Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ja ani neviem aké velkosti má jeho hlava..... 😔 .............................to nie je len na čiapke....Maťkovi som kupovlaa vetrovku 9-1é rokov a akurát......v tescu ....tam su divné vlekosti.....Peťko nosí vetrovku .....5-6....je mu dobrá............................................kolená má aké?...modré krvavé?

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...to sa čudujem, ale kolená ma celé...u neho si to vždy odnesú dlane.... 😝 😝 😝 😝 ...to číslovanie...ja už niekedy neriešim, sa teším, že ešte chvílku a budem mu kupovať rovnaké ako na mna...... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................však mu požičiaš svoje 😀 😀 😀 😀 čo kupovať....šetri 😀 😀 😀 😀 .............................tak dlane.......chuda ☹ 🙂 ..................... rukavice 😉

denisenko
12. apr 2013

...som mu v stredu po plavárni kupovala nové veci, pretože všetko mal mokré...a rifle že 128 ..na dlžku fajn, ale na šírku....tak dvaja by tam vošli a to nie je chudý..... 😠 😠 😠

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..už som mu rukavice kúpila.... 😀 😀 😀 ..moje..no to vieš....sukne nosiť nebude.... 😀 😀 😀 😀 ani rifle bokovky ...si myslím... 😀 😀 😀 ale sem tam oblečie moju vestu alebo mikinku..... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko už oblečie?..............ja sa picnem 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................to čo máš za velkosť....hned by som menila 😵 😵 🙂 .................takže ....teraz závidím ja 😉 🙂 .....................................................rukavice aj nosí.... 😉

jacka
12. apr 2013

@denisenko 128 sa aj mne zdá dosť veliká......teda široká 😝 ..........................ja by smo veru nohavice od okan nekupila.....by som sa netrafila.... 😝

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...nezávid...nemáš čo.... 😒 😒 😒 😒 ....čochvíla obuje aj moje tenisky a ešte len to bude.... 😀 😀 😀 😀 ..na tenisky som háklivá...nedáááám...... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ale moja mám čo.............. 😉 závidieť ☹ ...............tam tuky hentam tuky....tuto tuky.....a všade tuky 😀 😀 😀 ...............ale nech hlavne že je mne dobre 😀 😀 😀 😀 😀 ....................................tenisky ...stavím sa že dáš 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ..pojdem pomaličky do hajan.........prší aspon sa hádam dober deti vyspia...... 🙂 😵 .....aby aj zajtra pokračovali v tom dobrom..... 😵

jacka
12. apr 2013

@denisenko dobrú nocku.....pekne sa aj vy vyspinkajte 🙂 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...pekné sny....idem aj ja 😉

dobrú nocku...

jacka
13. apr 2013

ahojte.......... 🙂 😉 😵

denisenko
13. apr 2013

dobré ránko.,.... 😉 práve počúvam, že zajtra , pondelok a utorok má byť krásne jarné počasie....hned mám lepšiu náladičku.... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
13. apr 2013

....a ide sa variť.....dnes kremová brokolicová polievočka a kuracia čína..... 😉 😉 😉 😉

leninka75
13. apr 2013

Ahojte!.......vy nemozete spavat? 😅

denisenko
13. apr 2013

@leninka75 ...ja som bola hore do 23.15...a potom okolo polnoci prišiel moj mužíček...ešte že som zvyknutá na tých 5 hodín spánku.... 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😝

to sa varí...pustila som si Lucie a vyspevujem....ešteže som sama doma..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. apr 2013

..uff...dalšie polienká pod kotol..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2013

@leninka75 neverím že ty si spala do 9tej.... 🙂 🙂
@denisenko to aby ti zima nebola......... 😀 😀 😀 😀 ........

denisenko
13. apr 2013
denisenko
13. apr 2013

@jacka nedalo mi tam tých smajlov.... 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ale ťa vidíííím...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. apr 2013

@denisenko ...to ani simco nebol doma? 😉 .....susedia nedosli zvonit? 😀

denisenko
13. apr 2013

@leninka75 ....spal..našťastie.... 😲 😀 😀 😀 😀 ...susedia..... 😀 😀 😀 😀 😀 čo si..... 😀 😀 😀 😀 😀 už sú zvyknutý, že ziapem po deťoch, tak si isto ani nevšimli...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. apr 2013

...Denisko pomáha starkému spratovávať konáre....som zvedavá, ktorý príde prvý naštvaný..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. apr 2013

@denisenko .....to akože spev a krik po deťoch v rovnakej tónine??!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .......prvé prídu konáre 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. apr 2013

.....trampolína nahodená deti sa môžu vyblázniť 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. apr 2013

...a dokonca sa u nás rozvidnieva!! 🙂 🙂 🙂 .......žeby to bolo tým, že umývam okná ??!! 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
13. apr 2013

ahojte
upratovací maratón za mnou 😝 , aj slniečko sa skrylo a už kropí

matulka prijali do skolky...som v to dufala, ale teraz som z toho taká nijaká....už mám na papieri, že je velký chlapček....manzel skonštatoval, že neviem, čo chcem 😅 😝

denisenko
13. apr 2013

@letty86 ..to už do školky???? 😕 😕 😕 ...ten čas fakt letí..... 😔 😔 😔
@leninka75 už si doumývala???.....príd aj k nám..... 😉

katka1819
13. apr 2013

achooooooooooooooooj 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre