Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
24. okt 2012

@leninka75 juuuj ☹ Tak rýchle uzdravenie...
@jacka veselo máš...

denisenko
24. okt 2012

@jacka cukor, čím sa napchala Lolka....asi si myslela, že jej pomože..... 😎

jááj,mamky moje....v piatok kurz prvej pomoci a v stredu posledná teoria...a ak motyka vystrelí, v utorok pojdem na svoju prvú jazdu.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. okt 2012

@jacka aj mna dneska skoro odviezli....Denisko exceloval....a odniesli si to sklenné dvere u starkej v pivnici, dorezaný lakeť-....dorezaná mikina a krvavé tepláky...k podrobnostiam sa radšej nevyjadrujem.....Denisko skúša, pokiaľ jeho mame vydržia nervy....už som mu povedala, že ked sa nezačne chovať normálne, zbalím mu ruksačik a može ísť.....niekam medzi opice..... 😝 😝 😝 😝

jacka
24. okt 2012

@denisenko juj až ma zamrazilo čo si písala...........nemá to hlboké???...........dokedy ti vydržia nervy..... ☹ .............tak ty na neho tvrdo.......aspon si to zapamätá......

cukor.....no mne to páli teda dnes.... 😝 .......................neboj ....jazda auto je sranda 😉

utka
24. okt 2012

@denisenko bože...a to čo??? 😕

jacka
24. okt 2012

@denisenko vidím ťa...zase 🙂

denisenko
24. okt 2012

@utka ..moje dobré dieťa sa zmenilo na čerta v ľudskej osobe.....a začínam tušiť, odkiaľ to všetko má.... 😠 😠
@jacka nie, bolo trochu krvi..teda dosť...ale to má ranky vzadu na lakti a našťastie nie do hlbky, ale tak..plošne....z toho tolko krvi, ale ked sme to vydezinfikovali a usušili tak stačil na to aj 10cm leukoplast...má tam také mapy, nie škrabance....píšem ako hotentotko..... 😔 😀...ved ja sa už pomaly začínam na to auto tešiť, aj ked 34 rokov mám z neho mindráky...ale....ved ma nezje ani neuhryzne..... 😀 😀 😀

denisenko
24. okt 2012

@jacka nechcelo mi odoslať príspevok....kon aby to...

jacka
24. okt 2012

@denisenko už som sa nalakala........ ☹ ..........som rada že to nedopadlo horšie 😉 ..........................................ty si pán auto je sluha 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

idem sa vyvaliť .......potrebujem trochu kludu a ticha........ked už konečne spinkaju 😵

dobrú noc.... 🙂

denisenko
24. okt 2012

@jacka aj ja si dnes pojdem povegetiť...len práve počujem že Nisko zas kašle.....po 3 dnoch.... 😝 😝 😝

utka
24. okt 2012

@denisenko ach jo ☹
A na autíčko sa teš! Ja som sa tiež 30 rokov bála a zdráhala, teraz si to bez auta neviem ani predstaviť...
Dobrú noc.

denisenko
25. okt 2012

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂

jacka
25. okt 2012

dobré ránko..... 🙂 🙂 🙂

jacka
25. okt 2012

@leninka75 ako sa máte?

jacka
25. okt 2012

@denisenko máte niečo nové?:.....ako ste spinkali....všetci?::... 😉 ..či ani se neptej.... 😔

denisenko
25. okt 2012

@jacka spali sme relatívne dobre.....Simonko po dlhej dobe vstal až po polnoci...takže som nadmieru vyspatá...... 😀 😀 😀 ...Denisko kašlal, kým som prišla tak sa dovracal, dostal Trifed a do rána bolo tichučko...... 😠

idéééém...Simčo mi za chrbtom vylieza z bazéna...potvorka malá.... 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2012

@utka vy sa ako máte?.....bacile nie sú.... 🙂

jacka
25. okt 2012

@denisenko no super.....tak si riadila ešte........aj nám trifed zabral........ 🙂 .....................a nie si ty prespatá teraz?... 🙂 ..................že z bazéna 😵 😵 😵 .......ohrádku nemáš?... 😉

denisenko
25. okt 2012

@jacka ...jasné, že som prespatá....preto tu vysedávam, lebo neviem, čo s toľkou ebnergiou..... 😀 😀 😀 ...no isto, ešte tak riadiť...povedala som, že budem mať kludný večer...tak som len stiahla z neho deku, lebo našťastie to boli len sople a skončili na deke....strčila do práčky a hotovo..... 😀 😀 😀 😀 vy ako? ešte stále soplíte?...niekedy sa mi zdá akoby tá nádcha netrvala 3 týždne ale aspon 3 roky...... 😝 😝 😝 😝 ..ohrádku nemám, lebo sú malé...ale neva, mám tu ešte trochu miesta, tak ked príde tatík, nafúka milosťpánovi ten velký bazén....z toho nevýjde....... 😀 😀 😀 a inak...Simčo od rána športuje..hrá pozemný futbal......nahána loptu po celej detskej izbe...jasné že po zemi a na bruchu..... 😀 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2012

@denisenko musí byť podarený.....zlatinko 😵 😵 😵 ............ked máš tolko energie pošli........u nás bola zato hrozná noc....Peťko sa zobudil z vreskotom.........chcel zbúrať stenu...........potom mna vyhadzoval.......vankúše vyhodil z postele......a vrieskal a vrieskl.....................tak som ho vzala preč aby Maťka nezobudil........tak ešte 10min vrešťal v obyvke.........no des...... 😝 😝 😝
že aj ja mám pocit že nádcha trvá večne a potom zas 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ........................soplíky.......ráno sú ešte žlté.......ale cez den vodové.............my sme mali ohrádku......ale nechcel tam byť......zakaždým ked tam bol vrieskal......... 😖 ..................ozaj a tatinko kedy dojde 😵 😵

denisenko
25. okt 2012

@jacka a čo sa mu stalo, zlé sny mal???chudence deti...všetko tak prežívajú.... 😖 ...veru....sople nekonečné a ked konečne prestanú tak o dva dni sú spiatky..... 😝 😝 😝 ..tatinko príde...príde.... 😀 😀 😀 podla počasia....bud v sobotu, alebo v nedelu, alebo v pondelok...ale asi v nedelu...aspon myslím.... 😉

utka
25. okt 2012

Ahojte...
@denisenko tak aspoň trošku ste lepšie spinkali...
@jacka my zatiaľ dobre...klop-klop. On´bčas trochu spolíky. Ale dávam mu stále Sinupret, Imunoglukán, B-komplex, probiotiká...teraz som kúpila na skúšku Rakytníkový sirup...

leninka75
25. okt 2012

ahojte!!.......my zatiaľ celkom dobre..klop. klop.....teplota bola len včera na obed......noštek voľný, soplíky bezfarebné..uvidíme ako to bude pokračovať 🙂

leninka75
25. okt 2012

@denisenko ..teda ma dobre zamrazilo keď som čítala o Niskovi ☹ ☹ ....myslíš, že to mrchavé správanie má od kamošov zo školy? 😝

@jacka.. u vás sa to čo dialo v noci??.....nepýtala si sa teraz Peťka či sa mu niečo nesnívalo?....

leninka75
25. okt 2012

@denisenko ..asi si dala málo toho cukru 😀 😀 😀 .......to sa takto rýchlo robí autoškola?...... 😨 .......kedy to netreba vychádzať na cesty? 😀 😀

leninka75
25. okt 2012

@utka ..fíha to je riadny "doping" !!! 😀 😀 ......... a teraz ako vysadíš všetko a necháš vikimu len ten rakytníkový sirup?

leninka75
25. okt 2012

@jacka ..a mám ťa!! 🙂

jacka
25. okt 2012

@leninka75 Peťko o ničom nevie........vraj spinkal celú noc.....som rada že je vám lepšie....... 🙂 🙂 🙂 .........

@denisenko sa tešíte na tatinka.....že 😵 😵 😵 ..........sople prejdú len na jar ked bude teplo.....mám pocit že dovtedy bude viac doma ako v školke.......

jacka
25. okt 2012

@leninka75 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ................. 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre