Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 takže si ma tu nechala samú........pekne ☹ 😉 .............................................len chodte pokial je 😎 😎 😎 😎 ......ktovie ako bude na budúci týžden ..............

utka
19. okt 2012

@jacka
@leninka75 veru, chlapi sú ako amlé deti niekedy... No dúfam, že keby sa niečo dialo, tak mi zavolajú. Na raňajky mal len piškóty, na desiatu maslový rožtek a na obed majú pečené buchty s lekvárom. Takže nič také ťažké...aj keď múka...

utka
19. okt 2012

@jacka budúci týždeň má byť ešte teplo.
Neviem, čo budeme robiť cez víkend...nemáme plány...totižto my ich nemáme, ale svokrovci možno áno 😝

jacka
19. okt 2012

@utka takže svokrovci vám ich urobia ☹ ..............................................určite by volali.......tie buchty sú dosť ťažké......ale ak mu je lepšie by mu nemali uškodiť 😉 ........

utka
19. okt 2012

@jacka veru, oni sa nám občas o zábavu postarajú 😀 . No však uvidíme...snáď mu neuškodia. Myslíš, že by mohli byť mastné?

utka
19. okt 2012

Dnes mám na obed dobrotu...síce nie je to až taká diéta, ale mňam... Hlivové ragú na smotane,knedľa

jacka
19. okt 2012

@utka aspon sa nenudíte 😀 😀 .............to už dnes idete?.........rovno z práce?..........ako je Vikimu?..........................

jacka
19. okt 2012

Maťko má trošku zvýšenu teplotu.....Peťko zas vodové soplíky........ja mám pocit že som v jednom kole 😝 😝

jacka
19. okt 2012

krááááásny víkendík........užite si slniečko 😎 😎 😎 😎

leninka75
19. okt 2012

@jacka ...že chryzantému!! však to by si si ju uctila!!! 😖 ..chryzantéma je kvet cisárov 😵 .....to len my to pcháme na hroby 😝 ..ja by som navrhovala palinu alebo nejakú inú burinu 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka ..jasné drží pokope ja dávam vajíčka, ako lepidlo 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka ...vás sa tá choroba drží s malými prestávkami tuším od leta ☹ ☹ ☹ ..........koľko má Maťko?

leninka75
19. okt 2012

....krásny víkend dievčatá!!! 😵 😎 😎 🙂 🙂

letty86
19. okt 2012

ahojte 😉
@leninka75
@jacka 😵 to viete, musela som to tak napísat, aby ste mne napísali, že nieeee, my ta chceme nie len kvoli kiahniam 😀
vikuska to zvláda fajn, zatial ich ani vela nemá, som myslela, že koncom týzdna bude riadne obsypaná...tak neviem, či to cakat neskôr 😕 večer si vas docitam, zatial pa

utka
19. okt 2012

@jacka noooo, nenudíme sa. Hej, ideme z práce. Manžel šiel do školy po Vikiho, ja ich čakám ešte v práci. To s tou chorobou poznám...my sme mali taký celý minulý školský rok...Držím päste, nech sú chalani rýchlo FIT!
@leninka75 aj tebe, užite si teplúčko!
@letty86 ja si myslím, že keď sa doteraz nevyhádzala, tak už sa nie...
Tak aj vám mamky pekný víkend. Ja sem určite nakuknem.

denisenko
19. okt 2012

ahojte maminky 😵 ešte sem nakuknem jedným okom...nejako som nemala dneska vobec čas.... 😔 kuriér prišiel pred štvrtou, a to ja už pomaly pádlujem do autoškoly....a boli sme tam dneska akosi dlhšie.... 😝 😝 😝 ešteže mi svokra postrážila detičky, dala im večeru, nabalila aj pre mna....som sa smiala že "full service".. 😀 😀 😀 😀

ráno som bola s Niskom u mudrej, nie je chorý, len tie soplíky mu zatekajú.....a Fenistil nepomáha...tak dala Triefed a čuduj sa svete.....žiadne sople ho nedusia.... 😖
@jacka že v jednom kole.....takých je nás asi viac.... 😖

dobrú nocku 😉

denisenko
20. okt 2012

dobré ránko.... 🙂

dalšia preplačkaná noc za nami..... 😝 😝 😝 a vonku aká hmla.....normálne na depku..... 😠 Denisko spinkal kludne do polnoci, od polnoci sa zas dusil..... 😖

utka
20. okt 2012

Ahojte...
@denisenko to je hrozne s tými chorobami ☹

jacka
20. okt 2012

ahojte........

@denisenko aspon si ma nenechala v tom samu.... ☹ .....aj tu hmla....hnus... 😝 ..............aký máte trifed zelený či žltý?.......vidíš som mohla dať Peťkovi.....ale čakala som na zázrak ☹

denisenko
20. okt 2012

@jacka to sú rozne druhy??? zas som o niečo mudrejšia....... 😝 😝 😝 ...žltý.....

nám už vykuklo slniečko... 😉 a ja dnes akosi nestíham...žeby to bolo tou radosťou z PC? 😀 😀 😀 varím zeleninovú polievku...to zas bude ohrnania nosom...Denisko nelubi zeleninu a Simonko zemiaky.... 🙄 🙄 🙄

denisenko
20. okt 2012

@jacka a vy ako? lepšie? či sa zázrak nekonal??? 😕

denisenko
20. okt 2012

@utka všade samé bacily...mna už to fakt nebaví..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. okt 2012

mamky, Denisko sa chystá odletieť.....

leninka75
20. okt 2012

ahojte!!.......tak to vyzeralo nádejne, že hneď od rána slniečko 😎 ..ale houby - houby už je tu hmla len nakrájať 😝

@denisenko..simko nepospal? ☹....asi ho tie zúbky riadne trápia ☹.........simko nemá rád zemiaky? 😅.....vypľúva??? 😠......a keby si Niskovi dala aj stoptusin alebo pleumolysin?....a kamže sa to letelo??

leninka75
20. okt 2012

@jacka ....ako Maťko, má teplotu? ☹

denisenko
20. okt 2012

@leninka75 Denisko odlietal neviem kam, nepochválil sa...... 😀 😀 😀 😀 ale skoro zletel zo strechy.... 😝 Simčo zemiaky vypluva.....ale dala som viac mrkvy, tak sme všetci prežili....odniesli si to len pančušky.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. okt 2012

dneska sme boli pozrieť na vláčik...bolo 113-te výročie Rajeckej Anče tak dali historický motoráčik Hurvínek, čo premával kedysi...sa decká vyšantili.....Denisko a jeho spolužiak, rovnaký maniak na vlaky....

leninka75
20. okt 2012

@denisenko ..jej pekný deň ste mali 🙂 🙂 ...chlapcom verím, že sa páčilo..toste sa aj povozili, či ste si len posedeli vo vláčiku?

denisenko
20. okt 2012

@leninka75 len si tam hodinu pobehali, pootvárali čo sa dalo....vlačik tam mal hodinovú prestávku a nikto im nič nezakazoval....zajtra pojdeme ním do Ziliny, nadväzuje na to prepad Budatínskeho hradu......len neviem, či aj to zvládneme, ved vieš, Simonko nemá rád predstavenia..... 😖 😖

denisenko
20. okt 2012

@leninka75 a vy ako v takýto krásny baboletný den???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre