Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. jan 2013

ahojte

leninka75
15. jan 2013

ahojte..........

jacka
15. jan 2013

@leninka75 ty si čo tu včera ani kuk???

leninka75
15. jan 2013

@jacka ..aaale nejaká som na dve veci 😝 😝 😝 ..........ani rozmýšľať sa mi nechce a aj som upratovala čo som nestihla cez víkend.........a treba mi ísť na úprsav a neviem kedy 😨 ..a ty ako?...čo robíš?.....

jacka
15. jan 2013

@leninka75 tak ja som na tom taky tak.........radšej sa ani nejdem .."chváliť"...............prečo na úrad?

leninka75
15. jan 2013

@jacka len sa "pochváľ" , možno ti potom bude lepšie 😉 .....na úprsav potrebujem potvrdenie pre muža, že aké milióny som od nich dostávala minulý rok 😅 😅 😅 ..vrátia nám dane 😵

jacka
15. jan 2013

@leninka75 aha dalšia čo bude pracháčka.... 😉

leninka75
15. jan 2013

@jacka... jasné!!......to bude toľko prachov, že si za to postavím dom, kúpim auto a dokonca života chodím do roboty len pre zábavu 😀 😀 😀 😀 😀 ......idem pre dieťa 🙂

utka
15. jan 2013

Ahojteee...
@leninka75 náhodou my sme vždy dostali pekné peniažky, keď som bola na MD. Bolo akurát na dovolenku. Dúfam, že to bude aj teraz tak 😉

jacka
15. jan 2013

@leninka75 ty sa máš..... 😀 😀 😉
my ideme von....stavať snehuliakov.....alebo čosi 😉

letty86
15. jan 2013

ahojte 😉
dievčatá, ja s vami žijem uplne naplno 😀 😀 nielen cez den,ale už aj v noci 😀 😀 😀 celú noc sa mi s jednou z vás snívalo, som zvedavá, či uhádnete s ktorou 😉 raz strašne dávno sa mi snívalo aj s aninkou, tak dúfam, že tá, s ktorou sa mi snívalo, teraz sem neprestane chodit 😀 😠
my nič nové...matulo je zbesnený ako sto čertov 😝 , zajtra máme rodičko a dnes som bola viki prihlásit na obed, ale len vo štvrtok...vtedy má krúzok...a to pride po nu a pol 12tej a o 13tej má už kruzok a druhej opat po nu...tak prídem až o druhej 😉

utka
15. jan 2013

@letty86 ahoj.
Tak ja si tipnem, ze s leninkou 😉.

jacka
15. jan 2013

@letty86 ahoj.......................jáááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😉 ...............kedy sa dozvieme správnu odpoved?

jacka
15. jan 2013

@letty86 som rada že nielen mne stáva 🙂 🙂 🙂

dobrú....

jacka
16. jan 2013

ahojte....

nejak to tu viazne 😕 ☹

a moji chalani sú doma....Peťko má hnačku 😝

denisenko
16. jan 2013

ahojte.... 🙂
@jacka Peťko?....máte to na pokračovanie...???? to bude asi nejaký vírus, ked najskor Maťko, teraz Peťko.... 😖 😖 😖
@leninka75 ...ked dostaneme toľko penazí, aby sme ešte nemuseli aj tú milionársku dan platiť.... 😀 😀 😀 ... ja som tiež bola včera nejaká taká nijaká.....Simonko vstal pred 4-tou a len mrnčal...tak som mala celý den na draka..... 😔 😔 a ešte ma vytočil Denisko...učitelka sa na neho sťažovala...odflákol písomku, strašne....proste ju načmáral, ale tak že sa to nedalo čítať...videla som to...a celý den vyrušoval a robil zle spolusediacemu.....ako čert..... 😔 😔 😔 😔 ja neviem kedy ho to prejde???
@letty86 ...no ved povedz..... 😅 😅 😅 😅 ...ja odjakživa netipujem.....neviem prečo, ale nejako som proti.....len bosorujem.... 😀 😀 😀 😀
@utka aj sa chystáte tento rok niekam na dovolenku???...asi nie, že?

leninka75
16. jan 2013

ahojte!!! 🙂 ..toľko vody zrazu všade, brr 😝 😝 😝 .........včera sa nám s Lilkou neskutočne zle chodilo po meste...chodníky samá voda so snehovou kašou 😝 😝 😝 ....ale vybavili sme 🙂 ........ešte sme kúpili aj darček pre Kiku na meniny 🙂 ......

@utka..prečo sa ma chceš zbaviť???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹.......baby pomóc, nedajte maaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....
,,,tie vrátené dane môžu byť max cca 700 eur...podľa toho či si na MD celý rok alebo len časť roka 😉 ...to veru pre nás 4 už na dovču stačiť nebude ☹

@letty86 ..nenapínaj nás!!!...s ktorou sa ti snívalo? 😉...........ten štvrtok pôjde Viki na chvíľku do družiny?.....

@denisenko ..čo sa to s Deniskom stalo?.....žeby tak protestoval proti škole? 😕 .....

@jacka .........zasa??????? ☹ ............teraz si na rade ty s mužom 😝

denisenko
16. jan 2013

@leninka75 ...keby som vedela, tak som rada...ale...neviem, čo sa deje......doma píše celkom dobre 😠 ...slúbil, že sa polepší....uvidíme...povedala som mu, že nebude hrávať s tatinkom šach a ani chodiť lyžovať, pokým sa nepolepší.... 😔 😔 😔 ....žiadna TV, žiaden PC.... 😔 😔 😔 ....Simčovi idú hádam všetky zuby naraz, tak mám dosť z neho celý den, nemusí mi pridávať starosti ešte aj Nisko..... 😔 😔 😔 ......a vy kam na dovču??? 😕 ...snehová kaša.....s kočíkom je to supúer....radšej keby som mala tank, bolo by to lepšie...u nás je odhrnutý len hlavný ťah..... 😝 😝 😝

leninka75
16. jan 2013

@denisenko ..ale máš aj tak pevné nervy, keď toto všetko zvládaš!! 🙂 ...a bábeno, ktorému idú zuby, na zbláznenie ☹ .........s odhŕňaním sa ani u nás cestári nekašlú 😝 .....cesty v dedine si ľudia sami odhrabali a máme tu jedného s traktorom a snežným pluhom, tak keď má starosta naviac prašule, tak sú cesty OK..ale väčšinou starosta nemá 😝 😝 😝 😝 😝 ....
jaj dovolenka 😅 😅 😅 😅 .......sa s mužom už asi dva týždne rehoceme, že moja mamina nám už vybrala......cez Hydrotour na Ibizu 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 .......len nepovedala či nám to aj zaplatí 😀 😀 😀 😀 ...........

denisenko
16. jan 2013

@leninka75 ...super...Ibiza a s deťmi.... 😀 😀 😀 😀 ...práve rozmýšlam, že chcem nechcem idem von ....rovná čiara do lekárne , kúpim nejaké sedatíva a bude klud......dúúúúúfam..... 😠 😠 😠 😠 ...nebrali ste Viburcol??? 😕 ..mna už nebaví, každé ráno vstávať o 4-tej..... 😝 😝 😝 ...celé ruky v puse a len mrnčí....úplne na nom vidno, že by spal...ale nedá sa.... 😝 😝 😝 včera pobudil celý dom....poobede musel aj Denisko hodiť šlofíka, lebo bol nevyspatý..... 😝 😝 😝

jacka
16. jan 2013

@denisenko klobúk dole 😵 😵 😵 sa čudujem že ešte na ničom nefrčíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...................užije si svoje aj Simonko ☹ ☹ ☹ .............................Desniko teda hodil riadny štrajk....kto ho napálil? ☹ ☹ ☹ ☹ čo ste vybavili s učkou?.......

jacka
16. jan 2013

@leninka75 nedaj sa 😀 😀 😀 😀 😀 drž sa zubami nechtami...... 😀 😀 😀 😀 😀 ........................aj ked ..zachvilu pojdeš do roboty tak tu tak často nebudeš 😢 😢 😢 ..................................sa máte.......takú dovolenku......a takú doležitu otázku ako prašule sa nespýtate???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tu su cesty super......kedže pred domom máme hlavný ťah 😝 😝 😝 😝

jacka
16. jan 2013

@leninka75 no dúfam že na rade bude další chlap a mna to obíde 😀 😀 😀 .................aj tak to nechápem.....po týždni?....nie je to nejaké opozdené????..........................ale napchávam ho smectou tak hádam zaberie..... 😉

denisenko
16. jan 2013

@jacka ...nič..len mi to poukazovala..povedala, čo vyviedol...inak že je šikovný, len dosť živý...ale to vieme všetci.... 😠
...frčím, frčím...na koni...... 😀 😀 😀 ....a Simonko je kapitola sama o sebe....v poslednej dobe riešime zubky a to, že vobec nepije....tatinko ho volá Pišta.....hádaj prečo? 😀 😀 😀

jacka
16. jan 2013

strašný hnus je von.....ani tam nepáchneme 😠 😠 😠 😠 ....................hmla....mokro........na nervy 😠 😠 😠

jacka
16. jan 2013

@denisenko si mu všetko pozakazovala....... ☹ ,,......................nebolo to velmi prísne? 😕 😅 .....................Simonkovi dávaj striekačkou....ja som to robila pri Peťkovi ked zvracal..........Pišta..myslíš tú kreslenú madarskú rozprávku?? 🙂

jacka
16. jan 2013

keby ste len videli aká bomba tu padala....... 😠 😠 😠 .......................nič nie je na svojom mieste 😝 😝 😝

leninka75
16. jan 2013

@denisenko ..o Vibrucole som len čítala......o nás zúbky nešli až tak dramaticky ako u vás 😔 .....ale viem, že niektoré maminy dávali aspoň na noc panadol sirup..ten klasický od teploty.....má tam tuším zložku aj proti bolesti......

leninka75
16. jan 2013

@jacka ......moja mamina je neskutočne zaťažená na Hydrotour a Ibizu, Malorcu a Formenteru 😕 ......strašne rada by nás tam dostala, len našťastie na takú dovolenku nemáme prašule 😀 😀 😀 😀 😀 .......

leninka75
16. jan 2013

@jacka ...si nejaká prajná svojmu chlapovi 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre