Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

ahojte!!..... 😉

jacka
8. mar 2013

@leninka75 už predpríprava na víkend?? 😕 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko veru aj nám by sa zišla taká kúra 😀 😀 ......ale nás je všetkých dosť......tak si to možeme dovoliť 😀 😀 😀 ...............len si porob......povar...... 😵 😵 ................prajem pekný víkendík 🙂 🙂

aninka29
8. mar 2013

ahojte 🙂 ...............prajem Vám krásny MDŽ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............nech Vás muži tuľkajú každý deň 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

idem...utekám.....prídem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
8. mar 2013

...tiež sa pridávam a prajem veľa hrebíčkov 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..nie ešte nie víkend, varila som 😉

leninka75
8. mar 2013

@denisenko..ty už botasky? 😕 ..aj ja som chela,ale keď som videla čo sa chystá byť budúci týždeň, tak som ich ešte pekne nechala v krabici..........

jacka
8. mar 2013

@leninka75 nie klincov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
8. mar 2013

@leninka75 čo si varila?.........ja som robila francúzke......Maťulo už týžden pýtal.....no čo pre nich neurobím....že 😀 😵

denisenko
8. mar 2013

@leninka75 ..ja už nosím celý týžden moje milované červené tenisky..... 😀 😀 😀 😀 ....
@jacka už neprídeš, ked pekný víkendík???...ja zas nič dneska neurobím....Simonko plačko má svoj den.....od 4.15 som ho hojdala na rukách....teraz pospal pol hodinku...načo tolko..... 😔 😔 😔 a zas len na mne visieť...... 😔 😔 😔 😔 😝

jacka
8. mar 2013

@denisenko ale ťa vidím.........aj sa ukážeš 🙂 🙂

denisenko
8. mar 2013

@jacka ja som uvarila ryžu...a potom spravím kuracie prsia ako čínu...to bude rýchlovka....a kmínovú polievočku....to Denisko može vždy...... 🙂

denisenko
8. mar 2013

@leninka75 ...hrebíčky.... 😀 😀 😀 ja som dostala kyticu ruží...online..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko ......ja........taký ťažký závislák...................čosi si......len že leninka bola taká stručná že sa predpripravuje už na víkend......málo napísala..... 🙂

jacka
8. mar 2013

@denisenko kmínovú.....to je ako vajíčková alebo aká je to?.............................to máš rýchli obed......pozývam sa 😉 ...............................nerobila si niekedy krémovu mrkvovu polievku?............ja do nich mrkvu nedostanem...tak možno takto...len sa bojím či to bude jedlé 😅 😅 😅

denisenko
8. mar 2013

@jacka ...nie vajíčkovú...len takú kmínovú...ako pre kojacie matky..... 😀 😀 😀 Deniskovi tam vždy opečiem rožky a ten sa zalizuje až za ušami..... 😀 😀 😀 ...mrkvovú...robila som...krémovú....sladučkú....jedlá bola.... 🙂

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..hádaj čo som varila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..však môžu byť aj klince tie sa zídu vždy 😀 😀 😀 ...ja už jeden mám vo váze, som dostala v obchode 😉

leninka75
8. mar 2013

@denisenko ..to si nemala až taký bordel, keď si už späť 😀 😀 😀 😀 ......Simčo možno tuší, že sa bude deliť o pozornosť keď príde návšteva 😉 ........také hojdanie na rukách je už zaberačka, koľko simko váži?

jacka
8. mar 2013

@denisenko aha.......takže nič v nej nie je......len rožok............to som ešte nerobila..................tú mrkovu poliekvu ti aj zjedli???

jacka
8. mar 2013

@leninka75 francúzke 😕 🙂 😀 .,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak potom k tebe nejdem na obed 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko si musela mať riadnu bombu...................................alebo .............si to zmietla pod koberec 😀 😀 😉 😉

jacka
8. mar 2013

mohol by mi muž zavolať že pojde pre deti....................táák sa mi nič nechce....
@leninka75 🤐 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..zásahhhhhhhhhhhh!! 😀 ..veru francuzáky a cesnačka 🙂 ..aspoň na tú prídi 😉

leninka75
8. mar 2013

@jacka ..zavolaj mu ty, nech ide po deti 🙂 ..ako sa vyspinkal?..už dobehol zameškané? 😉

leninka75
8. mar 2013

..a ja že čo je Lolka tak tichúčko a ona strčená v skrinke, všade okolo práškový cukor, celé ruky, ústa aj oblečko, ale taká je spokojná, že "veľmi doblé, je to" 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@leninka75 zabije ma.........už som sa ho včera pýtala.......že ked je vo Zv či by nááhodou..............juj a ten pohlad čo na mna hodil..............pánabeka.......to radšej sa premožem a nenechám ich tam 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rýchlo foť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............................kto to bude riadiť 🙂

jacka
8. mar 2013

@leninka75 tak na polievočku prídem 😵 😵 si ma prehovorila.......... 🙂

denisenko
8. mar 2013

@jacka
@leninka75 .....ha ha..bomba spadnutá ešte stále je.... 😀 😀 😀 len som povysávala..... 🙂 ....10 kíl si nosím na jednej ruke a druhou robím zvyšok...... 😝 😝 😝 ......tak cukor jej zachutil..... 😀 😀 😀 a má pravdu....doblé to je.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre