Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. sep 2013

...ešte pocukrovať....😀😀😀

letty86
3. sep 2013

ahojte
@jacka
@leninka75 ...dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 ...matko dnes slzu pustil, ale vraj v triede ho to rychlo preslo a hral sa s autom......mame adaptačný.....cela trieda....tento týzden sú do 10tej, na budúci tyzden do 12tej a az treti týzden celý den budu
@denisenko pozyvam sa 😅 😉

nasi majú v stredu 6 hodín 😖 vela na druhákov sa mi vidí......a nasi mali už aj minulý rok iné učitelky......na hudobnú, vytvarnu a angličtinu mali iné učitelky, plus nábozenstvo

letty86
3. sep 2013

@leninka75 zajtra sa drz 😵 😵 😵 😵

utka
3. sep 2013

Ahojte...
@katka1819 ona si grgla dobre, aj dva krát. A ani grckať nezvykne. To bola náhoda. Ale občas, keď sa zobudí, alebo sa preberá a je hladná, tak si pchá rúčky do pusy. Tak ju asi z toho naplo a odgrclo sa jej...

leninka75
3. sep 2013

@denisenko ....mnaaaaam idem
na ne 😵

@letty86 ....juj drobcek maly ☹ ......dakujem musim zvladnut nefa sa nic robit

jacka
3. sep 2013

@denisenko no mnam.................a kdeže som ti poslala slniečko.........tak si za to poprosím buchtičky..........dakujem 😀 😀 😀 😉 ..................Denisko ako?........chodíš pre neho či sám?.....

jacka
3. sep 2013

je neviem čo som chcela ešte napísať....... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
3. sep 2013

@leninka75 to už zajtra ideš?...... 😅 😕

jacka
3. sep 2013

nikto nikde..........tak idem..........Maťko nech sa vyblázni 😀 😀 😀

utka
3. sep 2013
katka1819
3. sep 2013

@utka krásne fotečky s ešte krajšími detičkami 😵 😉 😵

katka1819
3. sep 2013

@leninka75 zajtra sa držkaj 😉

katka1819
3. sep 2013

Dobrúúúúúúú maminky 😀

utka
3. sep 2013

@katka1819 dakujeem!

jacka
4. sep 2013

ahojte

@utka aj ked oneskorene....o to srdečnejšie.....všetučko najlepšie k narodeninám......nech ťa rodinka poslúcha 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
4. sep 2013

@utka krásne foto 😵 😵 😵

letty86
4. sep 2013

ahojte 😉
matko v triede slzy pustil, ze preco tu ide 😝...tak som ho uslzeneho dala pani učitelke..ale frajer je, ked prídeme, ze dobre bolo, zajtra neplacem, tesim sa 😅 😝
@jacka ako petko a matko?
@katka1819 petkovi sa chce?

@utka zlatí su...viktorko v pohode, ze?
@denisenko kde siiii?

denisenko
4. sep 2013

Ahojte 😉

katka1819
4. sep 2013

Čafte 😉 😵 😀 😎 😎 😎 😉 😵 😀

katka1819
4. sep 2013

@letty86 Peťko v pohode 😉 až som sama prekvapkaná 😅 😀

jacka
4. sep 2013

@letty86 dobre mu tam je........a hlavne že sa teší.....lebo u nás ...už NIKDY!!!!! 😀 😀 😀 😀 ........................ked ti povedal že nebude plakať tak nebude 😵 😵

@denisenko ty čo taká stručná... 😕 😕 😕
@katka1819 vy ako v škole?..................Maťkovi nechýba bráška?

jacka
4. sep 2013

tak sa možem ísť chystať......letím si pre prváčika 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. sep 2013

ahojte......
@utka ....krásne detičky 😵 😵 😵 😵

denisenko
4. sep 2013

@jacka ..že stručná....nejako nestíham...som bola ráno s Niskom v škole,lebo som mu brala všetky veci na TV,VV a hygienické potreby...tak mal toho veľa.....a ešte som bola za učkou, lebo že 4 ks toaleťáku......som jej rovno povedala, že Denisko NIKDY v škole nekaká, tak neviem, načo by som mu ich dávala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale dala som 2 a to im musí stačiť..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 to aj vaši dostali toľko učebníc a pracovných zošitov????....ako ja naozaj nechápem, načo im je kniha na výtvarnú...kniha a pracovný zošit na náboženstvo...a to nehovorím o tom zvyšku..... 😝 😝 😝 😝
@utka zlatí sú....Lucka teda rastie ako z vody..... 😉 😉 😉
@katka1819 tak Peťulo spokojný???....počkaj, ked začnú "zarezávať"...... 😀 😀 😀 😀
@letty86 tu som...jedným okom....nemožem si dovoliť zapnúť PC pri Simonkovi...tak väčšinou len ukradomky cez mobil...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. sep 2013

jáááj....a včera som bola na joge.....som si dobre ponaťahovala svoje kosti.....veru som bola spokojná..... 😉

utka
4. sep 2013

Ahojte...
@jacka ďakujeeem 😉.
Ďakujeme baby 😉...

letty86
4. sep 2013

@jacka on toho naslubuje 😅 sa stavim, že zajtra tiez slzu pusti 😖
@denisenko tebe je hej 😵 len sa pekne popretahuj...kosti myslim a tak 😀 😉
@leninka75 no ako v robote?????? lilka a lolka ako?

jacka
4. sep 2013

@letty86 aaspon vieš že ťa lubka 😵 😵 😵 😵 moj púša krokodílie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
4. sep 2013

@denisenko ani my NIKDY.....čosi....fúj 😀 😀 😀 😀 musím padať

jacka
4. sep 2013

😕 😕 😕 ☹ ☹ 😢 😢

dobru....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre