Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
3. okt 2013

@letty86 dostávali 😉 pečiatky iba na začiatku...vikus mala plnu ziacku, chýbala jej len jedna jednotky, aby malá zapísanú celú knižku....už ju nejdem chváliť 😀 😀 ale nejaký pretlak som mala v hlave, tak aby to nebuchlo 😀 😉

leninka75
3. okt 2013

@letty86 ..neboj ja sa utešujem tým, že čím bude staršia, tým to všetko bude vedieť lepšie zvládať..sama zistí prečo sa oplatí trápiť a prečo nie 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
3. okt 2013

@letty86 ale moja.......nemyslela som to v zlo m☹ .......................Vikuška to prekoná...a všetkých nás prekvapí 🙂 🙂

leninka75
3. okt 2013

@jacka ...hodila som máš?? 😉

jacka
3. okt 2013

@letty86 len ju vychvál 😵 😵 😵 😵 ....... 🙂 🙂 🙂 🙂 .................ulav si 😀 😀 😉

letty86
3. okt 2013

@leninka75 tiez si myslim......a ja sa v podstate ani nečudujem, ze je taka....ved to ma po mamičke a ja zas po tej svojej 😝 😠 😠 😠 no proste geny sme neoklamali 😝

jacka
3. okt 2013

@leninka75 eeeeee 😠 😠 😠 ...slabo si hodila.....dala si si tú paradajku?

leninka75
3. okt 2013

....viete čo ma včera ale že fest na....srdilo???? 😕...večer v novinách dávali ako sťahujú letanovských cigošov do nových domov!!! 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐.......skoro ma porazilo!!!.......kto mne čo dá zadarmo???? ................toť za pár rokov zdevastujú aj to, tak im opäť postavíme nové domy 😠 😠 😠 😠 😠...šľak aby to!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
3. okt 2013

@jacka že ulav si 😀 😀 😀 😉
ja viem, že nie v zlom 😉

leninka75
3. okt 2013

@jacka .....nedala ☹ ....musím vydržať!!...rajčiny budú poodebňajšia záchrana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......domov ku chladničke je ešte ďaleko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@letty86 ....no jo gény ☹ ...aj u nás sa pekne divoko prejavujú 😝 😝 😝 😝 😝 ........

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ja som to dnes čítala 😠 😠 😠 😠 😠 ........................dvihli mi adrenalín..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....tých sa každý bojí...... 😠 😠 😠 😠

letty86
3. okt 2013

@leninka75 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 oni nás bielych vykynozia, prisam pačku 😠 😠 to je super riešenie...nech nastavuju packy, ved stále niečo dostanu od štátu 😝 .....teraz odveci 😅 ale ja uz dllllho nepozeram správy, tak mám večer menej infaktových stavov 😀 😅

jacka
3. okt 2013

@leninka75 tak to preto nedoletelo ...lebo.......si slabo jedla 😀 😀 😀 ..........................kedy prídeš domov?

jacka
3. okt 2013

@letty86 ani ja nekukám...len čítam ráno noviny v pc...... 😝

leninka75
3. okt 2013

@jacka
@letty86 ..som rada, že sa vám to tiež nepáči 😉 ...si zoberte takých ľudí čo napríklad im vietor vezme strechu alebo voda zatopí dom...dá im štát nové???......figu borovú !! 😝

letty86
3. okt 2013

@jacka ved aj ja čítam, ráno to dozeniem...som myslela, že ani čítat nebudem, ale tak predsa len, chcem byť v akom takom obraze 😀 tak sa mi tlak zdvihne ráno 😅 😝

leninka75
3. okt 2013

@letty86
@jacka ..ja tiež bežne nekukám, vtedy rovno ukladám deti spať..ale včera som ku nim šupla tatina lebo som potrebovala žehliť 🙂 ......a rovno dávali tých cigošov 😖 ..som mala ísť radšej ja s deťmi 😀

jacka
3. okt 2013

@leninka75 presne tak.......ešte ťa ošklbu aj o to posledné................. 😠 😠 😠 ....

jacka
3. okt 2013

@letty86 zas musíme byť v obraze 😀 😀 😀 ......aspon čo to aby sme mohli o niečom kecať 😉

jacka
3. okt 2013

pánečku to je už tolko hodín???? 😕 😕 😕

letty86
3. okt 2013

@jacka ved to 😉 už by som bola asi načisto vymletá 😀 😀 musim čitat, nič sa nedá robit 😀

idem žienky, prefajnovo mi bolo s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka
@leninka75

leninka75
3. okt 2013

@letty86 ..pa pa dobre sme si pokecali 😵 😵 🙂 🙂 🙂 ...tak nabudúce 😉

leninka75
3. okt 2013

@jacka ...ideš pre deti?....tak si dávaj pozor!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
3. okt 2013

@katka1819..aha čerta spomeň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..ahooooj 🙂

jacka
3. okt 2013

@letty86 ešte že vieme čítať 🙂 😉
detto 😵 😵 😵 😵 .....bežím aj ja.......láskočky ma čakaju....... 😵 😵 možno 😀 😉

jacka
3. okt 2013

@leninka75 idem idem.......dakujem,,,,,,,,,,,..dúfam že dnes prídeme normálne ako sa patrí 😀 😀 😀 😀

katka1819
3. okt 2013

Čafte 😀 e 😀 e 😀 e 😀 e 😀 e 😀 e 😀 e 😀

ako obvykle nestíhačka 😝 😝 😝 ale požehlená kopa oblečka,povysávané,poumývané podlahy,popraté a povešané samozrejme všetko za výdatnej pomoci môjho Matulka 😉 ... a dnes nevarííím 😵 mamina mi dá slivkové knedlosky 😀 a teraz ideme na slniečko 😎 😎 😎 tak pa a pekný dník prajem moje krásne 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. okt 2013

He,he,he..trošku humoru 😀 ja ako platinová blond a my predtým ako sme vôbec plánovali deti 😀

jacka
4. okt 2013

ahojte,,,,,

@denisenko krásne krásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre