Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomoooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ja s teba nemožem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................umreli by sme hladom 😀 😀 😀 😀 😀 ........ešteže ho máme 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
4. feb 2013

@jacka hľadaj moja bo ja ti nedááááááám pokoj 😎

jacka
4. feb 2013

@katka1819 ..................no pánečku..... 😀 😀 idem niečo kuk... 🙂 😉

katka1819
4. feb 2013

@jacka ešte že tak 😀 😀 😀 idem baby pohrať sa z drobcom bo mi tu všetky hrnce povyťahoval 🙂 jak sa nudí už

jacka
4. feb 2013

@katka1819 a nechceš radej foto mojho muža 😉 ..........ja som síce našla....ale nič moj a je od septembra..... 😅 😅 😅

jacka
4. feb 2013

@katka1819 poznám ..ale moji už s toho vyrástli 🙂 🙂 🙂 ...............veru povenuj.......zachvílu ti vyrastie 😵 😵

katka1819
4. feb 2013

@jacka nem vymýšlaj !!! tvoju moja tvoju 😉 šup sem s ňou 🙂

leninka75
4. feb 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 ...však čo by sme bez nich robili 😅 😅 😅 ....veď aj môj v sobotu trpel lebo ja som deti okúpala, obriadila, uspala, upratala riady, dala som seba do poriadku a mohli sme vyraziť na ples 😠 😠 😠 .....a muž chudák trpel pred telkou čo mi to všetko tak dlho trvá 😅 😅 😅 😅 ......však to sú tie jedno procesoráky 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. feb 2013

@katka1819 ..čo sa ti nepáči??? 😕 ...nechápenzi, to sa mi občas stáva 😀 ..alebo často??? 😕 😀 ........ale si jacke dala, sa ťa normálne zľakla 😀 😀 😀 😀 ...bež sa pohrať, upratať a ešte prídi 🙂

jacka
4. feb 2013

@katka1819 možem ti dať aj svadobnú tam som za peknú 😀 😀 .....................idem kuk tu so septembra 🙂

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..to by som si aj ja rada pozrela 😵 😵 😵 😵

jacka
4. feb 2013

@leninka75 veru zlakala......pozri ako rýchlo som aj fotku našla 😀 😀

chlapi nemožný 😠 😠 😠 ...................obriadia seba a potom ty si posledná 😝 😝

jacka
4. feb 2013

@leninka75 to vážne 🙂 🙂

leninka75
4. feb 2013

@jacka .....však som potom naschvál predlžovala upratovanie kuchyne 😀 😀 😀 .......sranda musí byť, no nie??!! 😀 😀

leninka75
4. feb 2013

@jacka .. a kde je tá fotka??? 😕

jacka
4. feb 2013

@leninka75 myslíš svadobná.....tá nebude.... 😀 😀 .............ved čakám kedy si ma dá do priatelov.....aby som ju mohla rýchlo zmazať.................to bude foto z oslavi Peťkovej kde sme všetci.......no idem ju tam dať... 😉

jacka
4. feb 2013

@leninka75 vypli elektrinu..........každý den ...vypnu zapnu.....hore dole asi 3x,,,,,,,,,kde to ja žijem ludia moji 😠 😠 😠

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..jaaaj a už som sa tešila .......tak nabudúce 😉

leninka75
4. feb 2013

@jacka ....to je na porazenie!! 😠 😠 ..to robili aj u nás, ale ľudia sa sťažovali, tak niečo podávali na dráty a už je to OK......kto ide pre deti?

jacka
4. feb 2013

@leninka75 daj aj ty dám aj ja..... 🙂 🙂
muž ide.......ved nás tu krásne zasnežilo ja po takých cestách nejazdím 😉 😉

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..brrrrrrrr prišiel mi mail, že stretko z gympla po 20 rokoch ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 .........som na to zízala, že či to fakt je už toľko 😕 .......keď som mala cca 20 rokov tak 40-tnici sa mi zdali starí 😔 .......a pomaly sa tam blížim 😝 .......inak chcú poslať 40 eur, čo sa mi zdá dosť na jedno stretko 😒

jacka
4. feb 2013

@leninka75 no je....... 😠 😠 😠 😠 asi im tam napíšme liebesbrief... 😠 😠 😠

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..fakt??? .....ja nájdem!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..však aj tu kydá!!! 😠 ..začalo niekedy v noci a stále aj teraz 😝 😝 😝

jacka
4. feb 2013

@leninka75 pánečku to letí..............ja mám pocit že som len nedávno maturovala..... ☹ ☹ ☹ ..................4O to je fakt dosť......a ideš?.....................myslím euro..............ved sa tam blížime spolu 😔 ..................to som si myslela že 40 maju život prežitý a nič sa už nedeje.......... ☹ ☹ 😉

jacka
4. feb 2013

@leninka75dobre hladaj idem aj ja.... 🙂

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..treba sa sťažovať 😠 ..však to ani spotrebičom nerobí dobre 😝

leninka75
4. feb 2013

@jacka ....pôvodne som nechcela ísť, s nikým neudržujem kontakty, neboli sme dobrá trieda 😝 .....ale ak pôjdem tak len preto, aby si muž vyskúšal byť sám s dvoma opičkami 😀 😀 😀 .....ja mu doprajem 😀 😉

leninka75
4. feb 2013

@jacka .....veru letí ....presne to som si o 40-koch myslela aj ja 😀 ......

jacka
4. feb 2013

@leninka75 ja už som dala......čakáám.....nieže teraz zdrhneš 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre