Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. apr 2013

@utka ..načo ti potom dali diétu, keď máš dobré výsledky??? 😕 ..aj to budeš dodržiavať?....

leninka75
4. apr 2013

@jacka...fakt nemáte krčmu??? 😕 😕 😅 😅 ..to je čo za dedina bez krčmy?? 😅 😅 😅 ....to potom u vás nefunguje žiadny kultúrny život bez krčmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. apr 2013

@leninka75 no neviem, lebo to mám tam rozdelené na 5 jedál denne ana 21 sacharidových jednotiek...a všetko si vážiť a tak. Asi len vynechám biele pečivo, sladkosti a niektoré druhy ovocia a bude. Však cez veľkú noc som požrala sladkého a dnes výsledk OK...

katka1819
4. apr 2013

@leninka75 no moja ešte že máme internet 😀 😀 😀 kukla som recepty a robím podľa tohoto : strukoviny,cesnak,mrkva,petržlen,zemiaky,cibuľa,soľ,mleté č.korenie,mletá červ.paprika,majoránka,zeleninový bujón,zásmažka a ja pridávam aj mäsko buď bravčové pliecko tak 1/2 kg alebo udené rebierka a mňam 😝 😀

letty86
4. apr 2013

ahojte
@utka vikinke sa chcelo do skoly 😉

utka
4. apr 2013

@katka1819 to môže byť dobreeee...

leninka75
4. apr 2013

@katka1819 ....tuším sme kukali rovnaký recept 🙂 🙂 ...len ja som vynechala petržlen a zásmažku 😉 😉

leninka75
4. apr 2013

@utka ..veru tak, riaď sa vlatným rozumom 😉

leninka75
4. apr 2013

@letty86 ....si nejaká stručná 😉 😉

utka
4. apr 2013

@leninka75 dúfam, že nič nepokazím...

jacka
4. apr 2013

@leninka75 tak a teraz mi povedz prečo si len mne ráno dala taký smailov........ 😠 ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

utka
4. apr 2013

Ach bože....prečo tí chlapi majú vždy čas? Vikimu začína o 17:30 plávanie a muž len teraz vyráža z roboty. A to býva dobrá zápcha...mňa trafí z neho ☹.

jacka
4. apr 2013

@utka poznám............. 😠 😠 😠 😠 😠 to je jedna z vecí ktoré ma dokážu ale že riadne vytočiť 😝 😝

utka
4. apr 2013

@jacka aj mňa...som na nervy!!!

jacka
4. apr 2013

@utka nervy....to je slabé slovo....... 😔 😔

utka
4. apr 2013

@jacka ideme sa asi obliecť a čakať ho von, nech len Viki naskočí a fičia...

utka
4. apr 2013

Stihol to, ale zase sa kvôli tomu pochytíme, keď prídu domov 😝

letty86
4. apr 2013

@leninka75 ja ti ani neviem 😉 kým som vás dočítala, dosiel mi dych 😀 😉
@jacka ja ti odpoviem aj za @leninka75 ohladne tých smajlov, aby som tu trošku viac načmárala 😀 .....teba má najradšej 😵 a kde je vela lásky, tam je aj občasný nasrdený smajlo 😵

letty86
4. apr 2013

@utka moj muž je zas velmi dochvílny, upne neznása, ak niekto meská a my vzdy musíme byť na čas 😝 ...musím toho smajla, lebo oproti nasej rodine máme malé deti a meskajú ostatní....tak sa na to zlostím 😝 my musíme 😠 podla mojho muza a aj tak sa len potom zlostí, ako to robia iní, že nestíhajú 😝

jacka
4. apr 2013

@letty86 wow 😕 😕 😕 😕 😕 .............................ja sa ťa normálne bojím 😕 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😉 🙂 ...........................dúfam že nielen ona 🙂 😉 😀 😀 😀 .......................................a ktože ti vyrazil dych 😀 😀 😉 🙂 😀

jacka
4. apr 2013

@letty86 správne......tvoj muž sa mi páči......tak to má byť....moj by mal dosť lekciu od neho 🙂 😉

jacka
4. apr 2013

@letty86 vy sa ako máte?....................nám tu začalo pršať......dávno nie......................ale vraj tento týžden končí zima.huráááááááá................. 😀 😀 😀 😀 😀 .................a v máji okolo 30st
@leninka75 ........tešíš sa? 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 ..............................................

jacka
4. apr 2013

chalani pozeraju a zase tá Lucia.............pánečku.....ani neviem že ich mám 😵 😀 😀

jacka
4. apr 2013

@denisenko aj sa ukážeš? 😵

denisenko
4. apr 2013

@jacka a to si kde počula že také hice???? 😕 😕 😕 moji...jeden spinká, druhý dojedol druhé kolo palacinbiek a pozerá nepotopiteľný Titanic...dokument.... 😀 😀 😀 málo mi doma mudruje....tak sa vzdeláva..... 😀 😀 😀
@utka ..to dobre poznám.....poviem ti, čo sa stalo mne?....ked sme mali sobáš, tak sme tam mali byť o 14-tej....a o 13.50 chlapa nikde.....súrne akútne musel odhrnať sneh..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale...hlavne že stihol....... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ....veru...aká to kultúra bez krčmy??? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. apr 2013

@jacka tu som ....túúúúúú.... 😉 😉 😉 aj moja polovička ma pred chvílkou vytočila...jáááj...videl, že namáčam deti do vane...a zdrhol mi k starkej.....som si ho bola vyzdvihnúť, lebo mu mobil vyzvána...a tá otázka: ved čo si to nezdvihla???:..tak ja jednou rukou ťahám Niska z vane, druhou krmim už polospiaceho Simča a ešte aj telefon 😝 😝 😝

denisenko
4. apr 2013

...niekedy ľutujem, že nie som chobotnica...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. apr 2013

@denisenko včera..........síce som jedným očkom spala.......ale toto ma prebralo.....na jojke v počasí............ 🙂 .....................Titanic?...kde dávaju?...................................................kulturu maju pred obchodom...flaša v ruke.....a idéééš 😀 😀 😀 😝 .............................................ten sneh bol asi velmi doležity..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....................ale pravdu máš....hlavne že stihol 😵 😵 😵 ...

jacka
4. apr 2013

@denisenko tak tak....chobotnica.......ale to tiež neviem čiby nám to pomohlo.........................................................no vidíš....ja jeho mobil zásadne ignorujem........ 😝 😀 😀 😀 ........

utka
4. apr 2013

@denisenko ach jááááj...čo k tomu dodať??? CHLAPI!!!
@letty86 tak to by som brala aj ja takú dochvíľnosť...
Neviem, čo mám urobiť. ten zub ešte nie je úplne OK, ale dnes už tak nebolí...žeby sa mi ukľudnil?!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre