔 trošku...... 😉

jacka
16. okt 2012

@leninka75 mnam a široké rezance......a hned som pri tebe 🙂 ........zbožnujem túto polievku...ale jedli by sme ju len my dospeláci 😔

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..nebývali v práčovniach mangle?......tak sa to tuším volá 😕 ..ale to bude asi len na obliečky 😨 😨 .......

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..len prídi aj rezance ti do nej dovarím 🙂 ....s rezancami som raz jedla u kamošky v Topoľčanoch..u nás sa bez 😉

jacka
16. okt 2012

@leninka75 dovar...... štartujem 🙂 🙂 ..............nechutilo z rezancami?...... 😕 😉 .................takže žehlenie zas nevyriešim 😠 😀 ..............
Lilka čo porába?... 😵 😵

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..že trošku naša chyba 😅 😅 😅 ..jasné, že naša však mi im doprajeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......alebo lepšie povedané u nás tatinko 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2012

@leninka75 ozaj robila si ten perník?...........ak by poobede lialo tak by som ho spravila.........nejak sa mi dnes nič nechce ☹

leninka75
16. okt 2012

@jacka ......ja viem ako na to žehlenie, terba mať gazdinú 😀 😀 😀 ....ako tá moja kamoška z Topoľčian 😀 😀 ....

jacka
16. okt 2012

@leninka75 aj u nás tak........že komu ked nie je deti........a výrok....raz žijeme ma vytáča do zúrivosti 😠 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre