Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@jacka ...do zajtra ešte daleko..... 😀 😀 😀 ...ale asi budem robiť plnenú papriku.....mám chuť.... 😉 ...chlapi mi žerú nervy že by chceli slivkové gule..ale nejako sa mi do toho nechce...nerada varím, ked viem, že ja to nebudem..... 😀 😀 😀 ...pošlem ich k svokre, ked bude robiť ona....... 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko mnam paprika 🙂 🙂 .................................nemáš rada slivkové knedle?:......ved súúúú takééééé fajnéééé 🙂 🙂 🙂 .............................. 😀 😀 😀 😀 že svokre 😀 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko Simonko ešte spinká?

denisenko
21. nov 2012

@jacka ...ja sladké obedy nemusím.... ☹ ...a k svokre ich posielam vždy, ked má niečo od cesta.... 😀 😀 😀 😀 ...alebo im ona donesie na tanieri.....

denisenko
21. nov 2012

@jacka ..že ešte spinká...už .... 😉 vstali sme o 6-tej , tatinko šiel spať o 7.45 a Simonko 8.15.... 🙂 🙂 🙂

jacka
21. nov 2012

@denisenko ved to je ešte...nie 😵 😵 😉
ja tiež sladké nemusím..trošku si dám .......ale prežijem 🙂

leninka75
21. nov 2012

@denisenko ....môžem ti trošku helfnúť so sladkými obedmi 😀 ...nahovorím svokru nech spraví slivkové gule, pošlem tvojim chlapom a v živote ich už nebudú pýtať 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

..vyžente ma odtialto.....treba začať aj predvianočne upratovanie... 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@leninka75 ......tak veríš svokre???? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@jacka ma tak ešte napadlo...celkom mám chuť aj na bryndzové halušky.....a hlavne....to robí moja polovička.... 🙂

leninka75
21. nov 2012

@jacka ......fíha a to ťa prečo napadlo? 😀 😀 😀 ......vieš čo nezakázala si mi sladkosti, tak ani deko 😀 😀 😀 😀 ...........ale posledné 2 týždne asi 1,5 kg...pomaly ďalej zájdeš 😉

leninka75
21. nov 2012

@denisenko ..že verím 😀 😀 😀 ...to sú tvrdé životné skúsenosti 😀 😀 😀 ......prípadne ak by si niekomu chcela rozbiť okno alebo nedajbože hlavu, tak aj na to sú dobré 😀 😀 😀 😀............kam by si chodila, do vianoc ešte času a času 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@leninka75 vidím na foto..... 🙂 😵

leninka75
21. nov 2012

@denisenko ..neváhaj!! 😀 😀 ...ak je šanca, že nemusíš variť, tak voľ halušky!!! 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

maminky..idem....už fakt musííím..... 🙂

leninka75
21. nov 2012

@jacka ..to som bola tak prefíkane oblečená 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2012

@denisenko ...tak bežaj, a prídi 😉

jacka
21. nov 2012

@leninka75 le telo sem tam potrebuje sladké tak som ti včera dovolila....dnes ešte nemáš zakázané......to nesmieš počúvať ako moje deti aby som zatrhla 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@leninka75 to určite..............klamoška......zakazujem sladké 😀 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko ale ešte prídi 🙂 🙂

leninka75
21. nov 2012

@jacka ......jaj pomóc a to ide byť mikuláš a vianočné koláčiky ☹ ☹ ☹ ..........keď spomínam mikuláša, včera muž hovoril, že dostal v Kii lístky na firemného mikuláša a budú tam v rámci programu aj podhradská a čanaky 😵 😵 ....už vidímako budem štuchať do báb, aby sa sem tam nadýchli 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@leninka75 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jéééj.................zbožnujem toto obdobie.... 😵 😵 😵 😵 ...... 🙂 🙂 .....normálne si ma potešila 🙂 🙂 ..........................neboj nič........na vianoce sa može...ale....všetko s mierou 🙂 🙂

leninka75
21. nov 2012

@jacka ...aj ja to mám rada 😵 😵 😵 .......teraz majú v Kiku kadejaké vianočné svetielka, tak sme nakúpili...a tuším tento rok bude u nás svietiť všetko 😀 😀 ...ešte aj deti 😀 .........už mám naplánované, že tento víkend pozberám všetku jesennú výzdobu, nachystám poličky a okná na vianočnú a už mám dohodnuté so školníkom, že mi naláme tuju na adventný veniec, tak si nachystám matroš lebo 2.12. je už 1. adventná nedeľa 😵 😵 😵 😵 ......od známej som dostala recept na vraj hneď mäkké medovníčky, tak bude vypekať 🙂

leninka75
21. nov 2012

@jacka ..akurát mi doniesla poštárka balík s chorým šteniatkom a tanečnou podložkou, tak už môžu prísť aj vianoce 😵 😵

utka
21. nov 2012

@leninka75 no u mňa je to isté, že od pondelka som PN. Totižto od piatka...Už som nemala byť v práci ani teraz. Hematologička mi nakázala, že mám ísť hneď za gynekológom, nech mi dá PN a do roboty už nemám ani páchnuť, ale mne to nedalo 😉...nerozlúčiť sa a tak...
@denisenko veru, užívam si posledné dni...

denisenko
21. nov 2012

@utka a práci to vedia????

jacka
21. nov 2012

@leninka75 ty si robíš sama veniec......šikovná si 😵 😵 😵 .......................to len ja som také drevo.......................už advent.....pánečko ☹ ☹ 😉 ................ja sa tiež chystám piecť....ale počkám ked bude aj Maťulo domka.....chce vykrajovať....a pomáhať.... 😵 😵
sa aj ty tešíš 😵 😵 😵

jacka
21. nov 2012

@denisenko čaf......čo ty tu?? 😵 😵

denisenko
21. nov 2012

@jacka ...ááále...ešte spia...tak ich nechcem budiť buchaním.... 😀 😀 😀 dala som si obed...zaliala kafčo a som zas tu....a potom že čo ma bolí hlava, ked od rána kukám do PC..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

....tak nič...Simčo si už vykecáva...aj ked on toho vela nepovie....vlastne nič...len vydáva pazvuky..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre