Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. nov 2012

............ááááááááááááááááá........ticho........simčo v posteli, Denisko kuká DVD.....na dnes padla...aspon pre mna.... 🙂 mala by som ešte žehliť, ale..ved neutečie..... 😀 😀 😀 počkám na tatinka, donesie večeru a idem do postele.... 🙂

utka
14. nov 2012

Ozaj, zabudla som sa pochváliť...Viki dostal za to písanie "J", čo som dala fotky včeličku a pečiatku, že "Pekné písmo".
A dnes sme boli posledný krát na logopédii 😉
@denisenko užívaj si ticho!!! Ja idem ospršiť Vikiho.

denisenko
14. nov 2012

@utka no vidíš...my sme ti vraveli, že krásne píše..... 😉 .....super, že aj logo vám skončilo..... 🙂 aspon o jednu starosť menej... 🙂 🙂 😉

denisenko
14. nov 2012

...už aj Denisko je v posteli....... 😵 😵 😵 ..no..kde je ten moj drahý s tou večerou????

utka
14. nov 2012

@denisenko ďakujeeeem...už si hladná, čo? A čo má doniesť?

denisenko
14. nov 2012

@utka ..veru hladná...mi narobil chute...že donesie Twister... 🙂 ..kebab v tej "chlebovej lokši"...či čo to je...ale tu to robia super..a čo je hlavné...dajú veľa mäsa.... 🙂 🙂 🙂 ..len mi ešte volal, že najskor pojde pre motorku,mal ju u kámoša v oprave.... ☹ tak dúfam, že sa s ním zakecá na tých klasických chlapských 5 minút....... 😠 😠 😠 ...čo vraví Viki na logo? inak, ako ste boli spokojný? naučili ho všetko a pekne čisto, či sa to časom upraví????

denisenko
14. nov 2012

@jacka vidííím ťa.. 😉

denisenko
14. nov 2012

....mnááám...dobré bolo.... 😉 😉 😉 😉 ..a teraz s plným bruchom...podme priberať....dobrú nocku.... 😉

utka
14. nov 2012

@denisenko ja logo len chválim. Už sa všetko krásne a čisto naučil. Dnes ma Viki normálne výstupný test, ale zvládol.
Dobrú noc.

leninka75
15. nov 2012

ahojte!!...prváááá 🙂, ale prečo??? 😨

utka
15. nov 2012

Ahojteee...
Dnes som bola na odber na endokrinológii. K dr. mám prísť až 30.11.
Kde ste všetky? U nás sa ako všetko zahmlilo ☹. Hnuuus!!!
A mňa bolí hlava ako koňa ☹

denisenko
15. nov 2012

ahojte.. 😉 ..ja dnes zarezávam...Simčo uznal, že včera sa vyspal už aj za dnes, takže máme veselo.....ale aspon navarené, upratané a požehlené..... 🙂 a slniečko sviééééti....asi pojdeme von....pomínať nejaké euráčiky..... 😀 😀 😀
@leninka75 ..ako okná???? mám už kúpiť ten fernet??? 😀 😀 😀
@utka tak to je super, že to malo aj pozitívny výsledok..... 😉 ...vy máte hmlu????.....my krásne..žeby inverzia??? 😕

denisenko
15. nov 2012

@utka vidíš..zabudla som...endokrinologia...moje výsledky sú už úplne v norme..a je to aj vidno...zas som sa dostala na 50 kg...... 😵 😵 😵

leninka75
15. nov 2012

no čavte sa!! 🙂 .....že ste aj povyliezali 😀 😀

@utka ..aha, takže podstatné veci sa dozvieš až 30-teho, že?......iank som kukala, že vy už píšete "J"...naši začali včera "U"...

@denisenko..no na to, že máte veselo si toho už veľa stihla 😉......ty ako si odkiaľ moja? 😀 ... si myslíš, že kôli poháriku sa mi oplatí botky drať?? 😀 .......a ešte si aj prajná, že či som z okna vypadla!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀..........

leninka75
15. nov 2012

@jacka....si tu tajne?? 😕 😕 😀 😀 😀 .....tak psssst, nepoviem nikomu 😉

jacka
15. nov 2012

ahojte.......

@denisenko večer som fakt len kuk........prišiel muž s kapustou......že chod si nohy umyť.... 😝 🙂 ....ideme nakladať.....tak som mala o zábavku na večer postarané 😝 ................takže slniečko....ma chceš naštvať?? 😠 😠..................čo si idete kúpiť......len tak 🙂

@leninka75 ja som tu....a kdeže si včera nechcela prísť na fernetík.......však ja by som ti dala aj dva.........tak som začala umývať......len to nestihnem kedže musím padať do školky.......takže pokračovanie sa uvidí kedy... 😝 😉 ..............vymrzla som celkom fajn........ 😝

jacka
15. nov 2012

@leninka75 nie nie nie som 🤐 .....prečo?........

leninka75
15. nov 2012

@jacka ..no tajne, lebo si len klikla na páči sa mi to a ništ až teraz 😉

leninka75
15. nov 2012

@jacka ...neviem ako tebe ale mne sa zle umývali 😝 ....moc slnko svietilo a sú samá šmuha 😝 😝 😝 😝 ........tak si večer tancovala ako v pachovi hybskom zbojníkovi?? 😵 😵 😵 😵

jacka
15. nov 2012

@leninka75 vieš čo...tu nesvieti slniečko.....takže ked vyjde tak sa len nas....em.... 😔

jacka
15. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ...................čosi.....mna by tam nedostal.....však nech si tam ide on nohy močiť 😀 😀 😀 ..........ta ne 😉

jacka
15. nov 2012

@leninka75 nooo ja ked stihnem tak sa ozvem aspon zakukám.,.........ale včera sa mi nedalo........nasjkor som musela predýchať šok 😀 😀 😀 😀 ........chápeš

jacka
15. nov 2012

juj to je už tolko hodín....... 😝

dnes šiel muž do Dolného Kubína......paráda...............včera bol BA....a doniesol kapustu tak dúfam že dnes ništ

jacka
15. nov 2012

musím sa ísť skrášliť.......ale prííííídem 😵

utka
15. nov 2012

@leninka75 ale naši sa U ešte neučili...

jacka
15. nov 2012

😵 🙂 😉 😎 😀

denisenko
15. nov 2012

@utka to v akej postupnosti idú??? 😕 ...naši majú za sebou a,e,i,o,u, m a teraz berú L..... 🙂
@jacka ...kapustička????.....si mala večerné fitko??? 😀 😀
@leninka75 ..ale tak ja som ti to nepriala, ja som sa len obávala, že ked sa ani neozveš.....a zas sa neboj....pohárikov mám viac, nielen jeden........... 😀

jacka
15. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 zadara....fitko 😀 😀 😀...........................kolkože že máš pohárikov...dva😀

denisenko
15. nov 2012

@jacka 4 😀 😀 😀 😀 😀 ..aj pre hostí..... 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som myslela že jeden koluje 😀 😀 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre