Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. apr 2013

ránečko!!! 🙂 🙂 .......

@jacka ..ako včera na úrade??.....priznala si tie milióny čo máš doma pod posteľou??? 😀 😀 😀 .........muža naďalej drží ten pracovný elán??? 😀 😀 😀

@letty86 ..pekná fotečka??? 🙂 😉 ...tak som zistila, že tie plače asi nebude vzdor, ale nejaká choroba ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......v noci mala lolka teplotu ☹ ☹ ☹ ☹ ...uvidíme dnes.....

@denisenko ..stihla si včera záhradu??...... 🙂 ......chcela som sa opýtať či dávaš simkovi to železo??

utka
25. apr 2013

@leninka75 zase tie nekonečné choroby? ☹. Nech je Lolka rýchlo fit!!!

jacka
25. apr 2013

@leninka75 .......nuž vybavila......dala som čo som mala.....a chcela od muža papier od soc. poisťovni ..........prídem tam....to vraj nerobíme na počkanie...ostal mi rozum stáť..........jeden papier vytlačiť...........fakt problém.......a to chcela ešte nejaku žiadosť na to............ja že nemám.....tak dala papier vraj toto vypísať...............a že nám to pošlu poštou....a ja jej......potrebujem to do 30.4........že sa bude snažiť to stihnuť má veeeela roboty...........aj tak to nestihne....... 😝 ....................................a boli sme na ko na krčnom.....vraj bude mať alergicku nádchu.......ha ha....vtipálek...... 😝 😝

jacka
25. apr 2013

@leninka75 a muža to držíííí 😀 😀 😀 😀

utka
25. apr 2013

@jacka mám pocit, že aj Viktor to má alergického pôvodu...

jacka
25. apr 2013

@leninka75 čo je Lolke?........nechala si ju domka?...ideš aj k dr.?............juj chuda ☹ ☹

jacka
25. apr 2013

@utka ......len to nie.... ☹ ☹

katka1819
25. apr 2013

Čafte 😀 😎 😀

jacka
25. apr 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

utka
25. apr 2013

@jacka hmmm...nenarobíme nič ☹. Dnes alergie číhajú všade ☹. A leninka písala o Lolke, nie o Lilke. Ale už mám aj ja chaos z toho 😀

denisenko
25. apr 2013

žienky....nestíííham...ale to asi všetci, že?.....hlavne ked je tak pekne vonku,..... 🙂 🙂 🙂

utka
25. apr 2013

Asi tu stíham iba ja, aj to preto, že Viki bol na plávaní s tatinom a ja doma 😉...Ináč by sme boli určite vonku na ihrisku.

jacka
25. apr 2013

@denisenko asi tak nejak.....len neviem kto tu bude v uhorkovej sezone 😀 ☹ 😉
@utka Viki je už o.k?

zajtra ma čaká zubár....hurá 😠 😠 😝 ......takže doobeda ma nehladajte ak bude mať kto 😀 😀 😀 😀 😀 😉 potom pre detičky........a zas dookola 😝 😝

dobru nocku....krásne sníčky 😵 😵

utka
25. apr 2013

@jacka Viki občas zakašle, málo, aj soplíky sú už menej...Takže v podstate je OK.

katka1819
26. apr 2013

dobréééééééééééé ránko 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 slniečkovééééééééééééééééé 😉

denisenko
26. apr 2013

dobré ránko.... 😉
@jacka ..ja ti mám taký pocit, že už uhorková začala.... 😀 😀 😀 😀 ...a na tom krčnom....to ako ked som bola ja s Niskom....ja tam vidím alergiu.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....to máme asi všetci..... 😀 😀 😀 😀 ale do školky by ti to malo stačiť... 😉 😉 😉 😉

@leninka75 nechystáte sa v nedeľu do Mirage na výstavu mačičiek???.....ja už som mala dávno sľúbené, že pojdeme...ale dneska, ked som to pripomenula mojej drahej polovičke..poriadne sa na mna zaksichtil...a že pojdeme, ale len ked kreditku nechám doma.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....že už vidí, ako mu tam budem vyplakávať....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2013

@katka1819 ...si ma obehla...nehráááám sa s tebou..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
26. apr 2013

Ahojte...
@jacka ozaj, dobrý nápad. Nech ti krčná napíše, že je to alergia a dáš ten papier do škôlky a už nebudú môcť pindať kvôli soplíkom... 😀

leninka75
26. apr 2013

ahojte!..... 😎 😎 😎

..takže z našej choroby sa ukázala brušná viróza..cca 24 hod teplota a bolenie bruška a samoška plač, plač, plač 😔 😔 😔 😔 ...............zdá sa, že už je to OK.......ďakujem, že ste na náš mysleli!!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

leninka75
26. apr 2013

@jacka .....takže na úrade klasika 😝 😝 😝 .......aby nemali mozole na zadkoch a jazykoch z toľkej roboty 😠 😠 😠 😠 ...........pobavila som sa na diagnóze stanovenej z kukuča do nošteka 😅 😅 😅 😅 .........ale zasa čo by sme chceli od našich Dr., teda česť výnimkám 😉 ...............držím palce, nech netreba nič robiť u zubára!!! 😉 ........
....ja viem, že tá zhoda mien mojich báb je mätúca, ale Laurika mala virózu..Lilka je OK 😉 😉 😉 😉

leninka75
26. apr 2013

@denisenko ..jeej o tej výstave som nevedela 😕 .......normálka, že živé mačky???........je to aj na nete???.....kôli Laurinke by som šla ona rada "aňavy" ako volá mačky 😀 😀 😀 ..len zasa ak bude pekne muž bude asi chcieť robiť niečo vonku ☹ ......ozaj a vy máte ešte Lilu??:....

leninka75
26. apr 2013

...ozaj a prišiel mi papier zo školy, že laurinku neprijímajú do škôlky 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

denisenko
26. apr 2013

@leninka75 ...prečo neprijali??... 😕 😕 😕

denisenko
26. apr 2013

@leninka75 ...má to byť od 10-18..a vraj vyše 300 mačičiek.... 😉 😉 😉

utka
26. apr 2013

@leninka75 tešíš sa, že ju neprijali, čo???

leninka75
26. apr 2013

@utka ....aj hej! 😉 ...stále ju mám za bábätko a nejako mám väčší problém než to bolo pri Lilke dať ju cudzím ženám na trištvrte dňa ☹ ......

leninka75
26. apr 2013

@denisenko .....tak potom treba natrafiť ne nejakého geisena a bude po probléme s kreditkou 😀 😀 😀 😀 .......nezobrali ju lebo k 1.9. ešte nebude mať tri roky, takže by s tým mali "big" problém čo sa týka predpisov 😒 😒 😕 😕 😕 😕

leninka75
26. apr 2013

..a asi ju predám lebo furt len mravčí 😝 😝 😝 , takže škôlka je tým pádom vybavená 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2013

@leninka75 ...sa asi dohodli so Simčom.... 😀 😀 😀 oid pol osmej je v postielke...a skúša moje nervy..... 😝 😝 😝 ...ale nevezmem ho, je taký unavený, že nevládze ani stáť, a mna to nebaví celý den ho nosiť na rukách...... 😝 😝 😝 ....a teraz isto zaspí, lebo o 10-tej som chcela ísť na námestie, bude tam nejaké bábkové divadielko....fakt mi to robí naschváááál...... 😝 😝 😝 ...aj by som ho predala..ale by mi ho rýchlo vrátili...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2013

...a spí...aspon som si okná umyla... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre