Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2013

@letty86 už kecia riadne 😵 .....?.........................veru chodte...dnes bude vraj celý den 😎 😎 😎 😎 ..........ked prídu chalani vyrazíme aj my tam

leninka75
18. apr 2013

letty86...Lilka mala to byciklo-odrážadlo a neviem si vynachváliť 😵 😵 😵 😵 😵 ........Lolka ho už skúšala, ale ešte má ktrátke nôžky 😀 😀 😀 ..a sedlo už nejde nižšie 😉 .......s tvojím mužom si sedím v presnosti a s tebou so skorým šedivením 😉 😉 😉 ...tiež celá hlava šedivá, rýchlo mi to vyrastá pomaly každý mesiac musím dofarbovať ☹ ☹ ☹ ........

..viete čo ja som aj rada, že naši chodia do školy v prírode až neskôr, však Lilina by skolabovala 😀 😀 😀 😀 .....a na druhej strane nechápem načo to organizujú pre deti z dedinskej školy 😅 😅 😅 .......však my sme v prírode stále 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ 😀 😀 tak ja mojich nepustím........tiež su medzi zvermi 😉 😀 😀 ..................ja ich ani nedám som počula ako zle sa učky správaju k deťom...................mám výhovorku...ich chorobu 😉 ......ked sa možu dr., vyhovárať bude sa aj ja 🙂 😉

jacka
18. apr 2013

@leninka75 to farbíš všetky vlasy či len tie vyrastené...?..................akú používaš?......sama robíš?...

leninka75
18. apr 2013

@jacka ...vieš že by som rada mala skrytú kameru, aby som vedela ako správa jednak Lilina a tiež ako s nimi robí učka 😒 😒 😒 😒.........u nás sa občas normálne zvery zľaknú tých mojich zvercov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2013

@leninka75 ja tiež........alebo sa premeniť na mušku a lietať okolo 😉 😀
😀 😀 😀 😀 😀 kto sa koho viac bojí 😀 😀 😀

letí ten čas......o chvilu idem pre nich 😉

leninka75
18. apr 2013

@jacka ......keďže si to farbím sama, tak vždy komplet celú hlavu a kupujem si tie penové farby, lepšie sa mi s tým samej robí 😉 😉 😉 ..naposledy som mala klasiku palete ....ale začiatkom mája chcem ísť ku kaderníčke aby som to mala čačané na tú našu nešťastnú gymplácku stretávku 😝 .........ty akú používaš??

leninka75
18. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........no hádaj!!!...... 😀 😀 😀.....občas aj pes utečie 😀 😀 😀 😀......aj my idem von 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵...a poobede som sa rozhodla, že ideme na dámsku jazdu 😀 😀 😀...pôjdeme sa prejsť do prírody 😵 😵 😵 😵 ......takú mám na to chuť po tej nekonečnej zime 😵 😵 😵 😵 😵 .......a predvčerom sme boli napodbeľ, ale asi skoro lebo sme našli len asi 5 kvietkov ☹......

jacka
18. apr 2013

hurá konečne som sa dohrala z ihlou........... 😝 😠

leninka75
18. apr 2013

@jacka .....dávaj si pozor!!! ...a poriadne si ich vystískaj 😵 😵 😵 😵 😵 .......možno kuk večer, ale nevím nevím, pustila som sa do poriadneho upratovania, takže každá voľná chvíľka je využitá 🙂 😉 😉....pa

jacka
18. apr 2013

@leninka75 ja ešte žiadnu.........ale ked mi to ešte niekto povie tak bežím do drogerie ☹ 😠 😉 .........................................tak predsa ideš?......asi sa velmi netešíš......prečo?

leninka75
18. apr 2013

@jacka ......ale že aké ty máš hračky!!! 😀 😀 😀.......aby si sa nepichla a nezaspala ako ruženka 😉 😉 😉 😉........

jacka
18. apr 2013

@leninka75 aj som si myslela kto víťazí 😀 😀 😀 .....................................my pojdeme na bicykel......podbel neviem kde tu rastie asi nikde...... 😝 ...........................................................vystískam....... 😵 😵 😵 moje poklady...... 😵 včera boli ako odtrhnutý z reťaze.....tak hádam sa polepšia 🙂 ...................pa pa.......tak dufam že nie zajtra sa uvidíme 😕 😉

jacka
18. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 hračky............ 😀 😀 😀 toto je tá najmenej oblubená 😀 😀 😀 ................už končím bežím pre deti 😎 😎 😎 ........na presný čas 😀 😀 😉 musím

leninka75
18. apr 2013

@jacka ..zašívala si deťom diery, čo?? 😉 😉 😉 ...........idem 😝 😝 😝 ....na gympel v podstate nemám žiadne spomienky..akoby to obdobie ani nebolo 😕....s nikým z nich nie som v kontakte..takže samé dôvody an to neísť 😀 😀...a teraz vyzerám ako nejaký "odľud" 😀 😀 😀

leninka75
18. apr 2013

@jacka ....pa 🙂

jacka
18. apr 2013

@leninka75 presne.......ešte záplaty musím dokupiť 😝 ..................uvidíš bude dobre 🙂 .................že odlud 😀 😀 😀 😀 😉

utka
18. apr 2013

Konečne sedím, dočítala som vás...

jacka
18. apr 2013

@utka ako si dopadla? 🙂

jacka
18. apr 2013

😎 😎 😎 😎 😎

utka
18. apr 2013

@jacka výborne!!! Na diabetológii som mala nalačno 4,78 a po raňajkách po hodine a pol 4,89. Tak super a to som ani diétu nedržala...A bola som aj na hemoške a tam som mala 121tis. doštičiek. Tak sa vytešujeeeem 😀

denisenko
18. apr 2013

ahojte...ja som len na skok... 🙂 🙂 🙂 ....máme veselo, kedže Simonko je po očkovaní a sbolavým cikačom...takže lepšie zdržiavať sa vonku, nech na to nemyslí..... 😝 😝 😝

utka
18. apr 2013

@denisenko ahoj...chudáčik malý. Nech rýchlo prestane bolieť!

leninka75
18. apr 2013

@utka ......super!!!!!.....tesim sa s tebou z dobrych vysledkov!!!!.....a dufam, ze sa to taktp udrzi 😵

leninka75
18. apr 2013

@denisenko ......juj zlatinko.....dufam, ze noc bude dobra......a preco ho vlastne boli pipik? 😕

utka
18. apr 2013

@leninka75 ďakujeeeem...ja som to vedela, tušila, že dnes to bude OK 😉...

denisenko
18. apr 2013

@leninka75 ...lebo z jedného kuska sa mu to nedalo dobre pretiahnuť...ale to by sa možno časom poddalo...alebo by mu to urobili neskor, tak ako Niskovi..no, čo už...má to za sebou.....noc...to je to, čoho sa bojím...aj teraz ho len nosím na rukách, nožičky mu opuchli, sadnúť si nechce.... 😔 😔 😔

jacka
18. apr 2013

@denisenko ☹ ☹ ☹ ..................to aj Maťkovi robili......užili sme si...................ani Peťko to ešte celkom nemá 😅 .....ani to nejdem nikomu ukazovať........hádam sa s ním pohrá tak to pojde 🤐 .......................dufam že budete mať dobru nocku....daj mu niečo.......aby sa dobre vyspinkal.....

jacka
18. apr 2013

@utka super....... 😵 😵

jacka
18. apr 2013

@leninka75 aby si nepovedala.... 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre