Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
28. okt 2013

@leninka75 izbička je super jasné že sa páči 😵 kedy sa sťahujú .... toť nevím presne 😀 😀 😀 ešte chceme postieľku Matulkovi dokúpiť a matrac do Peťkovej novej postele už dospeláckej 😅 a potom tam budú aj spinkať asi koncom novembra 😉
@jacka teploty našťastie nemáme 😅 😵 😀
@denisenko neznášam sopliská 🙄 😠 😝 a to ich máme skoro každý druhý niekedy,výnimočne tretí mesiac a tak porádne 😒

katka1819
28. okt 2013

Dobrúúúúúúúúúúúúúú maminky 🙂

jacka
29. okt 2013

ahojte 🙂

jacka
29. okt 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ 😉

utka
29. okt 2013

Ahojte...

zuzinkabluzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leninka75
29. okt 2013

ahojte!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....konečne na dnes padla 😵 😵 😵 ......od rána som sa nezastavila 😝 😝 😝 😝 .....ale vynahrádzam si to teraz nad nutelovými knedličkami 😵 😵 😵 😵 ...to je parádna diétka, že jo!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. okt 2013

@jacka ......vy ste zdravučkí?? 🙂 ...napadlo ma, že minulý rok ste mali parádne tekvice 😵 ...tento rok nič?...

leninka75
29. okt 2013

@denisenko...simka to máš ako fitko zadara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......na jogu už nechodíš?

leninka75
29. okt 2013

..dievčatá čo idete robiť s krpcami cez prázdniny???..............

katka1819
29. okt 2013

Achooooj 😀

@leninka75 teda parádna dietka 😀 aj ja by som si dala trošken 😝 si mi chute narobila..... už viem čo bude zajtra na obed alebo večeru 😉 inak ja si práve pochutnávam na sviečkovej s knedlou 😀 tiež supiš dietkové jedlo 😀 😀 😀 😝

cez prázdniny u nás bude veselooo ... budeme tu mať dvojičky aj druhého bráchu synátora tak sa nebojím že by sa deti nudili ...niečo vymyslia,len aby nepršalo 😅 😀 😉 ..............inak nejaké špeciálne plány nemáme 🙂

leninka75
29. okt 2013

@katka1819 ..som rada, že aj ty tak diétuješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ale zabijem sa, keď v jedálni nemali nič iné jedlé??!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ..........u vás veru nuda nehrozíííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......trampošku ste už schovali? 😉

katka1819
29. okt 2013

@leninka75 trampoška ešte frčí v plnom prúde a keď sa tam nasáčkujú všetci to je rošamboooo 😀 😀 😀 ale keď ustojí aj mňa v plnom nasadení 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra nás ide segra pofotiť že jesenné 😵 som zvedavá ako to dopadne 😅 😀 ako na just budú zlý obaja už to vidím 😝 😀

leninka75
29. okt 2013

@katka1819 ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................robíš aj premety??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
.....to som zvedavá na fotečky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

...pa kočeny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
30. okt 2013

Dobré ránko🙂 darujeme kiahne 😀

jacka
30. okt 2013

ahojte.........

@denisenko 😀 😀 😀 😀 dik už sme mali..... 😀 😀 😀 😀 .........skoré vyliečenie 🙂
@leninka75 s deťmi....najlepšie by bolo keby bol každy v inej miestnosti 😠 😠 😉 😉 ...............ale vydržíme 😀 😀 😀 😀 ..............nejak nemáme nič v pláne.......vy?...muž ide do práce?.....Maťko stále kašle......ale inak sme zdraví 🙂 ......

katka1819
30. okt 2013

A 😀 h 😀 o 😀 j 😀 t 😀 eeeeeeeee

@denisenko čooooooooo kiahne no nie je toho u Vás už akosi moc ☹ 😅 .............to sme asi posledný čo sme ich ešte nemali 😝 .........................držkajte sa natierajte sa máčajte sa 😉 nech Ste rýchlo zdravý 😵

jacka
30. okt 2013

deti sú už pol hodku vonku........ešteže mám taký rýchly obed.....šošovicová polievka a zapekané cestoviny....... 😀 😀 .........poobede by som chcela pampúšiky......dúfam že zas neskončia v koši 😝
https://www.modrykonik.sk/blog/kesselovaj/album...
vyzeraju dobre 🙂 🙂

jacka
30. okt 2013

@denisenko ......všetko najlepšie Simonkovi........posielame velikánsky cmuk............ 😵 😵

denisenko
30. okt 2013

@jacka dakujeme... 😉

denisenko
30. okt 2013

@katka1819 tiež ste nemali???...prídte na návštevu..... 😀 😀 😀

ale viete čo je najhoršie????...my sme boli včera plávať..... 😔 😔 😔 😔 tak dúfam, že to dostanú všetky deti.... 😝 😝 😝 😔

denisenko
30. okt 2013

Denisko si to všetko príšerne rozškriabal...až má podliatinky.....nikomu nič nepovedal a ja som si to všimla, až ked som ho prezliekala..... 😝 😝 😝 😝

utka
30. okt 2013

@denisenko tak mu prajeme skoré uzdravenie a ľahký priebeh...
Simonkovi všetko najlepšie k meninkám...

leninka75
30. okt 2013

ahojte!!!..........

@denisenko...simonkovi prajeme všetúčko najlepšie!!! 😵 😵 😵 😵.....kiahne beriem pre Lolku 😉 😉 😉..........paráda také doškriabané ☹ ☹....asi budú nejaké jazvičky ☹..ako mu to ošetruješ?

leninka75
30. okt 2013

@jacka ......moje to je čistá divočina 😠 😠 😖 😖 😝 😝 😝 ......asi budeme len doma...cintorín a tak..ak sa bude dať von....ja som úplne chorá z tohoto zimného času, tak skoro je tma ☹ ☹ 😠 😠 😖 😖 😢 😢 😝 😝

katka1819
30. okt 2013

baby takéto som napiekla no mňam 😀 http://varecha.pravda.sk/recepty/kysnute-hrusko...

katka1819
30. okt 2013

@leninka75 z toho zachmúreného hnusného počasia a zimného času je nám viacerým na prd 😝 😝 😝 😀 ešteže sú tu o chvíľku vianoceeeeee 😀 😀 😀 ja som totiž vianočný maniak 😵 už som okukávala nejaké nové ozdobky v baumaxe,ale ma Peťo stopol 😅 vraj ešte je čas ..........čooooo však len 54 dní 😉 🙂 😵

utka
30. okt 2013
leninka75
30. okt 2013

@katka1819 ....vyzerá fajne koláčik!! 😵 😵 ..........juj tie vianočné ozdoby 😵 😵 😵 ..to by som aj ja stále nakupovala...len topotom nie je kam dávať 😀 ....v nedeľu sme si kúpili také sklené stromčeky majú výšku cca 20 cm 😵 😵 😵

leninka75
30. okt 2013

@utka ....ako halowenský úlet môže byť 😀 ..ale keď som to prvý raz kukla až mi zle prišlo, že odrezané prsty, fuj a potom hneď foto zlatíčiek...ty si to teda skombinovala 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre