Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. jan 2013

@denisenko ešte sa to rieši. Dohodli sme sa, že keď bude zdravý, tak si odpláva ešte 4 hodiny z predchádzajúceho kurzu a tento, čo začal 7.1. nám buď stornujú a vrátia peniaze (samozrejme ni plnú sumu), alebo nám peniažky presunú do ďalšieho kurzu, ktorý začne v marci, či v apríli...

jacka
13. jan 2013

@denisenko však pošli slniečko 😎 😎 😎 😎 ...............nám tu sneží tak ak máte málo 😀 😀 😉 ...............kedy sa ti chlapi vrátia?.......................no vidíš ...ešte vás všetkých schová do vrecka 🙂 🙂 🙂
@utka tebe je ako?

letty86
13. jan 2013

ahojte 😉
@denisenko
@jacka to som presne ja-stručná a jasná 😀 😀 😀
@utka
@leninka75 akí ste všetci lyžiari 😵 ...hanba nám, my nie 😀

jacka
13. jan 2013

@letty86 zas len na skok?,,, 😀 😀 😀

jacka
13. jan 2013

@letty86 v tom prípade sa aj my hanbíme..... 😔 😔 😉

jacka
13. jan 2013

@denisenko Simonko je podarený..........už je z neho riadne šidlo 😵 😵 😵
kde ho dáš ked pojdeš jazdiť?

jacka
13. jan 2013

@letty86 aha a už je preč....... 😀 😀 😀

letty86
13. jan 2013

@jacka tu som 🙂 ale čooosi, žiadne hanbenie 😀 to len tak zo srandy, ved vieš 😉

jacka
13. jan 2013

@letty86 tak to mi padol kamen zo srdca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
13. jan 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 ešteže tak 😵
vikinka by mali príst s babkou každú chvílu a matulka si zobrala kamoška a išli sa sankovať, tak sem tam hodím očko, tu za blokom máme kopec, ale sú tam stromy, tak je šmírovanie nedokonalé 😀

denisenko
13. jan 2013

ja som tútúúúúúú...... 😀 my sme boli pri Simonkovi na striedačku...ked prišli chlapi z lyžovačky, tak sa som šla preč.... 😉 ale neviem, ako to budem riešiť neskor....lebo starká sa stará o dedka...pustili ho z nemocnice, ale aby stále pri nom niekto bol.... 😔 😔 😔 ....a sniežik si nechaj...my máme dosť..... 😉
@letty86 ..ja a lyže....španielská dedina...pre mna ani zima nemusí existovať.....tak sa budem hanbiť spolu s vami.... 😀 😀 😀
@jacka kamen?? a ja že čo to tu buchlo..... 😀 😀 😀 ...šidlo?? slabé slovo......taký chodí doudieraný...ach jáj....... 😠 😠 😠 a dneska ma od rána vytáčal...piekla som krkovičku, kapustu a knedlu...a on vobec nechcel jesť, ani jogurt na desiatu, ani svoju ryžovú kašu s jablkami na obed...nič....ale ked som mu dala kúsok mäska tak hned to do seba pratal...jáááj, ten bude celý po mame...my len mäsko aby bolo..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 zapadli ste???? 😀 😀 😀 😀
@utka tak to máte fajn, že vám to môžu presunúť.... 😉 aj my pojdeme, ale asi až od marca... 🙂

utka
13. jan 2013

Ja tiež nelyžujem...

letty86
13. jan 2013

@denisenko
@utka u nás je to tak, nelyžuje mamka ani tato, tak ani deti...ale vy ste zrejme uvedomelejšie 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2013

@letty86 ..ani ja nelyžujem 🙂 😉 ..len trošku na bežkách 😔 ..ale hlupaňa hlúpa som sa prekecla, že keď sa naše baby naučialyžovať tak sa do toho dám aj ja...a prečo by sa toho muž hneď nechytil 😀 😝 😝 😝 ......

..boli sme dnes na na čertove..nádherne bolo, všetko zabnežené, slniečko svietilo.......škôlka super, inštruktori muž a žena, detičky od 9:00 len 4, takže paráda......potom na ďalšiu hodinu sa ich už nazberalo asi 12 😝......aj cena supiš......13 eur na 1,5 hodiny ...bola som prekvapená z Lilky,prvýkrát na vleku a úplne v pohode......spúšťanie tiež, len zatáčanie ešte moc nepochopila, ale bola perfektná 😵 😵 😵 😵 ...rovno sme sa objednali aj na budúcu nedeľu 😉

utka
13. jan 2013

@letty86 u nás tatino kedysi lyžoval a minulý rok zase začal po dlhej dobe.
@leninka75 tak super, že to Lilke tak išlo....

jacka
14. jan 2013

ahojte............

čo to zasnežilo vás 😵 😵 😵 😵 😉 😉

utka
14. jan 2013

Ahojte...
Ja sa musím priznať. Chlapi odišli, ja som zaľahla k telke. A zobudila som sa o 10:30...Ale len čo sa najem, idem makať 😉...

jacka
14. jan 2013

@utka super hned by som s tebou menila.......čo ideš robiť?

utka
14. jan 2013

@jacka pozberala som prádlo a vyvesila ďalšie. A v obývačke som trochu upratala skrinky a šuflíky. Potom som povysávala celý byt a fajront. O 13:30 som bola po Vikiho. teraz píše úlohu a pred štrvrou fičíme na hudobnú.

denisenko
14. jan 2013

ahojte.. 😉
@jacka veru zasnežilo...a stále kydá.... 😝 😝 😝 😝
@leninka75 tak ste mali vydarený den....naši sa tiež chystajú na budúci víkend....ved uvidíme.... 😉 ...to je tam viac detí naraz?...Denisko čo chodil a aj teraz sem tam ide, tak to vždy len jeden inštruktor a jedno dieťa..... 😕

denisenko
14. jan 2013

@utka no super...teraz možeš prísť upratať k nám..... 😀 😀 😀

utka
14. jan 2013

@denisenko no môžem, ale ešte som doma neskončila. Zajtra pokračujem. Som si povedala, že sa nebudem pretŕhať a každý deň upracem trošku. Však mám kedy.

denisenko
14. jan 2013

@utka ved možeš aj zajtra...alebo pozajtra...ja neviem prečo, ale ten bordel vždy počká.... 😀 😀 😀 😀 😀 a mne sa do toho nechce...aj tak je to za 5 minút rovnako.... 😖 😖 😖 ...ja som dnes mala obšívaci den.... 😠 ..niečo zašiť, niečo skrátiť, niečo zúžiť.....tak aspon jedna kopa zmizla..... 😀 😀 😀 😀

utka
14. jan 2013

@denisenko však ja kým urobím poriadok postupne všade, kde som chcela, tak bude aj leto 😉.

denisenko
14. jan 2013

@utka ..bodaj by už bolo...už ma tento sneh nebaví..... 😔 😔 😔 😔 ešteže je doma tatinko, aspon nemusím ísť zas do toho nečasu s Niskom na futbal...bola som pre neho v škole, lebo som sa potrebovala porozprávať s učiteľkou kvoli Deniskovemu písmu...inak by som ani nosík nevystrčila..... 😀 😀 😀 😀

utka
14. jan 2013

@denisenko a prečo kvôli Deniskovmu písmu??? My máme v stredu rodičko. Ja budem teraz chodiť po Vikiho o pol druhej, pokiaľ nemá žiadny krúžok, lebo viem, ako by to dopadlo, keby tam ostal a išiel by s deťmi z družiny von ☹.

denisenko
14. jan 2013

@utka ...lebo som úplne zabudla na začiatku školského roka učitelke povedať, že Deniskjo je obojručný....čiže do 5-tich rokov využíval aj ľavú aj pravu ruku....v predškolskej sa prispôsobil pravákom....on to má aj v tých príjmacích papieroch a vtedy mi vraveli, že to treba oznámiť triednej učitelke...a mna to trklo až teraz, lebo Denisko ked píše, píše dosť škaredo..ale to by až tak nevadilo, lenže on nemá vôbec ten sklon písma ako praváci, bud je to rovno alebo do opačnej strany a aj napriek tomu, že sa snaží, nejde mu to...ono je to preto, lebo kedže je aj ako ľavák, aj ako pravák, mozog jednoducho nepustí.... 🙂 ale tak zas doležité je, aby to bolo gramaticky správne, že áno??

utka
14. jan 2013

@denisenko aha. No aj Viki má taký kadejaký sklon, len nie ten správny...Ale jasné, že základ je správna gramatika. Raz mi jedna kamoška povedala, že keď škaredo píše, bude lekár a on mi to teraz pripomína 😀

denisenko
14. jan 2013

@utka jasné...doktori....ja som si objednala zubára...to budeme potrebovať všetci a dobre zarobí..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
14. jan 2013

@denisenko pekne...ja ani neviem aký by sa zišiel 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre