Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@utka to malo byť asi pre deni... 🙂 .....................čo mám potom ja ked mám feldu....ha 😠 😀 😀 😀
tak sa rýchlo vyliečete..... 🙂

@leninka75 Peťo pojde na druhom za nimi 😉 😀 😉

denisenko
3. dec 2012

@leninka75 ...ten bude tlačiť.....aj tak pribral, ked sa mesiac stravoval v Kii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka ...no tuším máte veselo..... ☹

denisenko
3. dec 2012

@jacka ...skoro si sa trafila....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@denisenko .....ej zlé časy mu nastávajú 😀 😀 😀 ..aj keď v Kii zasa až tak dobre nevaria 😝 .......

leninka75
3. dec 2012

....ja sa na dnes lúčim..som zistila, že mám aj deti 😀 😀 😀 😀 .......nenačarbite toho už moc 😉 ...pekný večer a pa zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. dec 2012

@leninka75 ..no ja neviem,ale zas on moc preberčivý není, kedže zje všetko čo navarím...... 😀 😀 😀 ...ale vraj tá Korejska bola dobrá..... 😅 ...aj ja mám deti...jedno piští v postielke a druhé treslo dverami, že som ho nahnala dovnútra a pozerá DVD.... 🙂

utka
3. dec 2012

No nie je až tak veľmi chorý, ale som rada, že je to takto. Ja sa veľmi bojím vysokých horúčok ☹.
Už som bola aj úlohy pozisťovať...
Viki tiež pozerá DVD...

denisenko
3. dec 2012

@utka ja som zisťovala ulohy minulý týžden...a pochopila som to tak dobre, že dneska Denisko v škole nič nerobil, lebo vypracoval aj dnešné veci.... 😀 😀 😀

jááj, autíčko je doma.... 😉

denisenko
3. dec 2012

jééjda, to bol kšeft.... 😀 😀 😀 ..doviezol mi auto, fľašu domácej marhuľovice...prekrásne vonia, len škoda, že ja také nepijem...a vlete si máme prísť obrať marhule, dedulo má sad..... 😵 😵 😵

jacka
3. dec 2012

@denisenko super 😵 😵 😵 teším sa 😵 😵 😵 😵 😵 ........to bola teda dobrá kúpa 🙂 🙂 🙂 ......hlavne že si zatial spokojná....tak nech ti služi....predčaný darček 🙂 🙂 🙂 ............kedy ideš jazdiť?.......

utka
3. dec 2012

@denisenko tak super...aj auto, aj marhuľovica a dokonca budú aj marhule...

denisenko
3. dec 2012

@jacka skor je spokojná moja polovička....a najspokojnejší bude, ked ho budem vyvážať.... 😀 ...idem zajtra na cvičisko...ved máme len 5cm snehu...ale do rána isto pribudne..... 😠
@utka 😀 😀 😀 ..

utka
3. dec 2012

@denisenko a drahé bolo fáro?

denisenko
3. dec 2012

@utka 😉 😉 ..a tak...dá sa...tatinkova motorka bola drahšia...... 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

utka
3. dec 2012

@denisenko A aká je? Ročník atď...

denisenko
3. dec 2012

@utka šunočka..tmavomodrá, 5-dverová, obsah motora1.0...2000 ročník a najazdených nejakých 90000km..a garážovaná, takže bez hrdze 🙂 ....postačí.. 😉

utka
3. dec 2012

@denisenko tak to je super!!!

denisenko
3. dec 2012

@utka ..no, uvidíme...super bude, ked dostanem vodičák.... 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@denisenko super.............tak už len vodičáka a šup na cesty..........tak to bol zatierací manéver....že akože tebe a bude zatial jeho...či ako??? 😀 😉 ..............................celkom slušné km na to že má 12 ročkov 😉

denisenko
3. dec 2012

@jacka ..tak nejako..... 😀 😀 😀 noo...som to rátala, ten pán čo to predával, má 83 rokov...tak už asi vela nejazdil...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

@jacka už spíte???
😉

jacka
3. dec 2012

@denisenko ááááno........ 🙂 🙂 ...................a vy?

denisenko
3. dec 2012

@jacka aj my už...konečne...dneska sme mali blázninec.....Denisko si postavil hlavu a Simonko...už sa ku koncu správal, akoby sa napichol priamo na zástrčku, nielen baterky....... 😀 😀 😀 😀 😀 ..kde to dieťa berie tú energiu...ja neviem....ale už je tichúčko.... 🙂 🙂 🙂

jacka
3. dec 2012

@denisenko fíííííííííha ..pekný vek......to bolo nejaké "víkendové" autíčko.....hádam mu aj smutno bolo...nie 🙂 😉 ..........................
MAťula pekne drhne......a ja ani netuším čo mu mám dávať...............to ak zas pojdme k dr. a bude mať čisté dýchanie tak sa niekde hlboko až niekde k jadru zkrtkujem.... ☹

jacka
3. dec 2012

@denisenko aj tu je tichúúúúčko.........muž ešte nie je doma..............moji celkom v poho..........len som si spolu hodila do vane.....okrem potopy sa MAťko zdul že nešiel prvý z vane..keby mohol tresne dverami.........tak sa apon vyreval.... 😀 😀 😀 😀 😉 ....mať tak jeho starosti 😵 😵 😉

jacka
3. dec 2012

@denisenko bude rada že je taký živý......... 🙂 ......................si vieš predstaviť žeby len sedel a kukal do ničoho 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

@jacka .....no, asi ani nie...som s ním volala, tak mi vravel, že má ešte Punťo..... 😀 😀 😀 ..potom sa opravil, že Punto.... 😲 😀 😀 😀 .....jáááj, kašle, sople...katastrofa.....ale vraj to musí byť, že je to obrana imunitného systému, alebo niečo podobné....keby to nebolo, boli by deti choré....vraj, ked len kašlú a soplia, tak je to v poriadku, že to treba, aby naozaj neochoreli....fakt, som to kdesi čítala...... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
3. dec 2012

@jacka ......prvý z vane????..u nás chodia tiež spolu do vane...a prvý ide vždy Simčo, a Denisko..keby nemusel, tak tam aj spí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

@jacka ...jáááj, mať tak jeho starosti, vek tak 18 a rozum čo dnes...to by bolo, že???? 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@denisenko verím tomu.....a ja to aj beriem.......len ja už fakt netuším ako pomocť........či vobec pomocť........a nechať to tak..........zas tie kravy v školke tie ma serkaju..............ešteže nemám iné starosti aj ja 😀 😀

vieš čo......ved Maťula som kedysi musela z vane dive nie vypustiť.....a teraz čo sa mu porobilo.....už len pero a papier a písať kto kedy a kde je na rade aby bol klud 😠 😠 😝 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre