Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2012

@denisenko veru len pekne skoč......a ak je známy na gastre tak nech krv rovno vynechá(vraj nie na 100% isté)..a biopsii prežiješ 😵 😵 .................................my sme tu včera mali celkom fajn počasie....škoda len že ten vietor dul 😠 😠 😠 😠 ..........ale dnes to vyzerá 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....že bude krááááásne......................uši?.....to nie je sranda...... ☹ ☹ ........ja som síce nie dr....ale podal mna tam budeš mať nejaký zápal....... ☹ 😅 ..............

jacka
8. nov 2012

@leninka75 tak som som aj ja zvedavá aký je Simonko ked je doma tatinko...a neodpovedala mi........takže čakáááám 😵 😵

jacka
8. nov 2012

@denisenko skus si dať na vatu trošku teplého oleja........ 😉 ..........................poznám také pazvuky ...aj u nás to frčalo......škoda že je to už za..... ☹ ☹ ☹ ☹ .................ale sem tam sa zadarí 😀 😀 😀 😀 ...........

denisenko
8. nov 2012

mamky, takto sa u nás čaká pred chladničkou...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. nov 2012

@jacka Simonko.....ako kedy ale z tatinka sa vždy teší, ked ho zoberie.... @leninka75 Denisko???...ten stále robí neplechu, len teraz ked ho vyhreším ja a ešte aj tatino, tak sa trochu ukludní...ale nie je to vždy..ked má zlý den, tak hotová pohroma, nezaberie ani mama, ani tato, ani starká.... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
8. nov 2012

@jacka veru, škoda že tie deturence tak rýchlo vyrastú.... 😔

leninka75
8. nov 2012

@denisenko ....no neviem či vata pomôže a nebudeš počuť kriky - vresky 😉 ...na to jedine funguje nohy na plecia a utekááááť 😀 😀 😀 ......
.....úžasný párik!! 😵 😵 ....a slinky im netečú? 😀 😀 😀 ..... čo dobré očakávajú z chladničky? 😀 😀

denisenko
8. nov 2012

@leninka75 ked nepomože, dam zabetonovať..... 😀 😀 ale zas, ja som imúúúnna voči ich krikom..len teraz to mám také citlivé, stačí že zvýšia hlásky a už mi idú ušné bubienky prasknúť..... 😝

jacka
8. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................dobrí súúúú..... 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
8. nov 2012

@denisenko ale beton už nedáš z uší von 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................

jacka
8. nov 2012

@denisenko Simonkovi je dobre aj u tatinka.........hlavne že je na rukách.... 😵 😵 😵 😵 .....počkaj ešte o tri roky tam bude 😉 😉

veru zastaviť čas.... 😔

leninka75
8. nov 2012

@jacka ......už máte slniečko?? 😎 .......

jacka
8. nov 2012

@leninka75 máme..... 😎 😎 😎 😎 😎 ....chcééééš 😎 😎 😎 😎

denisenko
8. nov 2012

@leninka75
@jacka my nemáme....aj ja chcééém..... 😅 😅 😅

utka
8. nov 2012

Ahojteee...
Ja som dnes doma...Od večera a celú noc som mala také prehánky, že až. Dá sa povedať, že som polku noci strávila na WC.
@denisenko skús si kúpiť Burow kvapky do uší...tie sú super. A dutiny si nahrievaj tou lampou, ak ju máš. Mne to veľmi pomohlo, keď som vtedy bola chorá. Viem ako to bolí ☹...
Viki tiež včera písal diktát-napr. "Mama a Ela má malé m", ale dosť škaredo píše.

denisenko
8. nov 2012

@utka joj, čo ťa navštívil nejaký bacil???...alebo z jedla??? 😕 ...naši ešte až tak nepíšu, ale už ich aj to čaká.... 😒 a ten škrabopis...ja stále hovorím, že Deniskove písmenká chodia na diskotéku 😀 😀 ..tie kvapky....možem aj ked kojím?

leninka75
8. nov 2012

@jacka ..to vieš, že chcem 😵 😵 😵 ...pošleš?? 🙂 🙂

leninka75
8. nov 2012

@utka .....ahoj!!....jaj nič moc teda ☹ ....a teraz ti je ako?

jacka
8. nov 2012

@denisenko
@leninka75 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .....dobre a stačí 😎 😉

denisenko
8. nov 2012

@jacka len aby aj došlo.... 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2012

@utka no pekne si si užila.....ja som si tým prešla v nedelu v noci.....a od utorka som mala teplotu ☹ a mandle si necítim....................dúfam že ti je už lepšie?...

jacka
8. nov 2012

@denisenko počuj.............ked to JA posielam určite dojde 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. nov 2012

@denisenko som ti zabudla napísať, že to sú ušné kvapky. dáš si na vatu a do uší...Viki tiež píse nerovnomerné písmenká. No čo už? nemôže byť vo všetkom dobrý 😉
@leninka75 no od večera som zjadla už 3x2 čierne uhlia, vypila som pohár Pepsi a zjadla tabličku horkej čokiny. Zatiaľ dobre, už som nebola hodinu a pol na wecku.

leninka75
8. nov 2012
leninka75
8. nov 2012

@jacka ..to si prosím ťa čo poslala??......však sa tu zotmilo a tuším vidím na strešáku kvapky ☹ 😠 😝

denisenko
8. nov 2012

no idem ja...moja chvílka ticha práve skončila.....Simonko si už niečo mrnká v postielke.... 😉
@jacka 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
8. nov 2012

@leninka75 dakujem si zlatá 😵 😵 😵 cmuk.........hádam to predávaju aj v normálnom obchode.......lebo mne by určite poslali niečo iné ☹

jacka
8. nov 2012

@denisenko ešte prídi 😵 🙂

denisenko
8. nov 2012

@leninka75 dakujeme....už som tam aj kukla....peknééééé... 😉

denisenko
8. nov 2012

@jacka už asi až večer... ☹ ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre