Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2012

@utka dnes ste nikde neboli?.......zajtra už ideš do práce?......a kedy ideš k dr.?....

jacka
11. nov 2012

dobrú nocku...pekné sníčky...... 😵 😵

utka
11. nov 2012

@jacka to je kúpený šarkan, ale máme ho už asi 3 roky...Dnes sme boli doma. A do roboty idem. Však už aj v piatok som bola 😉. K dr. idem v utorok, ale asi to bude ešte skoro. Len musím kvôli hematológii a endokrinológii. Tam musím ísť čo najskôr...

leninka75
12. nov 2012

ahojte!!! 🙂

@jacka.......ja som letty tipovala, že pred MD pracovala buď v múzeu alebo v knižnici...príde mi taká jemná, tichučká 🙂 ....a ten pohovor čo na ňom bola, tak to ma dostala 😀
.....počuj a keď odrežeš dorastie??? 😉 😀 ......nie si ty dračica? 😀 😀

@utka....fajne vám lietal šarkan 🙂 🙂 🙂 .......teraz sa asi viac nachodíš po doktoroch, že?

leninka75
12. nov 2012

..a to akože kde ste všetky??? 😕 😕 😕

jacka
12. nov 2012

ahojte.............

jacka
12. nov 2012

@leninka75 ja sa k darčekom už nevyjadrujem......... 😝 😝 😝 som taká napálená ked sa na ne kuknem......až mi je s toho smutno ☹ 😠 ...jasný schizofrenik..... 😀 😀

hned z rána......čo odrežem a čo dorastie?...na man musím polopatiskicky.... 😔

jacka
12. nov 2012

@leninka75 no ja som túúúúúúúúú..... 😵 😵

jacka
12. nov 2012

@leninka75 aj mne taká pripadá......ale na učitelku na prvom stupni by sa hodila...nie? 😵 😵

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..hlavu si si chcela včera rezať 😀 😀 ...tak teda, že či dorastie dračica 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..veru hodila by sa za učiteľku a presne prvý stupeň, alebo aj škôlka 🙂 🙂 🙂

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..čo si robila takto zrána?

jacka
12. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jááááj ide mi 😀 😀 😝 😝 .............stačí že ma bolí jedna hlava 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@leninka75 že.....ale mohla by sa ukázať ked ju takto spomíname nech viem na čo sme...že? 😵 🙂 😉

jacka
12. nov 2012

@leninka75 poriadky po deťoch.......nachystala som si na kúrenie.....a ...chcela som si dorobiť linku na vianoce.........len to by sa mi najprv muselo chcieť.......... 😝 ......................... 😝

jacka
12. nov 2012

@leninka75 vy sa ako máte?.........čo robí Lolka?...

leninka75
12. nov 2012

@jacka ....stále bolí?? ☹ ......
......no veru mohla by viac kuknúť 🙂 ..som myslela, že keď sa vrátia od svokry tak tu bude pečená -varená.....žeby bol maťko taký loptoš a musí sa mu stále venovať? 😉
....a čo myslíš čo je s deni?.....hádam sa im nepohoršilo? 😕

leninka75
12. nov 2012

@jacka .....kašli ešte na linku....však ešte do vianoc, jejej ešte sa zapráska 😝 ............my celkom dobre, len muž včera nezvládol kvapkajúcu batériu v kuchyni 😀 ..sedel za stolom ako kôpka nešťastia a rozmýšľal čo s tým 😝 ...tak som chytila telefón a zavolala som jeho spolužiakovi nech nám to príde kuk 😀 😀 😀 😀 ....prečo sú tí chlapi niekedy takí nepraktickí????? 😝 😝 😝 .......Lilka začala tak trošku ani enie že kašlať, ale kuckať...neviem ako by som to inak napísala 😔 .......uvidíme čo z toho bude 😒 .......a Lolka ma teraz vyvoláva čítať, tak pôjdem, ale ešte prídem 😉

jacka
12. nov 2012

@leninka75 dala som tbl....a už zaberá 😉 .........................vieš na deti sa vyhovára ťže nestíha kona........no ja mám dvoch čertov.....a som tu pečená varená.....furt 😀 😀 ............proste moja závislosť nemá hraníc 😀 😀 😀 😀 ..................................a deni ......asi im nie je dobre........určite by sem kukla.....no ved uvidíme ☹ ......

jacka
12. nov 2012

@leninka75 ja viem že sa ešte zasvinká.....ale chcem to mať s krku.... 😠 😠 .....som vadná ja viem..... 😔 ....a ešte okná .....a mám to......len sa mi musí chcieť.,......inak to nemá význam 🙂 ...............ty si s upratovním na tom ako?......

jacka
12. nov 2012

@leninka75 vážne začínate s chorobou.....tak nech vás radšej obíde................ 😉 ......................................ja ti mám pocit že tí chlapi sú niekedy ako pat a mat...... 😉 ...............česť výnimkám 🙂 .................................len sa jej chod pekne venovať....aby si zas mohla sem 🙂 🙂

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..to máš pravdu, toto také závisláčenie že až 😀 😀 😀...však všímaš, že sem občas kuk aj cez víkendy 😀 😀 😀.......

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..nooooo upratovanie, ja zatiaľ chodím a obzerám a hovorím si, že už už sa do toho pustím 😀 😀 😀 ......táto fáza mi bude trvať tak do začiatku decembra a potom už fakt začnem 😝 ......ale okná by som chcela teraz niekedy ak bude ešte dobré počasie cez týždeň, len zasa mám problém 😀 😀 😀 .......fajne som si pichla pod necht a nejako sa mi to zapálilo a bolí to jak čert 😝 ...mám to na ukazováku pravej ruky 😝 ......ale snáď do konca týždňa sa to popraví......

leninka75
12. nov 2012

@jacka ...mne občas ten pat a mat pripadajú šikovnejší alebo minimálne tvorivejší 😀 😀 😀 😀 .........idem ešte čítať 😉

utka
12. nov 2012

Ahojteee...
@leninka75 veru, terau to bude pestré s lekármi. Čo už?
A mne kto príde poupratovať???

leninka75
12. nov 2012

@jacka ...dosť detí v škole je nascípaných, tak sa to začína šíriť ☹

leninka75
12. nov 2012

@utka ....ahoj! ......radšej nech ťa sledujú, ako by sa malo niečo zanedbať 😉 ..........žeby ti svokra upratala?! 😀 😀 😀 😀 😀

utka
12. nov 2012

@leninka75 Ďakujem, ja to zvládnem a upracem si sama. Svokra je chvalabohu 180km od nás 😉

jacka
12. nov 2012

@leninka75 všímam......ved som ti aj čosi na to napísala........či len chcela? 😉 .........................tiež čakám na 😎 😎 ....a pustím sa do toho.... 🙂 🙂 .................pokial deti ..........nie sú doma...... 😉

jacka
12. nov 2012

@utka .............. 🙂 🙂 ......veru riadne nech ťa vyšetria................ 😉 🙂 ........................a čo tvoj muž........daj mu handru... 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre