Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
23. jún 2009

dnes tu bude zasa živo, predpokladám........ale zasa sa moc nemusíte snažiť, aby som toho potom nemala moc na čítanie 🙂 .........dnes musím aj trošku pracovať ☹ ..............vyzerá to na pol dňa pri mikroskope 😠 😠 😠 ........zasa ma budú oči štípať!!!!!!! 😖 😖 😖 ........lepší sa už u vás počasíčko???.......tu zatiaľ neprší, ale čo nie je môže byť 😀 😀 😀

leninka75
23. jún 2009

jacka, varíš, či už máš hotovo??? 😉

aninka29
23. jún 2009

dobré ránko 🙂

jacka nebojkaj 😉 ......denisenko len pochválila tvoju nevestu 😀 ...........šak čo,nevadí,Simka bude mať jedného manžu a sem tam si skočí do Tirolska za milencom 😀 😀 😀

u nás bola v noci neskutočná búrka 😒 som si myslela, že sa z tých hromov bleskov Simka zobudí 😒 ,ale tá spala ako drevo 😵 ...............teraz máme konečne bezvetrie a svieti slnko 😎 ale je chladno vonku 😝

leni,aj tak ste dobre pokúpili 🙂 ......žeby som tam skočila aj ja? 😉

mirrinka
23. jún 2009

Ahojte 🙂
no u nás je dnes krásne teplúčko,už o pol ôsmej sme šli do škôlky len s krátkym rukávom 😎 😎 😎 😎 😎 a kráááááááásne svieti slniečko,dúfam,že to vydrží aj cez víkend 😉

leninka75
23. jún 2009

ahoj ani!!! 🙂 ........veru sa oplatí.......všeličo majú aj pozlacňované a majú aj krááááááásne detské topky ......a simka už je hore???.......mojej lilke sa dnes akosi nechcelo vstávať ☹

leninka75
23. jún 2009

ahoj mirri!!! 🙂.......kde to ty bývaš???......sťahujem sáááááááááááááá 😀 😀 😀

aninka29
23. jún 2009

séééééééérvus mirri 🙂

leni,tak to skočím kuknúť 😉 .........dúfam, že do konca týždňa sa tam dostanem 🙂 ..............Simka je už hore 🙂 dnes vstala už o pol osmej 😉

jacka určite varí 🙂 ......... ja dnes urobím len rezance s makom 😉 to vymyslel manžel,a ja nemám námietky 😀

inak utka,dala by som si tie zemiačiky s tofu 😵 mňam

leninka75
23. jún 2009

no nič musím isť čučať na tie vzorky, beeeeeeeeeeeee............ale prídem......... 🙂

aninka29
23. jún 2009

leni príď 🙂

teraz som vystrčila svoj ňufák vonku 😀 a aj u nás je teplo 😎 ...........sa mi tak nezdalo, keď som kukala cez okno 😝

jacka
23. jún 2009

nevarím.... 😀

utka
23. jún 2009

Ahojte!!!
mirri, ja som včera zaspala s drobcom, tak som sem už neprišla...a chcela som ti urobiť radosť, aby si bola ty posledná 😉.
U nás je pod mrakom, ale aspoň neprší. Celú noc lialo. Ale nie je zima.
aninka, tak dobehni na zemiačiky, podelíme sa 😉.
leni, veľa nepracuj pri tom mikroskope, lebo nás nebudeš potom vidieť čítať 🙂.

jacka
23. jún 2009

bola som na urade práce ---konči mi MD ☹ ...tak tam mi povedla že si mám zahlásit že pokračujem ale nedostanem ani figu borovu...tak musim kupit flašu a naliat dr. nech mi vypíše pn.....ved aj to málo čo dostanem je lepšie ako nič 😝 ..a to ma ešte vystrašila -.....či mám nárok na dalšiu 😕 😠 ..skoro som ju 😠 😠

aninka29
23. jún 2009

ahoj utka 🙂 joj,keby si nebývala tak ďaleko,tak už som u teba 🙂

ahoj jacka 🙂 kúp nejakú fajnovú flašku,ale nenalievaj 😉 daj mu rovno celú 🙂 určite sa dohodnete 😉 ..........a prečo by si nemala mať nárok na ďalšiu??????????????? 😕

jacka
23. jún 2009

aninka.....ved ja som chcela naliat aj pre seba 😀 ...
a ten nárok...vraj treba mat odpracovaných niekolko mesiacov aby vznikol.... 😝

jacka
23. jún 2009

sme boli pre mliečko a zmokli sme do nitky.....ja nervná s toho že som to nevystihla a MAtko vrieskla že chce ist domov..a ten čo nám ho dávala...by ho aj slimák predbehol....... 😠 😠

ani nás nemal kto prichýlit...vonku živej duše nebolo...a teraz už prešlo 😝

ivella
23. jún 2009

ahojte,neboj jacka,dr.ti urcite pn napise uplne v pohode,aj mna sa hned pytal kolko ma maly,ci sa to stihne do troch rokov... 😉 😉
ano,stale tu susiiiim,aj ked som mala riadne bolesti,so spankom odisli--fakt som si vecer hovorila ze do rana ideme---no ale uz nepojdem spat a hotovo 😀 😀

jacka
23. jún 2009

ivella.....tak stále nič.....no do štvrtku daleko...neboj raz porodíš 😉

aninka...ja ti dám milanca v tirolsku 😠 😀 😀

siwike25
autor
23. jún 2009

Awojte,ty kokso to kolko stran ste napisali????waaaaaaaaaaaaaaaaaaaau,ani sa mi nechce tolko čitat,však kym to prečitam budem tu do večera 😀 😀 😀 😀
Jacka budeš mat dievčatko???????????????,,,hehehehehe 😉 😉 😉 😉
Mirrinka včera som neprala ale zato dnes anooooooooooooo
Co budu zvišovat????????matersku???????????????rodinne??????????????hm????????????
Ozaj boli sme na tom dni policie a bolo super,neskor hodim foto 😀 😀 😀 a aj sme boli v televiznych novinach 😀 😀 😀 😀 😀
Ivella ty si ešte stale 2v1?????????

aninka29
23. jún 2009

ivella ešte stále nič? 😒 nesklam ma,lebo som sa stavila, že do štvrtku pojdeš 😉

siwi ty kde sa túlaš 😠 ??????????? čo si nedala echo,že ste boli v správach??????by som sa chválila, že sa poznám s televíznou hviezdou 😵 😵

jacka,chudinkovia moji,ste zmokli 😖 .......zase vám prší? 😠 😠 heš heš ty dážď jeden škaredý od Zvolena 😀
jáááááááááááj,tak je to....aj Ty si si chcela dať štamprla 😀....tak potom je to ok a nalievaj 😀 😀 😀

siwike25
autor
23. jún 2009

Aninka to som nevedela ani ja že budeme v novinach 😀 😀 😀 😀 😀 ,Ja som bola včera od 12-00 v robote 😀 😀 😀 😀 zarabammmmmmmmmmm,heheheheeh 😀 .AJ U NAS STRAšNEEEEEEEEEE PRšíííííííííííííííííííííííííííí 😠 😠 😠

aninka29
23. jún 2009

ženy som sa dožila........konečne začínam s jazdami v pondelok 🙂 a to som mala mať po skúškach už 😠 😠 joj nervná som z toho.Budem robiť skúšky so Sabínkou na cicke 😀 😠 ....a samoška, že ani neurobím,lebo nebude čas na učenie pri dvoch deťoch 😠 😠 😠

aninka29
23. jún 2009

siwi a v ktorých??????kuknem na nete 😉

jacka
23. jún 2009

no a teraz nám tu svieti slnko...nech to porazí ...a MAtejko mi tu leží zabalený v deke...čo on nezvykne ☹

no jasne čo som od macochy... 😀 😀 😀....len neviem či mu to mám doniest zajtra alebo až ked mi bude vypisovat PN

siwi..keby si to všetko čitala...tak mirrinka....mám matersku demenciu 😀 😀

jacka
23. jún 2009

ved už som sa chcela spýtat na školu a stále som zabudla 😅 .....myslíš že to nestihneš pokial porodíš? 😕

aninka29
23. jún 2009

jacka asi až keď Ti bude vypisovať PN 🙂 aby náhodou nechcel dvakrát 😉 ..........a nechceš sa dať vypísať už od zajtra?aby si nemusela zase chodiť o týždeň

jacka
23. jún 2009

aninka mne by stačilo od 3.7.....a to sa odtialto nehnem len na vychádzky 😝 ....nevieš či by mi vypísalajavascript:addEmoticon('😅','vBody') aj zajtra s platnostou od bud. týždna? 😕

aninka29
23. jún 2009

no podla mňa nie ☹ pochybujem že budú skúšky do konca júla 😠 joj som na nervy z toho už.Keby som to vedela, že sa to tak predlži,tak ani nejdem.Som bola v tom, že do konca júna mám po skúškach 😒 ..........a keď dajú termín skúšok niekedy v auguste tak ďakujem pekne 😠

ideme sa trošku pobicyklovať................pa pa pa pa pa 🙂

aninka29
23. jún 2009

jacka,však sa skús opýtať............podľa mňa sa dá dohodnúť.....to musíš ty vedieť,aký máš vzťah s dokim...normálne mu povedz aký máš problém............podla mňa,Ti vypíše 🙂

siwike25
autor
23. jún 2009

Jacka aku demenciu??????????? 😀 😀 😀 😀 😀 .Mali bude chory????????? ☹

siwike25
autor
23. jún 2009

ANinka awojky 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre