Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Aninka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,heheheheheheh 😀 😀 😀
Moj herec až teraz zaspal 😠 😠

denisenko
30. jún 2009

😀 leni, to myslíš vážne s tým plakaním? ☹
tá burka by sa zišla, tu sa nedá dýchať už druhý týžden, asi pojdeme radsej na dovolenku 😀 😀 😀
to bol vtip, ešte si počkáme, aj ked do benátok je to len necelých 3OOkm 😀
leni ponúkaš nevestu?

leninka75
30. jún 2009

v žiline siwi, dochádzam od pov. bystrice.........trošku štreka, ale dá sa.......chodíme s mužom autom, on do tepličky do kie a ja do žiliny........tak to ja som bola doteraz taká tajná pre teba???? 😎 .........

siwike25
autor
30. jún 2009

Aninka ja nemam,iba mamina ale neni doma ešte 😉 😉 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Leninka jaaaaaaaaaaaaaaaaj no asi 😉 😉 😉

denisenko
30. jún 2009

aninka, asi takto? 2 šálky polohrubej muky, 1 šálka kryštálového cukru, 1 šálka mlieka, pol šálky oleja, 2 vajka, prášok do pečiva, vanilkový cukor, hrozienka, oriešky a kakao. všetko zmiešať okrem kakaa, polovicu vyliat do formy ado druhej polovice kakao a doliať. dobrú chuť

leninka75
30. jún 2009

no áno deni, ja mám takú upišťanú dcéru ☹ .........strašne ma to trápi, ale hovorím si, že je to pre jej dobro, že si zvykne na detičky, na učky...........o dva týždne budú prázdniny a ja sa už teraz trasiem ako si potom bude zvykať na škôlku.......ale zasa možno za tie dva mesiace prázdnin sa trošku zmení, dozreje a budú jej detičky chýbať.........no uvidíme........ale neber to tak, že plače celý deň!!!........ona plače vždy ráno keď ju tam dávame, ale pre mňa je to ťažké keď to vidím, tie očičká, ktoré hovoria "čo mi to mami robíš" .....júúúj zlá téma aj mne sa teraz tlačia slzy do očí ........ale každé dieťa je iné...........veď uvidíš ako bude denisko pokračovať......nenechaj sa mojou skúsenosťou odradiť!!!!!!!!

my sme tu taká stredoveká spoločnosť dohadujeme sobáše našich detí!!!......ako som už písala aninka to má dohodnuté s jackou, ešte je tu moja lilka, mirrinkina lianka, bubbina dcéra a chlapci denisko, viki, simonko, ivella má tuším chlapca, levin romanko, ivka má adamka (asi??)..........pozerám, že tu je nedostatok ženíchov 🙂

leninka75
30. jún 2009

koza!!...to čo som napísala, že ženíchov!!!!!!.........neviest je málo!!!!!! 😀 😀 😀 ........aninka teraz trošku vylepší počet so sabinkou, my s našou druhorodenou alex, a uvidíme kto ešte 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

aninka ja ti pošlem bublaninu.........nikto mi ju nechce jesť 😠 😠 😠

denisenko
30. jún 2009

no čo, bude kopa starých mládencov, ale štatistiky hovoria že furt je tých mužov málo 😀 😀
ako dobre že my už máme 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

málo deni veru málo a hrozí im vyhynutie!!!!!!! 😅 😅 😅 .........nedávno niečo také rozoberali v rádiu 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

neboj, hadam to nie je ešte take zle ako s tými dinosaurami, alebo áno?

leninka75
30. jún 2009

ešte si tých našich chlapov užijeme až-až,.........ja by som sa toho nebála 😎 😎 😎 ..........veru ten môj je niekedy riadny dinosaurus!!!!!! 😠 😠 😠 ..........mozok ako liesový orech 😀 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

oprava - lieskový 😉

denisenko
30. jún 2009

to su určite robení cez kopír... 😀 😀 😀 teda aspon niektoré sučiastky určite ano 😀 😀 😀 aj tak nás lubia,no nie 😀

leninka75
30. jún 2009

no musia, kde inde by mali taký full servis 😀 😀 😀 😀 ..........len občas treba urobiť menšie čoro-moro, aby aj oni niečo urobili pre nás 😎

utka
30. jún 2009

baby, super téma 😉...
leni, tú búrku si nechaj, jasné 😠 .
My už máme nevestu. Má zajtra bude mať presne 3 týždne 😀 .

leninka75
30. jún 2009

no tak nič viki je out!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......to je to babuliatko čo ste boli mrknúť v nemocke???.......čo dobré delené si dnes mala utka?? 😉

leninka75
30. jún 2009

deni, to ty si od topoľčian???........či som sa sekla?? 😕

utka
30. jún 2009

Hej, to je to bábo 😉...
Dnes som mala ešte z nedele mäsko plnené šunkou a syrom. A dnes som si na zajtra a pozajtra urobila rýžový nákyp 😝 ... Síce so sójovým mliekom, bez vajec a s umelým sladidlom, ale dá sa 🙂

siwike25
autor
30. jún 2009

Heheheheheheh,vidim vidim..........hehehheeheheh
Mi sme mali super obedik,mnam a čo zajtra???????????????čo varite zajtra???dufam že ideme v sobotu svokre 😠 😠 😠 😠

aninka29
30. jún 2009

bábovečka sa pečie 🙂 🙂 🙂 som šikulka jedna velikáááááááááááááá 😵 😵 smrdí vám tu samochvála??????????? 😀 😀 však musím trošku sama seba pochváliť,leni 😉

deni,presne takú bábovku mám napísanú 😉 akurát tie hrozienka som nedala.........lebo mi neľúbime 🙂

leninka75
30. jún 2009

tak to máš celkom dobré papaníčko utka!!!........tam sa dá celkom dobre variť, že?? 🙂
siwi, teba tá svokruša riadne naštvala!!! 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

leni, originál som od topolčian, a stále sa tam zdržujem, ale stahujeme sa do rajca a teraz sme v sudtirole, tak už ani neviem odkial som
😝 utka, dali ste sa na mladšie?
😀 😀 😀 😀

aninka29
30. jún 2009

ja zajtra robím kapustové halušence 🙂 a zeleninkovú polievku.........ale tú idem o chvílu uvariť,aby bola na zajtra,lebo ráno mám zase jazdy,tak by som to nestíhala 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Leninka to ale poriadne,mala som sto chuti rozplakat a odist ale tu radost som jej nespravila,moja svokra neni zla,ale ked jej šibne tak poriadne 😠 😠 😠 😠 😒

leninka75
30. jún 2009

deni, len tak ma to napadlo, lebo mám "kamošku" z tovarník, a rajec tu máme blízko 😉 .......kedy plánujete príchod na rodnú hrudu?? 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Aninka a to je čo,kapustove fliačky????

aninka29
30. jún 2009

ježiš to čo som to napísala.....že MI..........pánabeka 😠 ............má tam byť MY 😉

aninka29
30. jún 2009

siwi hej 😉 kapustové fliačky 🙂 ................ja všetko volám halušence 😉 sa mi páči to slovo 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre