Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. jún 2013

aj vikuska mala samé jednotky, idem sa chválit 😀 😀 😀 ...ale fotit vysvedčko teda nejdem, musite mi veriť 😀
a ešte dnes dostala diplom za najkrajšiu izbu v skole prírode 😀 😀 😀 😀 som skoro odpadla, keby tak náhodou niekedy kukli, ako to vyzerá u nej doma 😅 jednotka by to teda nebola 😝 😅

odchádzame na 2 týzdne preč, dievčatá...tak si uzívajte ako najlepšie viete 😵

jacka
28. jún 2013

@letty86 držkajte sa 😵 😵

utka
28. jún 2013

Gratulujem všetkým bývalým prváčikom k úspešnému ukončeniu prevého ročníka 😉. Prajem krásne prázdniny. Užívajte si to!!!

jacka
28. jún 2013

pekný víkendík.....

katka1819
28. jún 2013

ahooooooj 😉 no krásne mali deťúrence vysvedčká 😀 my až takto o rok 😅 ale mamina si poplakala keď sa dnes Peťko už naozaj lúčil zo škôlkou naposledy sa vyobjímal s kamošmi a s učkami a ešte naposledy sa šmykol po zábradlí 😀 😀 😀 cestou dole po schodoch.... no veľký chlap už 😵

katka1819
28. jún 2013

@jacka moja a čo ti to ten manželík zatrhol ???????? ho pošli 😠 😀

katka1819
28. jún 2013

tak my zajtra gulášujeme 😀 však Peťkovci sú v kalendári 🙂 a v nedeľu ideme dárečky kupovať do ZA bo podostáva keš Peťulo tak aby si niečo vybral za to ...ale chceme mu korčule teraz a na narodky 18 Júla nový bike 😵

Tááááááák krásny víkendík baby moje možno urobím kuk počas ale nesľubujeeeeeem 😅 papa

utka
28. jún 2013

Moje vytvory

leninka75
29. jún 2013

ránečko!!! 🙂 🙂

....juj nestíhala som ...vo štvrtok doobeda akadémia, potom rýchlo do PB na nákupy lebo poobede druhé kolo akadémie....včera som bola fotiť v škole odovzdávanie vysvečka a potom ma tak ukrutne robolela hlava, že som myslela, že mi praskne 😝 😝 😝 .......dve tabletky som zjedla litre kávy vypila a nič, držalo ma to až do večera..no a poobede sme ešte išli za odmenu s Lilkou na pizzu 😵 😵 😵 😵

....vysvečko samoška samé jednotky a na akadémii dostala ocenenie od riaditeľky za prospech, dochádzku, a pomoc pani učiteľke 😵 😵 😵...dostala diplom a detskú knihu o varení 🙂 🙂 🙂

@jacka...snaž sa!!! 😉 😉 😉 😉 ............musíš hučať do muža.....a prečo by si nemohla ísť len s deťmi???!!!
..to mi je teda ľúto, že budete mať tú ťapu až do predškolskej ☹ ☹ ☹

@letty86..užite si u svokry a mysli na nás!! 🙂 🙂 ......a popremýšľaj nad tou chatou, deti cestu isto zvládnu, však sa dá aj zastaviť, urobiť prestávka 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@denisenko......ako si to vlastne spadla?....na niečo si nabehla, čisa ti nožky zamotali či čo sa stalo??? 😕 ..ako sa vlasne máš??

@katka1819...s nami môžeš počítať na 100% 🙂 🙂 🙂 🙂...mužovi až očká zažiarili keď som mu to povedala a potom aj ukázala 😀 😀 😀 😀

@utka...jeej to je pekné 🙂 🙂 🙂 ...to si maľovala????

leninka75
29. jún 2013

.........a všetkým Peťkom čo tu máme - detičkám aj tatinkom - prajem veľa zdravíčka, šťastia spokojnosti, skrátka všetko len to naj naj naj...................cmuuuuuuuuuk!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

leninka75
29. jún 2013
leninka75
29. jún 2013

@katka1819..tú chatu si našla na nete, či ste tam už boli??.....

leninka75
29. jún 2013

....pekný víkend všetkým!!! 🙂

utka
29. jún 2013

Ahojte...
Ďakujem za manžela a prajeme aj my Prťkom všetko najlepšie k meninkám...

denisenko
29. jún 2013

všetkým Petzrom, Peťkom, Petríkom...Peťulkom....všetko naj, naj, najlepšie prajeme...cmuuuk.... 😉

leninka75
30. jún 2013

Ranecko....

denisenko
30. jún 2013

dobré ránko... 😉

utka
30. jún 2013

Ahojte...
Tak ako trávite víkend?

leninka75
30. jún 2013

@jacka.....nie ste vy uplnou nahodou u svokry?.....

utka
30. jún 2013

@leninka75 presne na to som myslela aj ja, keď tu nie je...ale nič nespomínala...

leninka75
30. jún 2013

@utka.....ukurat sa chystam umyt podlahy a neskor
asi s detmi na korcule.....a vy ako?

@denisenko.....ako sa mas?....

denisenko
30. jún 2013

čavte, čavte... 😉 my sme práve povstávali, dali obed a rozmýšlam, čo s načatým dnom... 😀 😀 😀 😀 ...ale nejako je vonku čierno.... 😠 😠 😠 ..a ešte sme napísali diktát..... 😀 😀 😀 😀

utka
30. jún 2013

@leninka75 my sme doma dnes. Chlapi sa boli vyvetrať 2x v obchode. Teraz ideme na ihrisko, už tam nesvieti slnko. Lebo Viki má stále ATB.

denisenko
1. júl 2013

Dobré ranko 😉

jacka
1. júl 2013

ahojte......................aj my sa pripájame....všetko najlepšie......Peťkom 😵 😵

aký máte program cez prázdniny??? 🙂 🙂 😎 😎

katka1819
1. júl 2013

ráááááááááááánečko 😉 😀 😎

leninka75
1. júl 2013

....ahojte!!!!!.......uz tu nie sooooom....idem s detmi do ziliny...

utka
1. júl 2013

Ahojte...My sme dnes s Vikim spali do 9:30. Ráno o siedmej, keď muž vstal, prišiel ku mne do postele a tak sme si super pospali 😉 . Poobede ideme na kontrolu k dr. A v piatok prídu pre neho naši a ide prázdninovať 🙂.

katka1819
1. júl 2013

@leninka75 aj my dnes ideme do ZA 🙂 keď ťa uvidím tak do teba štuchnem 😉 len neviem či budeme v podobnom čase 😅 my až na 16 tu musíme byť tam ... idem na sono prsníkov 😝 a potom kúpiť niečo Peťkovi ešte k tým meninkám ...včera sme nikde nakoniec neboli

katka1819
1. júl 2013

@leninka75 a k tej chate... dnes vyzistím všetky podrobnosti a napíšem 😉 musíme to dohodnúť ... tak rátam s tebou a s Ivetkou na100% 😵 a môj začal zas a veď sa nepoznáme ....ale som ho taaaaaak zrušila až .... takže akcia stretávka bude 😵 😵 😵 len ešte mám pochybnosti s tou chatou...lebo mám taký pocit že tam nebude nič v okolí pre deti a to je na prd 😒 však popýtam sa kamoška akurát odtiaľ prišla a máme spoluísť na sono tak mi porozpráva ...tak večer napíšem 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre