Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2012

@denisenko my......ak je vela pošli ak nie.......tak nie 🙂 ..........................................lebo zvyknu vstávať okolo pol 6......a kedže ešte sme nie nastavený tak preto..........................aký bol pokec....prebrali ste všetko?...... 🙂

denisenko
28. okt 2012

@jacka my máme tak..akurát..ale zimuuuuuu..........tak sa drží.......Denisko sa z neho vytešoval, len sme mu nedovolili ísť von, lebo kašle.... 😠 😠 😠 ....nooo..ani sme moc nepokecali, lebo Simonko už o 9-tej pišťal..tak sme šli spať aj my...ale zato v noci bol hore len 3 krát... 😵 😵 😵

denisenko
28. okt 2012

@jacka ja nikoho neprestavujem...ked sme vstali, vstali... 😀 😀 😀 ale sa nám ppodarilo pred siedmou ráno..starého času...takže po novom o 6-tej, čo vstávame vždy....tak žiadna tragédia...horšie to bude asi s tou tmou už o piatej..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
28. okt 2012

jááj, toto sme si s tratinkom práve dopiekli.... http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/...

jacka
28. okt 2012

@denisenko juj tne vyzerá skvelo...aj chutí???.........................................aj tu je chladno.........a hnusne......vy máte aspon sneh....... 😀 ......som s nimi bola chvílu vonku...a že brrrrrrrr......... 😝 ......................Simonko pekne pospinkal.....cítil tatinka.... 🙂 😵

jacka
28. okt 2012

@denisenko tu už je tma teraz 😝 😝

denisenko
28. okt 2012

@jacka aj tu je tma a sivo... 😖 ...chutí to výborne.,.ale ja som nerobila šlahačkovú plnku ale tvarohovú...také svieže... 😉

nedeľa, a ja tu mám ako po bombardovaní..... 😢 😢

jacka
28. okt 2012

@denisenko neboj nič aj tu to tak vyzerá......... 😉 .......hlavne že máte dobrý koláčik 🙂 🙂 ...aj Denisko jedol?......moji nemaju radi tvaroh ☹ ☹

utka
28. okt 2012

Ahojte...
Sme domaaa...Viki ešte večeria. Ešte sprxa a šup do postele. len zdriemol cestou, tak neviem, kedy zaspí 😖

jacka
28. okt 2012

@utka vitaj domka.......aká bola cesta?

jacka
28. okt 2012

dobrú nocku..... 🙂 🙂

utka
28. okt 2012

@jacka celkom dobrá, len hrozne veľa áut.
Dobrúúúú...
Len 3 dni do roboty, teším sa 😉

denisenko
29. okt 2012

dobré ránko.... 🙂 ...komu nesneží????...nám chumelí ako v zime.... 🙂
@jacka koláčik bol výborný, aj Denisko sa prekonal a kúsok zjedol.... 😠 ...a tatinko pol plechu.... 😀 😀
@utka super, krátky pracovný týžden...v piatok máš dovolenku???

denisenko
29. okt 2012
jacka
29. okt 2012

ahojte.....

@denisenko tu tiež sneží ale nemáme tolko snehu....hned sa topí 😉 ................zato hnusne je na výbornú 😝 .........................to by som mohla vyskušať....koláčik...ked chutil aj Deniskovi 🙂

jacka
29. okt 2012

@utka už bolo vela aut?............. 😅 😝 ...........super že krátky.....odkedy sú prázdniny.......?..ani neviem 😝

leninka75
29. okt 2012

ahojte!!

leninka75
29. okt 2012

@jacka..chlapci sú doma či v škôlke?.....kedy ste vstali?..my sme hore od 5:00 😝 😝 😝

@denisenko..som kukala do kalendára..a vy kedy oslavujete simonka?....na šimona??

jacka
29. okt 2012

@leninka75 ahoj..............v školke.....aj ked som bola na vážkach...či áno či nie....ale potrebuju medzi deti 😉 ..............................o pol 5.... 😝 😝 ...ale o 19 už ležali v posteli......pomaličky im to poposúvam 😉 ..................vy ako?......ty vieš odkedy sú prázdniny?...či od štvrtka či od kedy?:.. 😝 ...........

utka
29. okt 2012

Ahojte...
Aj ja sa teším, že je krátky týždeň. Prázdniny sú už v stredu. To bude Viki s manželom. Ja mám dovolenku v piatok.
Aj u nás sneží, ale všade je mokro, roztápa sa...
Ahaaaa...kukám von oknom, tak už ani nesneží...

jacka
29. okt 2012

@utka už v stredu? 😅 ...............................tak to máte taký hnus ako u nás..... 😝 😝

leninka75
29. okt 2012

@jacka ....moje baby doteraz nejako nevnímali tie časové posuny, teraz 1x 😒 ......a tvoj umierajúci muž, ako ?? 😀 ....tak už vieš, že od stredy 😉..škôlku budete mať zatvorenú?

jacka
29. okt 2012

@leninka75 večer som na Peťkovi videla že šuch očká......tak som ich šupla a Maťko zaspinkal hned ako lahol.....som myslela že po zavolám na rozprávku....sám sa rozhodol 🙂 ..............................neumrel...išiel zarábať 😀 😀 ...................neviem....zvykne bývať otvorená 😅 ...................ale budu obžúvať že som doma a deti v školke 😝 😝 .....................vieš čo hned z rána ma nas....li.....vraj treba papier od dr. že bol chorý 😠 😠 😠 😠 hlavne ked som min. týždne volala tak netreba nič......iba niečo v školke podpíšem.......a to tá Peťkova učka.........u MAťka nič také nechcú....

denisenko
29. okt 2012

@leninka75 hej..našla som jeden kalendár...aj so starými menami....a všelijakými inými...takže Simon, je spolu so Šimonom....ale oslavovať budeme na DEniska.... 😉 ..jednou ranou...ved to poznáš.... 😉

jacka
29. okt 2012

juj tu je zas také ticho ☹ ☹

jacka
29. okt 2012

@denisenko v sobotu budte oslavovať? 🙂

denisenko
29. okt 2012

@jacka joj, to máš veselé....u ns nikdy v školke papier nechceli, že bol chorý...ale inak....na rozum...najskor ti rozprávajú, že ma soplíky, a soplíky...a nakoniec chcú aj papier...ťapy..... 😔 ...ten sneh máme od včera, sa neroztopil, lebo bolo celý den tak max 2 stupne....a dnes fujačilo, ale len vtedy ked šiel Nisko do školy...aspon ich tatinko zaviezol... 😉

denisenko
29. okt 2012

@jacka aj ti chýbajú, že???? ved na obed ich máš doma, či?

denisenko
29. okt 2012

@jacka v sobotu??? to by Denisko neprežil, ked meniny sú vo štvrtok... 😀 😀 😀 a asi v piatok chcem ísť k našim, tak sa teším, že konečne niekam vypadneme.... 😵 😵 😵

jacka
29. okt 2012

@denisenko najksor chcu papier že je zdravý potom že chorý........ako u .........debilov 😝 .........................hej hej na obed sú tu.....ale aj tak....aj ráno mi bolo ☹ ☹ .....a deti v poho.....dúfam.........................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre