Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2013

Simonko v posteli....už hodinu..nechcite počuť tú jeho hatlaninu....ale pusa sa mu nezavrie..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@denisenko už aj tu....... 😎 😎 len zima....brrrr................................susedom?...na druhej strane to vyzeralo strašne .........úplne bielko tam bolo...... 😝 ....................nie som zlá 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@denisenko aj moji už spinkaju....niečo ich zmohlo 🙂 😉 ......a dnes boli teda že katastrofálny......úplná ignorácia...... 😠 😠 😠 😠 😠 ale už je dobre 🙂 🙂 🙂 .....vystískali vymojkali sme sa..........a..........vylubkali..... 😵 😵

denisenko
21. máj 2013

@jacka ..u nás to dnes celkom šlo..teda...ked si odmyslím tú Bytčicu, ked sa naháňajú po dome..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale aspon sa zabavia...... 😀 😀...chi,chi...som si nastavila budík..že : 5.20...ešteže každé ráno vstávam o 5-tej...ale tak...zákon schválnosti, že áno...pre istotu.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@denisenko ......som aj ja nejaká nervná 😠 😠 .........tetka došla ......budem rada ked čím skor vypadne 😠 😠 😠 😝 😝 ...................................a niečo mi ušlo??.....kam ideš zajtra?....na tu endo?...

denisenko
21. máj 2013

@jacka jj..nič ti neušlo.....idem k upírom...sa dať odkrviť..... 😀 😀 😀 ..všetci moji chlapi už spia...tak sa s vami lúčim...dám horúcu vaňu a pojdem do hajan..pekné sny 😉

jacka
21. máj 2013

@denisenko príjemné odkrvnie.....síce neviem prečo ti ju idu brať ale hádam povieš 😀

dobru nocku 😵

utka
21. máj 2013

Dobrú nôcku.

katka1819
21. máj 2013

babyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 kukajte prvé dve sú ešte za slobodna 😉 tehu v modrom triku som čakala Peťka 🙂 posledná foto tehu s Matúškom 😉

denisenko
22. máj 2013

dobré ránko 🙂
..niekto si tu robí zo mňa dobrý deň...že: mamí,môžem si už spraviť raňajky?

denisenko
22. máj 2013

@katka1819 poriadna kočica.,a máš super vlasy 😉

jacka
22. máj 2013

ahojte 😉

@katka1819 🙂
@denisenko ty prečo vobec chodíš spávať??? 😀 😀

leninka75
22. máj 2013

ránečko!!.....

.....mne nikto nííííííííííííííííííííč ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝

leninka75
22. máj 2013

@denisenko ..však si ho mala poslať nech urobí celej rodine 😉

leninka75
22. máj 2013

@katka1819 ..podľa mňa si kočka stále 🙂 🙂 😵 😵..aj s troškou sadielka 😉 😉 😉 😉........

leninka75
22. máj 2013

@jacka ....ja vidím dnešný deň otrasný 😝 😝 ..hneď ráno asi Lilka vstala hore riťou, tak som sa musela rozčúliť 😠 😠 😠 😠 😠 .......nech už je večer .....

jacka
22. máj 2013

@leninka75 o dnešnom dni mi ani nevrav............rýchlo varím.....aby som mohla ísť na Maťkove vystúpenie....potom logo......nervy v kýbli......všetko mi padá.....už som dve vajíčka zbieral po zemi....a to ešte ani 8 nie je 😝 😝

leninka75
22. máj 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
22. máj 2013

ahooooooooooooj 😀
tak ako tatry či poľana ???????? 😀 😉

jacka
22. máj 2013

@leninka75 😵 😵 😵

leninka75
22. máj 2013

@katka1819 ..ahoj!! 🙂 ...............poď cvičiť 😀 😀 😀 😀 ..........dáme skype a že ktorá dlhšie vydrží 😀 😀 😀 😀 ...........Tatry 🙂 🙂 😉 😉 😉 ....a ty??? 🙂

katka1819
22. máj 2013

@leninka75 neni kedy teraz cvičiť 😉 deti mi nedovolia.... musím s nimi von sa vyluftovať 🙂 možno si dám zopár dĺžok na dvore 😀 že beh 😀 😀 😀 noooooooooooooo a tatry sú fajn 🙂 len cenovo ??? my musíme teraz šetriť 😅 😅 😅 sme kúpili deťom trampolínu a Peťovi treba do školy pokúpiť výbavu a chceme ešte do začiatku školského roka kúpiť detskú izbu (doteraz nemali naporiadok detskú len akože) ...no neviem čo mi na tie tatry manželík povie 🙂)) ja by som bola za niečo menej finančne náročné momentálne,tento rok veru u nás žiadna dovolenka nehrozí.... 😔 🙂

katka1819
22. máj 2013

ideeeeeeeeeeeeeeeeeeem papa

denisenko
22. máj 2013

čavte, čavte, čavte.... 😉 😉 😉
@jacka ...že načo chodím spať?...zo zvyku, ked vidím posteľ..... 😀 😀 😀 ....sa Ti darí od rána 😒 😒 😒
@leninka75 to ako cez skype cvičíte?????.......stíhate aj kecať??? 😀 😀 😀 ...čo Ti Lilka vyviedla?...my sme museli dneska doniesť do školy zber papiera...posledný den mali...a včera učiteľka odkázala, že ešte nikto nedoniesol ani gram....... 😝 😝 😝 😝 ...ešteže starká má zásoby..... 😠 😠 😠 😠

odkrvená....a zajtra zas.... ale ku gyne...a to zas bude..naposledy mi sestrička prepichla žilu...... 😝 😝 😝

utka
22. máj 2013

Ahojte...
@denisenko a bola si len na odber, či aj u dr.? Kedy budeš mať výsledky?

jacka
22. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ja zo zvykuje jem...ty spíš 😀 😀 😀 😀 dobré 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................................a už mi povieš prečo chodíš po dr,?......a na gyndu prečo na krv.........daj ma trošku do obrazu............ved vieš aká som zvedavá táto neistota ma ničí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
22. máj 2013

@jacka ako robíš bazový sirup? Máš nejaký zarušený recept? Díky...

denisenko
22. máj 2013

@utka bola som len odber.....výsledky budú v pondelok.....sa tešííím... 😠 😠 😠 😠
@jacka ...no...to chodím na kotrolné vyšetrenia.....teraz na krv, v pondelok na vyšetrenie...a ak bude dobré tak ma konečne vyradia.....dúúúúúfam.....a na gynu..ved to poznáš...mala som prísť, ked dokojím....ved čo je to polročný sklz?????? 😀 😀 😀 😀 ma dod..e ako sýkorku....a musím sa ísť objednať aj na sono prsníkov, nejako ma ťaháva na jednej strane...to vieš....nie som už najmladšia...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2013

@jacka ..a aby si bola v obraze....tretie kolo sa zatiaľ nechystá..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2013

@jacka ozaj, ako výstúpenie?...u nás pár krát zlialo...aj krúpy..zas...taká prietrž že som myslela, že ani na plaváreň nepojdeme,.......stačí výjsť pred chalupu.... 😀 😀 😀 ale boli sme všetci...celá rodinka...a v piatok by som chcela ísť sama autom, tak som si to bola dneska okukať...a v sobotu k našim....maminku konečne dneska pustili z nemocky.... 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre