Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2013

@letty86 ved si spomínala že kašle........len som netušila že to prejde až do priedušiek.... ☹ ☹ v noci ako spinká?...........čo im dávaš?.......................................moji by kukuricu hned vybrali.............takú varenú alebo v konzerve to spráskaju hned........ale ako náhle je na tanieri.......pekne povyberajú 😝 😝 😝 ako popoluška........aj s hráškom detto 😝 😝

robím z tej špeci múky........ 🙂 asi som si zvykla........ 😀 😀

vy sa máte......ako vám bude dobre......na ako dlho idete?..................

letty86
16. mar 2013

@jacka ved aj som myslela, že to nejak ustojí...v noci spinká dobre, iba jednu noc som ju počula kaslat..kasle cez den....berú solmucol, viki aj stoptusin večer a ventolin a matko calcium
do konca týždna...ešte dobre, že vám chutí 😵...matulo mi tiez hrások nezje 😝

jacka
16. mar 2013

@letty86 hádam atb zaberú a bude dobre.... 😉 .....len nech Maťkovi to nezlezie 😔 ...............................aj máte ísť na kontrolu?

to budeš pekne dlho ........bez nás ☹ 😢 😉 🙂 😵

jacka
16. mar 2013

@letty86 ešte detičky spievaju?

letty86
16. mar 2013

@jacka dúfam, že matko to ustojí...na kontrolu pojdeme, ale u svokry....ona je sestrička a pracuje vo vedlajšej dedine, takže tam chodievame, ked niečo vybehne, ked sme tam...a už sme aj tolkokrát boli...vikuska ked bola menšia, tak tam často ochorela 😝 ...tak sme tam varení pečení 😅
no veru...dlho bez netu a vás 😖 😉

letty86
16. mar 2013

@jacka už nie, nastastie 😀
idem ich uloziť...dobrú noc 😵
užívajte si co najkrajšie...celý týzden 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. mar 2013

@letty86 to máte super že dr. je aj tam..... 🙂 😉 😵 ...............veríme že Maťkovi nič vážnejšie nebude 😉 ..............................
potom sa nám ozvi........ako ste sa mali.....a ako detičky 😉

jacka
16. mar 2013

@letty86 budeme.......držkajte sa......dobrú noc 😵 😵 😵

denisenko
16. mar 2013

...uf...drobci v posteliach..podlahy umyté..možem závisláčiť.... 😀 😀 😀
@letty86 tak sa len poliečte.... 🙂 ..u nás pre Deniska vždy rovnaká pizza...margerita plus kukurica.... 🙂 ..a my...čím viac kombináciii, tým lepšie..... 😀 😀 😀 😀 ...škoda, že nebudete mať net... 😖
@jacka ..ozaj..aká je pizza z tej múky???

letty86
16. mar 2013

@jacka 😉 😵 😵

jacka
16. mar 2013

@letty86 tešíme sa na nové info 😵 😉

jacka
16. mar 2013

@denisenko ale celkom fajn.......ked som začala robiť z tej schar.....tak to ani necítiť a už som si zvykal.......ani neviem ako chutí lepková 🙂 ......................a ked sa tam kadečo dá tak to prerazí...................no a muž necítiť nič......... 😕 😠
som chcela niečo...ked ide sestra s deti k tvojej mame.......ona Samkovi vždy donesie jedlo....či im tvoja varí?.......či ako je to.....ved chápeš čo chcem 😉

jacka
16. mar 2013

idem ja......dobru nocku 😵 😵

jacka
16. mar 2013

@denisenko dobrú 😵

denisenko
16. mar 2013

@jacka ...chááápem...no..ked ma navarené, tak donesie, alebo druhý chod, to tiež..ale nie na každý den...mamina aj varí...tak napríklad polievku vždy urobí mamina..bezlepkovú pre všetky deti....aj chlebík mu upečie ked treba...uvarí cestoviny , alebo palacinky...také jednoduché....a zvyšné veci sú väčšinou mrazené... 😉 😉 😉 ..chlapi..ked sú hladný, ani nevedia, čo zjedli.... 😀 😀 😀 😀 ..aspon u nás... 😀 😀 😀

dobrú nocku

denisenko
17. mar 2013

Krasne slnečné ránko 🙂 juj,ale mrzne

jacka
17. mar 2013

@denisenko ....ja som včera odpadla ako zajac.......boli by sme pokecali...aj tak tam figu dávali 😝 ..................a mrazené veci su u tvojej mamy?..................veru ked sú hladný zjedia aj klince..........ved to ani necítiť........že 😉 😉 ................akú máte dobrú maminu 😵 😵 😵

kráááásne je 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..............ale dnu je teplúčko.........my pojdeme zachvílu von.......už len mäsko upečiem....a hotovo.....

vy ste ako spinkalI?... 🙂 🙂 daj dobré správy 😉

jacka
17. mar 2013

huráááá skončila sa formula 😀 😀 😀 😠 😠 😝

katka1819
17. mar 2013

ahoj ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😉

katka1819
17. mar 2013

@leninka75 na tajnáša 😉 ja tiež nikomu ani muk 😀 😀 😀

leninka75
17. mar 2013

ahojte!! 😎 😎 😎

leninka75
17. mar 2013

@katka1819 ..aaale čoby!!! ja kým prečítam, tak ma tu vždy niekto odhalí 😀 😀 😀 😀 😀 .....

katka1819
17. mar 2013

@leninka75
@jacka
@denisenko
@letty86 a aj Zuzanka,Aninka samozrejme 😵 krásnu nedeľu prajem 😀 😀 😀 sa vidíme 😉 zajtra papa 🙂 ,

leninka75
17. mar 2013

@katka1819 ..aj tebe Kati!!! 🙂 ☹ ☹ ..uži si slniečko !!! 😵 😵 😵

jacka
17. mar 2013

😵 🙂 😉 😎

leninka75
17. mar 2013

@jacka ..že aká náladička!!!! 🙂 🙂 😉 😉 😉

utka
17. mar 2013

Ahojte...
Tu je taký pomalý net, že nemám na to nervy. Krásnu nedeľu 😉.

leninka75
17. mar 2013

..prišlo pokušenie od svokry 😀 😀 😀 😀 .......mňamkový opitý izidor 😵 😵 😵 😵

jacka
17. mar 2013

@leninka75 to aby si aj mne niečo napísala 😀 😀

leninka75
17. mar 2013

@jacka ....však som napísala, kuk vyššie 😉 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre