Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. máj 2013

@utka joj, nezávidím Ti....

utka
16. máj 2013

@denisenko dík. Ani ja si nezávidím. Už dve noci som spala max. 6 hodín a fakt nevládzem. Ale nejako to doklepeme...

jacka
16. máj 2013

@utka aj mna to čaká....ale ešte niečo horšie......... 😝 😝 😝

@denisenko ako si posadila...

Maťulo ma zajtra vystupnie.....sa tak teší.....povedal mi básničky aj ostatných deti.........ja tam budem revať 🤐 ☹ 😔

dobru nocku..... 😵 😵

utka
16. máj 2013

@jacka čo horšie? Nebodaj stierkovanie? Nás to vraj tiež už na budúce čaká...máme len obyvačku a kuchyňu vystierkovanú...Viki mal pred týždňom v utorok besiedku a mala som čo robiť, aby som sa tam nerozrevala od dojatia.
Dnes už bol chvalabohu veselý. Akurát sa obliekali do masiek, majú karneval 😉.

utka
16. máj 2013

Takže chodba raz namaľovaná, zajtra druhý krát. Spálňa dva krát bledé steny, zajtra ešte tmavé. Dúfam, že to stihneme 2x, aby sme mohli v sobotu už nakomplet poupratovať.

denisenko
17. máj 2013

dobré ránko... 😉
@jacka ....posadené.... 😉 😉 😉 😉 ....Maťko je šikovný, ked vie aj ostatné básničky...aj Denisko mi vždy odrecitoval celý program.... 😀 😀 😀 teraz sa mali na dnes naučiť báseň...3 slohy....a včera dostal z nej jednotku...ešteže sme sa ju vobec neučili... 😀 😀 😀 počúval ostatné deti a zapamätal si..... 😅 😅 😅 😅 😅

denisenko
17. máj 2013

@utka aké farby ste nakoniec dali???? 😕

jacka
17. máj 2013

ahojte...

@denisenko no vidíš ved aj Denisko je šikulka 😵 😵 .........a pamäť ma potom bohovskú 😵 😵 🙂

@utka neboj stihnete..............no a tí stierka neviem či bude robiť......ale chce meniť okná....a kedže aj znížiť strop tak okná zmenšiť....... 😝

denisenko
17. máj 2013

.....fúúúú.....bola som zaniesť Niska do školy a v obchode...teda...teplúúúúčko a on nechcel kraťasy..... 😕 😕 😕 😕 len vietor fúka...a asi aj niečo dofúka, lebo mne sa tak točí hlava.....jedného dňa odpadnem.... 😝 😝 😝 😝

jacka
17. máj 2013

@denisenko aj u nás je teplučko......ale kratasy som im veru nedala.....hlasia burky a tu je už zamračené a prežiju aj v teplákoch..................................no aj mne sa točí svet.........aj by som si niečo dala.......ale idem autom...............................včera menil pneu ma mojom 😀 😀 aute........a vravím mu vieš čo ja keby som dostala defekt som pravá blodníka...........nedokázala by som si vymeniť..............................odpoved....v.raj si mám niekoho stopnuť......ha 😠 😠 😀 😀

jacka
17. máj 2013

@leninka75 😵 😵

leninka75
17. máj 2013

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂

@jacka..však nestíhačka 😝..kým prečítam, popozerám 😉.........zober veľa vreckoviek a kľudne si poplač, však je to od radosti aký sú tí naši miláčikovia šikovní 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
......aj ja mám na balkóne rajčinu - chery 😵 😵 😵..už sme aj oberali 😵 😵 😵

@denisenko ..langoše môže hocikedy a také fajne nacesnakované 😀 😀 😀 😀 ...čakám kedy si ku nim vypýta pivo 😀 😀 😀

@utka..super, že si mala dobré výsledky 😵 😵 .....podľa foto ma Viki asi dosť malú izbičku, či to na tej foto skresľuje?....potom nám ukáž aj ako ste vymaľovali.........

leninka75
17. máj 2013

@denisenko...iba sa mi to zdalo, alebo si fakt tu??.... 🙂 ...lebo sa ťa chcem opýtať či si niekedy robila špargľu??....pamätám, že si o nej písala keď ste boli v IT..len už neviem čo 😒

jacka
17. máj 2013

@leninka75 aj ja som ju tu zazrela........ale záhadne zas zmizla 😕 😕

to fakt ste oberalI?,......a bolo dobré?....................................................plakať........sa budem hanbiť 😔 ...doma asi potom v klude 😉 .............................ja ti mám taku chuť na langoše...... 😵

leninka75
17. máj 2013

@jacka .....ja mám taký, ale že riadne slnečný balkón 😵...a rajčinu mi dala mama s už zelenými rajčinkami a krásne došli...a vieš si predstaviť aké boli mňamkové také zo slniečka a voňavééééééé 😵 😵 😵 😵 ......už dochádzajú ďalšie 🙂
.....tebe vtedy tie langoše nedošli?? ☹ 😀 ...tak dojdi ešte mám cesto v mrazáku 😉

jacka
17. máj 2013

@leninka75 ved som čakala na pozvanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................teším sa aj ja na takú paradajky 😎 😎 😎 😎 😎 .....to odkial mala tvoja mamina?

jacka
17. máj 2013

zas nám opravuju cestu..... 😀 😀 😀 ....pred domom niečo vypluli.....a tam dalej sa snažia 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
17. máj 2013

ako hnusne je vonku.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
17. máj 2013

@leninka75 som tu...jedným okom a prstom..... 😀 😀 😀 špargľu...milujeeeeem.....najradšej len uvariť , poliať maslom a trošku posypať strúhankou.....alebo preložiť šunkou a holandská omáčka...mnááám..... 😵 😵 😵 si mi narobila chute... 🙂 🙂 🙂
@jacka hnusne??...u nás svieti....ibalgin na hlavu pomohol 😀 😀 😀

leninka75
17. máj 2013

@jacka ...pozvanie máš tak šup šup 🙂 🙂 🙂 🙂............... tuším kúpila v baumaxe 😕 .....

leninka75
17. máj 2013

@leninka75 ..aj u nás sa cestári snažia 😠 😠 😠 ..polejú asfaltom, jemne, aby sa nepovedalo a posypú kamienkami...prvý dážď a jama je späť 😠 😠 😠

leninka75
17. máj 2013

@denisenko ..koľko sa varí??....som niekde videla, že cca 20 min......posypať stúhankou len takou či opraženou??:....

jacka
17. máj 2013

@leninka75 píšeš sama sebe?.... 😀 😀 ..........................tak letím 😵 😵 😵 😵 😵 ..................................presne jedna búrka a je to fuč 😝 😝 😝 😝 ..................ale teraz je tam aj bessy....tak to robia asi tak ako maju 😅

denisenko
17. máj 2013

@leninka75 ...hej..asi 20 minút..do vody trošku cukru a bieleho vína...a dosť masla.... 😉 😉 😉 strúhankou len takou obyčajnou..... 🙂

denisenko
17. máj 2013

@jacka ..bessy???.....fičíte na carsoch??? 😀 😀 😀 😀

jacka
17. máj 2013

@denisenko zamračené a ako vždy fúka vetrisko 😝 😝

jacka
17. máj 2013

@denisenko sa chytáš poznáš............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................to vždy ked vidia ten stroj tak mu inak ani nepovedia.... 😀 😀 😀

jacka
17. máj 2013

@denisenko vy sa ako máte???? 🙂

leninka75
17. máj 2013

@denisenko ..dikes!! 🙂 🙂 😉 😉 .........ozaj a druhé oko a prst máš kde?? 😀 😀

leninka75
17. máj 2013

@jacka .....poznáš to, že nič nikomu všetko sebe samému 😀 😕 ..tak si teda sama napíšem 😀 😀 😀

..idem na poštu a do školy..pa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre