Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. okt 2013

@leninka75 ..pošlem Ti pár kuskov v pošte...xi,xi,xi.... 😀 😀 😀 😀 len paralen na teplotu, tú už nemá.....a to fialové do vody...som práve zabudla, ako sa to volá....... 😀 😀 😀 😀 aháá...hypermangán....plus dithiade a sestra mi poradila natrieť mu to tantum verde....už sa neškriabe a ani som žiadne nové nenanšla...aspon si myslím...ale sa mi zdá, že jednu má Simonko na brušku....

denisenko
30. okt 2013

@katka1819 ty to rátaš????? 😕 😕 😕 ved to je za chvílku...a ....sakra.....mne už vianočný darček práve dnes doniesol kuriér...ale dám si ho až pod stromček...... 😉 našim už tiež doniesol predčasne, lebo mamine sa pokazila práčka, tak sme jej objednali novú, takže to mám z krku....Petrík má tiež niečo vyhliadnuté, parfém kúpený a tak mi ostávajú už len detiská a svokrovci.... 😉 😉

denisenko
30. okt 2013

a Simonko všetkýýýým maminkám ďakuje......by ste počuli to jeho:....povéééém ...kujéééém....... 😀 😀 😀 máločo vie povedať, ale toto áno.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
31. okt 2013

ahojte.........

@denisenko tvoj drahý ich mal:?..................tá fialová vodička aj mojim pomohla 🙂 🙂 ................odkedy ich má,.......

denisenko
31. okt 2013

Dobré ránko 🙂

denisenko
31. okt 2013

@jacka my sme s Petríkom mali asi všetky detské infekčné choroby..🙂

jacka
31. okt 2013

@denisenko super 😵 😵 ....................ako je Deniskovi?.....a Simonkovi?.....kedy idete oslavovať?....čo ste kupili? 🙂 🙂

to je na nervy .......sme od 5tej hore.....a Maťko už straší vonku...Peťko ho nasleduje 😝 😝

denisenko
31. okt 2013

Ako inak prázdninujete? My robíme vo dvore parkovisko pre autá,takže včera tu bol bager,veľký traktor,dnes príde betonpumpa.,chalani sa vyžívaju 😀

jacka
31. okt 2013

@denisenko to sa teda pozývame..... 😀 😀 😀

denisenko
31. okt 2013

@jacka pridte,pridte...Denisko frflal,že len z balkona,ale čo už 😀

jacka
31. okt 2013

@denisenko paráda......idem štarovať 😉

leninka75
31. okt 2013

Ranecko......u nas bol rano skoro mraz.....ze 0,4 st.....

katka1819
31. okt 2013

Ahooooooooj 😵 😉 😀 😝

denisenko
31. okt 2013

Tak pumpa neprišla,len domiešavač...a Simonko bol hlavný dohliadač 😀

utka
31. okt 2013

Ahojte...

jacka
31. okt 2013

@denisenko sa máte....super 😵 😵

krásny predlžený víkendík 😵 😵 😵

leninka75
1. nov 2013

😵 Ranecko......

@denisenko ....deniskovi prajeme pevne zdravicko a v skole same jednotecky....a posielame veeeelky cmuuuuuk!!!!! 😵

...tiez prajem krasny vikendik!!!"

jacka
1. nov 2013

ahojte........... 🙂
@denisenko aj my sa pripájame.........všetko najlepšie.....vela zdravíčka.....a uspechov v škole 😵 😵 .............cmuk 🙂

utka
1. nov 2013

@denisenko aj my zelame vsetko najlepšie...

katka1819
1. nov 2013

Ahooooooooooj 😵 aj ja Vám prajem pekný víkendík 😉

katka1819
1. nov 2013

@denisenko Deniskovi všíííííííííícko najsamlepšie k meninkám 😀

denisenko
1. nov 2013

Denisko si prečítal všetky blahoželania a odkazuje: ďakujem strášne moc 😉

katka1819
2. nov 2013

že ráááááááááááááánečko 😀 😀 😀 ranní ptáče dál doskáče 😀 😀 😀

jacka
2. nov 2013

ahojte
@leninka75 .......všetučko najlepšie.......vela lásky....zdravíčka.......dobru sestrčiku a milujucich rodičov 😵 .....letí velká pusinka 😵 😵 😵 😵

jacka
2. nov 2013

@katka1819 mi hovor 😝 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. nov 2013

ahojte... 😉
@leninka75 Lolka oslavuje??...tak všetko najlepšie..hláááávne zdravie.....cmuuuk 😉

utka
2. nov 2013

@leninka75 Laurinke prajeme všetko najlepšie k narodeninkam...

utka
2. nov 2013
jacka
3. nov 2013

ahojte....

utka
3. nov 2013

Ahojte...
Už sme doma. Manžel musel ísť do práce, tak sme prišli domob okolo obeda. Vo štvrtok, keď sme došli do ZV po 6. týždňoch, tak Lucka bola hotová. Revala o dušu, svokra sa jej ani prihovoriť nemohla. Aj keď som ju išla kúpať, tak plakala. Normálne som nechápala. Ešte trošku aj ráno, keď sa jej svokra prihovorila a potom už bolo dobre. V piatok nás boli pozrieť aj naši, tak to už bola smelá a na všetkých sa usmievala. Už jej nevadil nikto 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre