Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..ja nemám slov na také ťapy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 ......načo si potom dala urobiť decko? ....radšej bez komentára 🤐 .....
......pekná pálka za to mlieko ☹ .....to sa nedá na predpis? 😕 .......a s tým železom..aj Lilka mala obdobie, že mala málo železa a vtedy nám Dr. predpísala asi tri veci, ktoré sa mali spolu užívať..jedno bolo isto železo v kvapkách, druhé bola kys. listová a to tretie ma ale nenapadne ☹......brala to asi 3 mesiace a pomohlo 🙂........
......máme sa v norme 😒........včera som mala dovolenku a videla som aké boli baby spokojnejšie, že som bola doma, až mi ťažko ostalo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹........................

leninka75
3. okt 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
3. okt 2013

@leninka75 Peťko to nemá prvý krát........len teraz dala aj lieky........vždy mal málo železa.....
juj....čo ma to len čaká ked pojdem robiť.... 😔 😔 ...........aspon víkend si užívajte...........................................

leninka75
3. okt 2013

@jacka ....nič dobré moja ☹ .... nič dobré ťa nečaká 😝 ......jedine hádam, že bude viacej peniažkov..ale čo sa detí týka ☹ ..........
.....záhradu si už upratala?? 😉

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ani nejdem na to pomyslieť...... 😔 ......................aj to pochybujem 😠 😝
záhradu?.......akurát kvety som spratala........ten petržlen nechce naskákať do mrazáka.....a pokrájať sa......inak je čistučká... 😀 len poorať....a hurá 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka .....juj ty si šikovná 😵 😵 😵 😵 😵 ........a ešte otázočka...ako vlastne teraz deťom varíš?.....snažíš sa bez mlieka alebo každému robíš iné jedlo?

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ...že 😀 😀 😀 😀 😀 možem sa vydávať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........................................nooo varím bez mlieka......snažím sa........včera som robila francúzke.....dala som tam Peťkove mliečko...... 🙂 ...............a vieš čo...celkom mu to prospieva.... 🙂

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ...toto idem zajtra vyskušať...drž palce.....🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=...

leninka75
3. okt 2013

@jacka .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ešte toho správneho ženícha s móóóóóžeš sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...pôjdem ti za družičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ty nemožeš.....len slobodné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

letty86..ahoooj 🙂

jacka
3. okt 2013

@letty86 vidím vidím..všetko vidím

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..............ja som duchom slobodná stále 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ty si ma predbehla..... 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ......... 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..tá bábovka, že mňááááááááááááááám 😵 😵 😵 😵 😵 ..........urobím deťom aj ja, také majú rady 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
3. okt 2013

ahojte 😉
@jacka tu babavku som robila a mne chutila 😵 😵 taká iná konzistencia, ale chutovo bola dobra 😉
@leninka75 neboj sa ty o laurinku 😵 😉 tá to zvládne s prehladom...ved ti už mnokrát "dokázala", že je spokojné a vyrovnané dieťa 😉 ...ja si myslím, že aj neskor bude zvládat mnohé zivotné situácie s nadhladom 😉

jacka
3. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to bude celkom určite stačiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poooomooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..no však konečne som bola rýchlejšia 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@letty86 nezliala sa ti?.....

jacka
3. okt 2013

@leninka75 konečne...........ved ty si stále rýchla 😀 😀 😀

letty86
3. okt 2013

@jacka nie, upne v pohode sa to robi 😉

leninka75
3. okt 2013

@letty86 ............dobre si to povedala 🙂 ..Laurinka je v pohode len Lilka 😢 ...svokra včera hovorila, že v utorok ráno sa jej Lilka zdala, že má slzy na krajíčku ☹ ..ale v noci sa Lilke niečo snívalo aj ku nám do postele sa pýtala, tak neviem 😨...ale celkovo bola včera lepšia aj menej drzačila a menej robila zle Lolke 🙂
.....tak super bábovku máme potvrdenú 🙂

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..myslíš rýchlosť, že turboslimák?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka
@letty86 ...ešte vás poprosím urobiť mi jedálny lístok na celý budúci týždeň a nič viac mi ku šťastiu netreba 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
3. okt 2013

@leninka75 😉 ...lilka ☹ ....ja som podobna cintlavka...a vidím to aj na vikinke ☹ ☹ ☹ chce to vela práce na sebe, čo si budeme hovorit ☹

letty86
3. okt 2013

@jacka vieš ze ani mne nič nechce len tak samé povyskakovať a dať sa na miesto 😀 čííím to bude 😉
@leninka75 no hodím ti niečo...francuzke-tie aj jacka robila a ja ich mozem 😵, cestoviny zapekané, gulášik, rizoto,perkelt, buchty, granadir, spenat 😀 (tieto dve jedlá ja nerobím, ale tak navrhujem 😀

jacka
3. okt 2013

@leninka75 turboslimák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si dnes nejak 😀 á veselá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

jacka
3. okt 2013

@leninka75 jedálny.......vravím že vtipná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@leninka75 vieš že aj Maťko bol včera dobručký........ešte som sa ho pýtala či mu nič nie........... 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre