Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

ahojte..............

nooo dnes to fakt vyzerá vonku fajnovo 😀 😀 😀 😀 ...................mám pocit akoby bolo už Medarda.......každy den prší....neviem akého smaila dať 😠 ☹ 😒 😖 🙂 😉 😖 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@katka1819 a čo je u vás tak veselo??? 😕 😅
@jacka ja dávam na dnes zatiaľ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leje akoby to bolo treba.... 😝 😝 😝 😝 ešteže Petrík bol tu nablízku a zobral Niska do školy...nemusela som sa trepať ja....a Simonko si skočil šípku z gauča...jasné, že z tej najvyššej strany.... 😔 😔 😔 😔 😔 dúfam, že smola na tento den je už vyčerpaná..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko vidíš na ten som zabudla 😀 😀 😀 ............................aj sa mu niečo stalo?.........................ja som tiež rada že ráno chodí muž.... 😉

denisenko
30. máj 2013

@jacka ....no...stalo...má červené čelo...ale bez hrče, takže asi len šuchol a nespadol na hlavu...dúúúfam.... 😖 😖 😖
...ozaj, ako záhrada???....ked bude takto liať, asi mi vyhnije celá cibuľa...sa na to možem.... 😖 😖 😖

jacka
30. máj 2013

@denisenko .....ešte že nič horšie mu nie.....žeby začal používať rúčky pri padaní?? 😵 😵 😉
záhrada??................sa ani nepýtaj 😢 😢 😢 😢 .......cibula polámaná od kurpov......paradajky žlté listy odpadávaju ......paprika....deravé listy .......ani hrášku a mrkvičke sa nechce rásť.................................ale zato čomu sa darí je burina 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vy ako?dufam že aspon vy lepšie

denisenko
30. máj 2013

@jacka ...lepšie??...no...papriku a paradajky mám pod foliou, takže to by malo byť ok....ale šalát mi asi zjedli slimáky...mrkva a hrášok sa za týžden ani nepohli..... 😔 😔 😔 ..a kukurica ešte ani nos nevystrčila..... 😀 😀 😀 ale zato jahody z minulého roka, čo boli na balkone, sú v záhrade a tým sa darí.....a máme aj malé egreše, bohato osypané ríbezle a všetky kvietky od svokry rastú ako huby po daždi..... 😀 😀 😀 😀 asi z toho spravím len kvetinkovú záhradku..... 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko to máš super že ich máš schované......prídem na zber 😀 😀 😀 ....................teplo treba ako soli.....nielen pre záhradku 😉 🙂 😎 😎 .....................................jahodky lubim....... 😉 ..................aspon že tým kvetom sa darí 😀 😀 😀 😀 ...............................už neleje....len prší ....... 🙂 žeby na dnes už stačilo 🙂 🙂

leninka75
30. máj 2013

ahojte!! 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 😕 😕 😕 čo tak stručne a smutne?????
@jacka len prší???.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

....hmmm..polievočka dovarená...ešte spravím neskor špagety a hotovo.... 😉 škoda len, že niekto dneska odmieta spať...... 😠 😠 😠 ...zas to žehlenie musí počkať.... 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko asi sa napálila na počasie 😅
no len prší.........v noci burka ráno lialo.......takže ten dážd je s toho najlepší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aku polievočku si varila a na špagety dáš čo?.........a ten včerajší obedík ako chutil?......................ja som si večer požehlila.....slniečko to trochu vysušilo a vietor vyfukal.. 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@leninka75 daj niečo 😵 😵

leninka75
30. máj 2013

@jacka ☹ ☹ 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖

leninka75
30. máj 2013

....jaaj moje zlaté odbieham ku hrncom 😝 ......

denisenko
30. máj 2013

@jacka ...polievka...našla som zvyšok hrášku, miešanú fazuľu a soju...tak som to dala dokopy a uvarila.... 😉 špagety...klasika....omáčka z konzervy.... 😀 😀 😀 😀 ...Deniskova špecialita... 😀 😀 😀 ...včerajšok???.....jááááj...to zas bolo obžerstvo...ale dala som tam aj slaninku a klobásku, tak sme sa zalizovali až vieš kde..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved nech sa mi pod tým kotlom riadne kúri, no nie???? 😀 😀 😀 😀 vy čo máte????...aj by som nejaký koláčik, len neviem....či sa mi chce.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 ...čo máte dobré?

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ...si užívaš jedlo keď to máš oficiálne prikázané!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......my máme zeleninovú polievku a halušky 😉 😉 😉 ..krpatej som urobila len také holé s cukrom lebo nechce bryndzu 😠 😠 😠 ....

leninka75
30. máj 2013

..som čítala čo ste večera ešte písali a rozmýšľam, že načo zuzana chcela tip na zemiakové jedlo keď aj tak urobila niečo úplne iné 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ....

jacka
30. máj 2013

@denisenko rýchly obed:............... 🙂 🙂 ..............nerada varím každy den 😀 😀 ...............verím verím ....to polienko sa tam teraz zíde 😀 😀 😀 😀 .............................koláčik by som aj ja jedla.....len sa mi nič nechce........................ale že fakt nič 😀 😀

tu je záhrada 😝

jacka
30. máj 2013

@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕 😅

leninka75
30. máj 2013

@jacka ..najkrajšiu máš v záhrade trávu 😉 😉 😉 😉 😉 .........hrozné...babreš sa s tým a potom to zostane takéto 😝 ☹ ☹ ........keby už chcelo zostať pekne, teplúčko 🙂 🙂 🙂 ....ešte by z toho voľačo bolo......

denisenko
30. máj 2013

@jacka .....kúpalisko..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ..ako armani?? 🙂 🙂 😉 😉 ...už sa udomácnil??:..

jacka
30. máj 2013

@denisenko bahenný kupel 😝 😝 ..........ale kupalisko by som už brala 🙂 🙂
@leninka75 že 😝 😀 😀 😀 😀 aj burine sa darí 😠 😀 ..........,.,to vieš ked stále leje 😠 😠

denisenko
30. máj 2013

@jacka my máme bahenný kúpel na dvore..... 😀 😀 😀 😀 keby aj zelenina tak rástla, ako tá burina....lej, rastie....sucho je, rastie..... 😀 😀 😀 😝 ...Armani???.....ten už je tu doma....chodí mravkajúci pýtať do kuchyne salámu..... 😀 😀 😀 😀 ale inak býva zavretý...alebo na balkone.....voľno po byte môže len ked Simčo spí.....

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 ...idú vaši prváčikovia na výlet na konci roka??? 😕

jacka
30. máj 2013

@denisenko ideš piecť nejaký koláč?.....žeby som sa trochu aj ja pohla 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 .......sa aj vy máte...kupele 😀 😀 😀 😀 😀 ............................presne ako píšeš......za každého počasie...keby mohla tak aj v zime sa ukáže 😝 😝 😉 ....................................takže na salámku.......... 😀 😀 😀 dobre naučený.......tak to je viac na balkone že 😀 😀 😉

denisenko
30. máj 2013

@jacka ...kašlem na to...nejdem.....lenivá som.......počkám, kým prestane pršať, skočím do obchodu a asi urobím ten nepečený,čo som robila v piatok.....ani som z neho neochutnala, to som robila mamine, takže spravím aj pre nás.... 😉 ak sa vykotkodákam do obchodu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@jacka ...na salámku...hlavne že ti povedia, že on len granule.... 😀 😀 😀 😀 ..naučím na kuchynskú stravu raz dva.... 😀 😀 😀 😀 ....balkon inak moc nemusí.....on je čisto "byťák"...ale zvykne si.....mame sa neodporuje..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre