Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. jún 2009

tak ja som už mimo dnes, mali sme super den,užnech ide aspon do školy!ako tvrdo zaspí a počura sa? to je asi uplne normálne ono sa to stáva aj v ovela vyššom veku, ja si pametám seba ha ha, a to som už stará korčula

denisenko
23. jún 2009

sorráč, jacka

utka
23. jún 2009

Nooo, väčšinou je to tak, že tvrdo spí...a hlavne veľa pije. Ale minulý týždeň sa počúral aj cez deň, ale to sa mi zdalo, že bolo kôli tomu, že nechce ísť do škôlky ☹. Lebo ja som mu povedala, že keď sa bude pocikávať, tak ho tam nevezmú a on sa just pocikal...

utka
23. jún 2009

A zase som tu sama ☹

leva
23. jún 2009

uz si asi prec??

leva
23. jún 2009

Moje dve prdlinky len teraz zalahli 😀 Simi uz ma pusu k stene a maly pozera Bebe.

utka
23. jún 2009

Ja sdom tu leva...Vitaj.Ako sa máte?

leva
23. jún 2009

tak dobruuuuuuu 😀 aj krpec uz zalomil.

utka
23. jún 2009

Dobrú leva 😉

leva
23. jún 2009

Este som tu moja 😉 Dik mame sa dobre,Simi po chorobe,zajtra uz leti do skoly.

leva
23. jún 2009

Som aj rada,bo oni dvaja viac casu po kope,este k tomu doma zatvoreny,no hroza.Jeden druheho provokuje,ale Simi je rozumna,no niekedy ju Roman Dobre provokuje,tak je zo mna uhucana mater.

utka
23. jún 2009

No to ti verim...A to počasie upršané...No na nervy ☹

leva
23. jún 2009

Uplne,nemohla som mu dat ani vanicku na balkon,aspon trosku na zabavenie.

utka
23. jún 2009

Ja som z toho tiež na nervy. Ale Vikimu to celkom vyhuvuje....sa mu nejako nechce chodiť von ☹

leva
23. jún 2009

Jej,tak to mas dobre,ten nas by zasa bol vonku stale,som bola snim v obchode,na 20 minut vonku,troska poprchalo,pobehal po mlakach,gate mokre az po kolena,tak sup domov.

utka
23. jún 2009

No ja ho neviem najprv dostať von a potom domov 😉

leva
23. jún 2009

chi,chi 😉 no idem uz haji,manzelik prisiel,este pokecame a do hajan pa pa

utka
23. jún 2009

Oki.Papa a dobrú nôcku 🙂...

utka
23. jún 2009

Idem už aj ja. Poslednáááááá 😀

jacka
24. jún 2009

dobre ránko 🙂

leninka75
24. jún 2009

Ránečko!!!! 🙂 ...........ahoj jacka!!! 😉 .........tak skoro!!??? 😕 .........ty sa fakt tešíš ku tým vrtákom 😀 😀

leninka75
24. jún 2009

nejako ste včera ponocovali babuľky!! 😎 ...........jacka, nezabudni sa potom hlásiť!! 😉

leninka75
24. jún 2009

hej spachtošky, vstávať a cvičiť!!!!........slnko je už vysoko!! 😀 😀 😀

aninka29
24. jún 2009

dobré ráno 🙂
my sme sa len pred pol hodkou zobudili 😵 joooooooooj,tak fajne sa spalo 🙂 ..............v noci začalo pršať a pršalo doteraz 😒 ............som zvedavá kedy bude ďalšia dávka 😝 ..............som dnes chcela ísť na nákupy,ale v takom počasí ee 😝

leninka75
24. jún 2009

ahoj aninka!!! 🙂 ........veru počasie na .......... 😠

aninka29
24. jún 2009

ahoj leni 🙂 ako v práci?máš toho dnes veľa? 😉

mne sa nič nechce robkať 😝 ako vždy 😀 ..........vypijem si kafé,hodím piecť mäso a asi končím 😀

utka
24. jún 2009

Ahojte!!!
U nás zase (alebo ešte stále) prší ☹. Takže by sme spali a spali...

aninka29
24. jún 2009

ahoj utka 🙂 ............u nás tiež zase prší 😠

siwike25
autor
24. jún 2009

Dobbry............my sme už poupratovali a aj navarily.Teraz tu beham po nete.....Simonko išiel von s dedom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Dnes idem o 12-00 do roboty,tak trošku odichujem,heheheheh.Unas prši neprši prši neprši 😠 😠 😠 😠

utka
24. jún 2009

No ja som akurát tiež doupratovala. variť budem poobede, lebo na dnes ešte máme. Tu akurát prestalo pršať, vyšlo slnko a je teplo ako v r..i 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre