Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. mar 2013

@katka1819....čaf! 🙂 ... a naťukať ništ??? 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@leninka75 .......toto ani ja nechápem..........ja stále dávam na nich..........pozor........oči na stopkách........hlavne pri Peťkovi ............neviem on akoby si o niečo koledoval..... ☹ 😔 .....................................no len či do zimy vás vyhodia aj vás.... 😀 😀 😀 .... 😀 😀 ................................................a babka o tom vie?...... 😕 😕 😅 😉
to vieš že sa teším.......pusa sa jej celou cestou nezastaví 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@utka vidím ťa 😉

leninka75
18. mar 2013

@jacka .....však pôjdeme ku nim keď už budú teplé noci 😀 😀 😀 😀 😀 .......asi to má od babky, ja som jej to nehovorila 😕 .....má to výhodu, dozvieš sa všetky klepy z dediny 😀 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@leninka75 ste to dobre vymysleli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................................takže babka sa už pripravuje že ju bude strážiť 😉
ja viem všetko....v sobotu som sa už dozvedela........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@leninka75 ty čo sa nepochváliš že si dala foto 😠 😉 🙂

leninka75
18. mar 2013

@jacka ..tak ty si krok pred ostatnými!!!! 😀 😀 😀 😀 ........však ti to ukázalo 😉

utka
18. mar 2013

@jacka tu soooom...
Na krčnom sme vyfasovali ATB Augmentin a aj Pamycon ☹. Ale do školy môže chodiť, však mu nič nie je. Len tie hnusné hlieny...ale už počuje, to sa zlepšilo. Len sa nemá namáhať, nemá cvičiť a tak. A to chceli ísť v sobotu lyžovať. No uvidíme, ako bude do soboty. Vonku je otras, zima, sneží...a mne sa nejako nepáči to naše auto, niečo mi tam klepoce. Musí to Peťo kuknúť, lebo tento týždeň autíčko dosť potrebujem...

denisenko
18. mar 2013

ahojte... 😉 žienky...dneska som si dala pokoj od PC...ale..teda dlho som nevydržala..... 😀 😀 😀 😀 ..mali sme ťažkú preťažkú noc..... 😔 😔 😔 😔 😔
@jacka tí smajlovia za tým prijatím.... 😕 😕 😕 😕 len sa pekne teš... 😉 😉 😉 ste mali pekný víkend 🙂 ...čo na kožné???
@utka s Augmentinom do školy??? 😕 😕
@leninka75 ...vy ste tiež tuším mali perný víkend.... 😅

utka
18. mar 2013

@denisenko áno, s Augmentinom do školy...jemu v podstate nič nie je, len je stále zahlienený zvnútra...ani nekašle, ani sople mu nejdú...nič. Prečo sa ti to zdá divné???

denisenko
18. mar 2013

@utka ..tak potom mi je divné, že prečo mu ho dali...??

utka
18. mar 2013

@denisenko kvôli tomu zahlieneniu...má husté zelené hlieny, ktoré mu len počuť a vidno ich len vo vnútri...von mu nechcú ísť... ☹...

jacka
18. mar 2013

@denisenko čože bolo v noci???? 😕 😕 😕 😕 😕 ..........................ja ti neviem ....či som pripravená do školy 😔 😉 😀 .............už bude školák......zmiešané pocity......ved len nedávno som vyplnala prihlášku zo slzami do školky.....a aha ....už škola 😖 ...........brr................................na kožné......čo mal na dlani....tak mu to popraskalo.....má aj niečo na ruke.......bez farby..........už to raz mal a zmizlo to teraz zas....a už väčšie....

jacka
18. mar 2013

@denisenko ..toto..........neviem či tam niečo uvidíš 😅 😅

leninka75
18. mar 2013

@utka ..presne som sa chcela aj ja opýtať na ten augmentin a školu len som čakala, aby ma niekto predbehol, nech zasa zotrieš niekoho iného 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. mar 2013

@denisenko ...aj mňa zaujíma čo sa u vás dialo v noci 😕 😕

utka
18. mar 2013

@leninka75 zotriem??? No ja len robím a píšem to, čo mi povedal lekár...

leninka75
18. mar 2013

@jacka ..moc to nevidno, skús odfotiť z väčšej diaľky......

denisenko
18. mar 2013

@utka ved zas ja to tak aj beriem..len som zvedavá..lebo kolko lekárov, tolko roznych postupov...a niekedy sa človek dozvie, že sú aj iné možnosti...to len tak všeobecne... 😉
@jacka moc tam nevidno..ale radšej chod.... 🙂 mal už aj predtým problémy s kožou? 😕
@leninka75 ..v noci..u nás sa ti dejú veci...... aj s @jacka... Simčo zaspal, a spinkal kludne do 22-hej...potom začal mrnčať a čičíkala som ho do polnoci...konečne zas zaspinkal...o 3-tej vstával tatinko a prted piatou zas pišťal malý pištík.... 😝 😝 😝 ...a zas začal kakať, a kúsať...takže zrejme ho trápia tie jeho nešťastné zúúúbky...a keby len jeho..tak sa mi zdá, že už celú rodinu..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
18. mar 2013

..tak a ja toto už fakt možem.....sneží......do frasa...kedy tá..poondená zima skončí????? 😝 😝 😝 😝 😝

/sorry za výraz/...ale jediné, čo sa dalo ako tak dať na túto stránku/

denisenko
18. mar 2013

@jacka a čo školská taška??...už si nejaké obzerala???

utka
18. mar 2013

@denisenko nie som veľmi nadšená tými ATB, ale snáď zaberú, keď to už tak dlho trvá...A 10.5. ideme zase na fibroskopiu nosa, lebo hrozne zle v noci dýcha a chrápe. Len dúfam, že mu zase nenarástla tá hnusná nosná mandľa... 😠

utka
18. mar 2013

@denisenko včera mi hovoril sused, že čo bol ten teplý víkend /tých 15 st./, tak to vraj bol najteplejší deň v marci. Vraj bude ešte dobrá zima. Tu tiež sneží ☹... A ja už chcem teploooooo...

denisenko
18. mar 2013

@utka si ma nepotešila.... 😝 😝 😝 😝

utka
18. mar 2013

@denisenko hmmm...bohužiaľ ☹

jacka
18. mar 2013

@leninka75 nedá sa mi to odfotiť...nič tam nevidno ani z dialky.....
@denisenko .....taška nič.....ešte sme nikde neboli kuk.... 🤐 😅 😕 ................................inak som som niečo iné čítala ako poondiata 😀 😀 😀 ...................tu nesneží tu fučíííííííííí 😝 😝 😝 ................

ideme sa trošku prevetrať.... 🙂 🙂

jacka
18. mar 2013

@denisenko vy máte skvelé noci...... ☹ toto som si užila s Maťkom.......a pekne dlho.... 😔 😔 .....................................už mu zúbky aspon vidno že idú.?...

už fakt idem lebo sa tam pobijú............ale ....ja sa vráááááááátim 😀 😀 😀

denisenko
18. mar 2013

@jacka ..ja som musela ísť vyprážať rezne....pre mladého pánka...vraj zje dva... 😀 😀 😀 má momentálne reznové obdobie.... 😀 😀 😀 a Simčo už vstal....dospával noc...3 hodiny.... 😖 😖 😖 ..u nás teraz vonku nehrozí...sneží, fučí...ani chudáka psa von vyhnať...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
18. mar 2013

@denisenko ....fúha, desná noc ☹ ..chúďatko malé ☹ ..ale to mu už hádam idú aj stoličky, potvory 😠 .....tie čapíky mu už nedávaš?........to som zvedavá či mladý spráši dva rezne 😀 😀 😀 😀 .......

leninka75
18. mar 2013

@utka ..tuším ten sneh a fičák prišiel od vás .............si niečo také doobeda písala.........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre